0:0
0:0
0:1
branky (asistence): 12:04 Martin Sedláček (Oliver Gold)
branky (asistence): 08:01 Daniel Goll (Marek Korych), 51:45 Marek Korych (Daniel Goll)

itelligence Bulldogs Brno - Technology Florbal MB Black 1:2p
13. Martin Sedláček - 9. Daniel Goll, 52. Marek Korych; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Jakub Flek 23 - Marek Macík 28; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0, 0:1;
55:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Nováka 1. část: "Ufff..nedobytná obrana Brna byla prolomena až v prodloužení. Oba týmy už měly dost za sebou a bylo to dost vidět. Nicméně do obrany oba týmy pracovaly poctivě, včetně skvělých brankářů, proto také takové skore. Jsem rád, že jsme ten tlak ze třetí třetiny využili, sice až v prodloužení, ale o to sladší to je. Díky soupeři za utkání.
55:00
Komentář trenéra domácích Rostislava Kohúta, část druhá: Zápas jsme mohli rozhodnout ve druhé třetině, ve třetí třetině a v prodloužení už to bylo o tom, kdo dá rozhodující branku. Gratulujeme soupeři k bronzové sezóně a děkujeme našim hráčům za nasazení.
55:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Nováka 2. část: "Děkuji všem klukům za skvělou sezonu a za historicky první medaili v dorostenecké nejvyšší soutěži. Děkujeme divákům za podporu v celé sezoně. Jdeme slavit!!!"
55:00
Komentář trenéra domácích Rostislava Kohúta, 1. část: Teď sice převažuje zklamání, ale myslím si, že za chvíli doceníme výsledku, který jsme v sezóně uhráli. My už jsme v závěru mleli z posledního, 4 zápasy na 10 lidí pro nás byly ve dvou dnech velice náročné.
51:45
51:45
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Marek Korych, asistoval Daniel Goll (1:2).
50:30
Uběhla polovina prodloužení a zatím nebyla k vidění žádná gólová šance.
49:48
MB drží Buldoky bez šance na jejich polovině.
48:07
Týmy nikam nespěchají a drží si míček v obraně.
43:21
Oba brankáři v tomto utkání své týmy opravdu drží.
42:23
Velká šance Bulldogs končí mimo.
41:26
Hra je teď nahoru dolů.
40:04
Boleslav opět dominantní v držení míčku.
39:03
Šlechta zahodil oba své střelecké pokusy, jeden mířil mimo bránu a druhý nad.
37:30
Švejda se pokusil překvapit Fleka střelou z poloviny, to se mu však nepodařilo. Flek s lehkostí chytá.
36:06
MB v šanci! Flek připraven
34:44
Buldoci u míčku, Lavička střílí a trefuje opět pouze Macíka.
33:36
Sedláček trefuje z poloviny prvního hráče před sebou.
32:17
Brejk 3na2 ubránili Buldoci na jedničku.
31:38
MB kombinuje v obraně.
30:31
Krásný kros přes celé hřiště Martínek nedokázal zúročit a netrefuje prázdnou bránu.
28:10
MB má v této třetině výrazně větší držení míčku, avšak Bulldogs umí zahrozit svými brejkovými situacemi.
26:56
Gold vystřelil zpoza protihráče a způsobil tak trable Macíkovi.
25:39
Nebezpečný kros Boleslavi zachytává Sedláček a uklidňuje situaci.
24:50
Gólman hostí zůstává ležet na zemi.
24:07
Boleslav tlačí na své protihráče.
22:52
MB předvedla akci, kterou se třemi přihrávkami dostali až před bránu domácích. Konečná střela Švejdy byla zblokována protihráčem.
21:52
Gold náramně trefil volejem skákající míček, který nadělal Macíkovi značné problémy.
21:24
Sobotka si v obraně "pokoupal" protihráče a řítí se na Flekovu bránu.
20:17
Pěkná akce domácích končí střelou mimo bránu.
19:05
Boleslav postrašila Fleka střelou Vyhnánka, Flek ve střehu.
18:00
Na míčku jsou více Buldoci, ale nedaří se jim vytvořit si šance.
16:38
Lavička poslal na Lause nepřesnou přihrávku a připravuje tím svůj tým o míček.
14:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
12:40
Nebezpečná akce MB končí střelou mimo bránu.
12:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček, asistoval Oliver Gold (1:1).
10:41
Boleslav uklidňuje hru v obraně.
08:55
Gold opět trefuje Macíka.
08:01
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Daniel Goll, asistoval Marek Korych (0:1).
07:40
Buldoci se dostávají k šanci, Macík chytá.
07:01
MB zatím bez větší gólové šance.
06:07
Vyloučen hráč Martin Fajt družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
05:28
Buldoci jsou v početní přesile, rozhodčí drží ruce nahoře.
04:17
Gold v šanci! Bohužel trefuje pouze Macíka.
03:05
Chumel před bránou Buldoků končí střelou na Fleka, který míček chytá.
01:21
Buldoci uzamkli MB na jejich polovině.
00:27
Korychova střela míjí bránu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB Black: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Sebastián Šlechta, Marek Korych, Zdeněk Vyhnánek
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Martin Fajt, Oliver Gold, Lukáš Punčochář, Martin Sedláček, Filip Antel