0:2
1:0
1:0
1:0
branky (asistence): 22:24 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 40:22 Jan Grábl (Jakub Marek), 60:14 Marek Fuchs (Tomáš Brom)
branky (asistence): 06:19 Ondřej Hušek (Tomáš Matoulek), 11:01 Vojtěch Bureš (Ondřej Hušek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Primátor Náchod 3:2p
23. Marek Fuchs, 41. Jan Grábl, 61. Marek Fuchs - 7. Ondřej Hušek, 12. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Filip Kejík 6 - Vlastimil Skalický 28; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:0, 1:0;
70:00
Komentář trenéra hostí pana Tomáše Třešňáka: 60 minut opatrného, moc nezáživného florbalu, který rozhodlo prodloužení, kde je to o jedné chybě, kterou jsme bohužel udělali my. Příští týden budeme silnější a vrátíme sérii do Brna. Díky soupeři za utkání.
70:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Fialy: Očekávali jsme že soupeř bude hrát florbal, to se nepotvrdilo. Protrápili jsme se zápasem přes urputnou ale obětavou obranu soupeře k vítězství. Do dalšího zápasu se připravíme a budeme výrazně lepší a produktivnější. Soupeři díky za zápas.
60:14
60:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (3:2).
60:14
O vítězi dnešního utkání rozhodla rychlá kombinace, kterou zakončil Fuchs ze středu hřiště.
60:00
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: 11:2.
59:09
Halama nedokázal zakončit ze skákavého balónu.
59:01
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:03
Domácí hrají v plném počtu.
55:03
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:21
Hronek prudkou střelou těsně míjí prostor u vzdálenější tyče.
53:42
Hostující obrana zabránila protiútok Hattricku.
51:13
Hosté hrají v plném počtu.
50:26
Skalický lapil Markovu střelu.
49:13
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:06
Dobrá akce domácích končí v rukou Skalického.
47:04
Náchod si začíná vytvářet více příležitostí.
42:47
Hattrick má ze hry mnohem víc, naopak hostující tým pouze brání.
40:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Jakub Marek (2:2).
36:14
Halama individuálním únikem vybojoval standardku na brankovišti soupeře, ta však domácím ovoce nepřinesla.
35:40
Dnešnímu utkání přihlíží 54 diváků.
31:42
Grábl při dorážce míjí odkrytou branku.
31:26
31:16
Hronek vybojoval balónek v souboji proti dvěma protihráčům.
29:26
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:02
Náchod má výhodu a nastupuje v šesti hráčích!
26:54
Náchod se poprvé v 2. třetině dostává ke střele.
25:38
Hattrick ve druhé třetině mnohem více drží balón než hostující tým.
22:24
22:24
Ze středu hřiště skóruje Fuchs.
22:03
Hattrick nastoupil do druhé třetiny s větší bojovností, čímž si vytváří mnohem více příležitostí.
18:03
Hattrick střílí co se dá, avšak všechny střely zachytává náchodský blok.
16:31
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
15:54
První brněnská formace zatlačila Náchod na vlastní polovině.
13:33
Náchod drží balónek za svojí bránou.
11:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Hušek (0:2).
11:01
Nešťastný gól, který prošel za záda Kejíka může Hattrick v budoucnu hodně mrzet.
09:31
Brom skvělou střelou trefuje břevno!
08:04
Kaválek míjí prázdnou branku!
06:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval Tomáš Matoulek (0:1).
06:19
Hušek otevírá skóre zápasu svou střelou od mantinelu.
05:30
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil Vojtěch Bureš.
05:30
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
04:18
Halama se probojoval do předbrankového prostoru, ze kterého se mu ale nepodařilo zakončit mezi tři tyče.
03:02
Matoulkův únik překazil Marek obranným zákrokem.
00:05
Po úvodním buly získává míček hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: František Donaj, David Kaválek, Ondřej Hušek, Jakub Téra, Vojtěch Bureš
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, Jan Grábl, Marek Fuchs, Jakub Marek