0:0
4:0
5:1
- : -
branky (asistence): 31:59 Daniel Kučera (Petr Pastor), 33:28 Matyáš Müller (Jiří Giptner), 37:26 Ondřej Šarša, 39:37 Ondřej Šarša (Daniel Kučera), 41:30 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 44:16 Ondřej Šarša (Erich Kellermann), 49:13 Daniel Kučera (Jiří Giptner), 57:52 Ondřej Kopp (Ondřej Bejček), 59:20 Petr Pastor (Petr Linc)
branky (asistence): 54:13 Lukáš Malý (Jan Procházka)

Florbal Chomutov - FBC Štíři Č. Budějovice 9:1
32. Daniel Kučera, 34. Matyáš Müller, 38. Ondřej Šarša, 40. Ondřej Šarša, 42. Vít Andrle, 45. Ondřej Šarša, 50. Daniel Kučera, 58. Ondřej Kopp, 60. Petr Pastor - 55. Lukáš Malý; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2 + Marek Slepička 5; využití: 3:0; diváků: 188; zásahy brankářů: Jan Vlček 23 - Josef Macek 26, Radek Kulhan -3; po třetinách: 0:0, 4:0, 5:1;
60:00
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 11:8.
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Bociana: V první třetině nás trápila koncovka, což se zlomilo až s polovinou utkání. Výsledek nás těší, ale stav série je pouze 1:0. V Budějovicích musíme být ještě lepší. Děkujeme výborným divákům.
59:59
Vyjádření hostujícího trenéra Malého: Do pětiminutového vyloučení šlo o vyrovnaný zápas, kdy jsme sice dostali tři góly, ale také jsme třikrát trefili tyč. V dlouhé přesilovce domácí rozhodli a pak už se jen dohrávalo. Víme, že doma budeme lepší a sérii vrátíme do Chomutova. Děkujeme za zápas.
59:57
Hostující brankář vyrazil Smetanovu střelu mířící do horního rohu branky.
59:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Petr Linc (9:1).
59:20
Linc z vlastní půlky našel Pastora, ten jen šikovně nastavil čepel.
58:59
Giptner míjí vysokým obloukem prázdnou branku.
57:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (8:1).
57:52
Domácí šli ve třech na jednoho obránce a prázdnou branku.
57:16
Hosté znovu bez brankáře
55:44
Vlček v pozici chobotnice likviduje střelu soupeře osamoceného na brankovišti.
54:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Jan Procházka (7:1).
54:13
Malý prostřeluje od půlky vše před sebou.
53:33
Táhlá skvěle odcloněná střela hostí prolétla těsně nad břevnem.
51:54
Hosté opět hrají bez brankáře.
50:39
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
49:14
Hosté hrají bez brankáře.
49:13
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
49:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Jiří Giptner (7:0).
49:13
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Kulhan družstva FBC Štíři Č. Budějovice
49:13
Nádherná kombinace po ose Linc, Šarša a Kučera.
48:30
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
47:10
Vlček vyráží střelu z půlky.
44:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Erich Kellermann (6:0).
44:16
Navrátilec udělal dva kroky, když domácí zužitkovali pokračující přesilovkový tlak.
43:40
Krásná akce hostí v oslabení, Vlček skvěle likviduje.
41:32
Bejček připravil zpoza branky gól.
41:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (5:0).
40:10
Hosté zkusili vyrazit po vyhrané buly. Průnikovou přihrávku zastavil Kellermann, následnou střelu Šarša.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 11:10.
39:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Daniel Kučera (4:0).
39:37
Dvakrát za sebou Šaršu nevychytáte...
39:31
Pastor našel Šaršu, gólman geniálně vyráží.
39:14
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za nedovolené vrážení.
38:48
Giptner střílí ze střední vzdálenosti, gólman vyráží.
38:16
Smetana nahrál soupeři, Vlček semaforem likviduje gólovou střelu.
37:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša bez asistence (3:0).
37:26
Šarša vyforčekoval míček u mantinelu na útočném křídle a míček procpal skrz brankáře.
36:57
Pastor minul těžkou přihrávku před odkrytou brankou.
34:51
Obrovská šance domácích, skvěle zasáhl brankář. Pak ale dnes už poněkolikáté hrál bez nasazené helmy. Jako je vedro, ale...
33:32
Vyloučen hráč Petr Pastor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Müller, asistoval Jiří Giptner (2:0).
33:28
Giptner teď běžel jako jeho táta před dvaceti lety a servíroval střelci jako mamka nedělní oběd. Skvěle juniorský útok!
31:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Petr Pastor (1:0).
31:59
Linc zakličkoval a jeho backend brankář na poslední chvíli vyrazil. Pastor ale okamžitě míček nahodil do brankoviště a Kučera využil, že tři hostující hráči ještě bránili Lince.
30:50
Bejček se uvolnil a trefil hlavu brankáře.
30:02
Pastor našel mezírku mezi nohama brankáře, míček ale vypadl před branku a hostující obránci ho uklidili.
27:46
Kučera zadovkou uvolnil Lince. Ten našel Pastora v "jeho" pozici, ale střela šla mimo.
26:18
Backend hostů z předbrankového prostoru trefil tyčku.
19:37
Domácím dvakrát po sobě sjel míček z čepele. Výsledkem byla šance, která ale zaskočila i volného hráče, který tak nevystřelil.
15:21
Hlaváček řeší výpad nepřesnou střelou.
15:03
Kopp po narážce v jasné pozici míjí branku.
13:43
Hlaváček ztratil na půlce. Hosté šli dva na jednoho, ale sám viník se vrátil a sebral jim gólovou nahrávku.
11:58
Šarša našel úplně volného pastora, ten náruč brankáře.
11:20
Další výpad domácích od mantinelu řeší pozičně hostující gólman.
11:03
Skrytá střela hostí z půlky byla nepřesná.
09:13
Domácí chybují, hosté v akci dva na jednoho trefují břevno.
07:58
Kopp střílí nepřesně z dálky.
06:49
Šarša unikl individuálně, střela na zadní tyč šla mimo.
05:48
Chomutovský mladý útok třikrát zaměstnal brankáře, dvakrát výborně zasáhl, poslední střela šla mimo.
05:12
Smetana dostal přihrávku za obranu, brankář si z jeho výběhem od mantinelu nadvakrát poradil.
04:29
Zblokována střela hostí mířící do odkryté branky.
01:20
První půlka přesilovky přinesla tři zákroky hostujícího brankáře.
00:19
Vyloučen hráč Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Ondřej Havelka, Václav Hejplík, Lukáš Froněk, Radek Hanák, Václav Staněk
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Kučera, Erich Kellermann, Petr Linc, Petr Pastor