1:2
2:2
- : -
Vasara
branky (asistence): 02:25 Milan Černil (Michal Smutný), 07:05 Milan Černil (Jakub Rok), 10:37 Michal Smutný (Jakub Rok), 22:46 Michal Smutný (Matěj Turek), 27:22 Jakub Rok (Michal Marek), 35:59 Jan Vítek
Vasara
branky (asistence): 13:21 Jan Rössler, 15:02 Matěj Turek (vlastní branka), 30:50 Josef Vedej (Jan Rössler), 35:01 Jan Bruckner (Jakub Nábělek)

Florbal Team Sokol Nebušice - Vasara 6:4
3. Milan Černil, 8. Milan Černil, 11. Michal Smutný, 23. Michal Smutný, 28. Jakub Rok, 36. Jan Vítek - 14. Jan Rössler, 16. Matěj Turek, 31. Josef Vedej, 36. Jan Bruckner; rozhodčí: Filip Gaberdén - Jakub Novotný; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Peter Chalupianský ? - Tomáš Horáček ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 2:2;
36:00
35:59
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Vítek bez asistence (6:4).
35:01
Branku družstva Vasara vstřelil Jan Bruckner, asistoval Jakub Nábělek (5:4).
32:36
Timeout Vasara
32:36
Vyloučen hráč Jan Chlumský družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:50
Branku družstva Vasara vstřelil Josef Vedej, asistoval Jan Rössler (5:3).
27:22
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Michal Marek (5:2).
25:55
Vyloučen hráč Milan Černil družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:55
Vyloučen hráč Jakub Horáček družstva Vasara na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
22:46
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Matěj Turek (4:2).
21:32
Vyloučen hráč Jakub Rok družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:02
Vlastní branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Matěj Turek (3:2).
13:21
Branku družstva Vasara vstřelil Jan Rössler bez asistence (3:1).
12:00
12:00
10:37
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Jakub Rok (3:0).
07:05
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Jakub Rok (2:0).
02:25
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Michal Smutný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Jakub Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů Vasara: brankář: Tomáš Horáček; hráči v poli: Ondřej Fuxa, Jakub Nábělek, Jan Bruckner, Jan Rössler, Josef Vedej
00:00
Line-up domácích Florbal Team Sokol Nebušice: brankář: Peter Chalupianský; hráči v poli: Ondřej Krejčíř, Jan Chlumský, Jan Vítek, Jakub Rok, Milan Černil