1:0
1:1
0:1
1:0
branky (asistence): 18:21 Veronika Enenkelová, 30:32 Michaela Šponiarová (Ivana Šupáková), 62:11 Hana Koníčková
branky (asistence): 22:40 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 51:20 Kristína Belicová (Daniela Frantíková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:2p
19. Veronika Enenkelová, 31. Michaela Šponiarová, 63. Hana Koníčková - 23. Tereza Urbánková, 52. Kristína Belicová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 6753; zásahy brankářů: Nikola Příleská 14 - Kristýna Provázková 22; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1, 1:0;
70:00
Komentář trenérky Chodova Michaely Marešové: Zápas splnil parametry finále, holky do toho daly vše a patří jim dík. Gratulujeme soupeři a děkujeme našim fans za podporu dnes i v celé sezoně.
70:00
Komentář trenéra domácích Richarda Urbana: Dvě třetiny jsme byli lepší než Chodov, měli jsme více šancí, ale neproměnili jsme je. Soupeř dokázal vždy dorovnat a tím nás dostal pod tlak. Nakonec jsme to ustáli a v prodloužení rozhodli. Fanoušci nás podporovali po celé utkání a titul patří i jim!
62:11
62:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Hana Koníčková bez asistence (3:2).
62:11
Je rozhodnuto! Hana Koníčková si našla odražený míček před brankou Chodov a prostřeluje Provázkovou! Mistryněmi se stávají hráčky Vítkovic.
62:00
Plášková to zkoušela, ale míček ji sjel.
61:12
Ferenčíková teď nabrala Tožičkovou oběma rukama, a proto bude u míčku Chodov.
60:31
Teď jsme viděli po šanci na obou stranách, poprvé to zkoušela Tožičková z dálky a hned po ní na druhé straně Žurková, ale ani jedna nebyla úspěšná.
60:03
Buly pro Chodov.
60:00
60:00
V třetí třetině jsme viděli pouze jednu branku a to po nenápadné akci Chodovských lvic. Stav je tak vyrovnaný a uvidíme, zda rozhodne prodloužení.
60:00
59:50
Šponiarové sjel míček v dobré pozici!
59:32
Chodov má volný úder v rohu Vítkovic. Udrží Vítkovice?
59:28
Chybí 32 sekund do konce základní části.
59:10
Vítkovice mají standartku v rohu na polovině lvic.
59:00
Řepková udržela míček na půlce Vítkovic.
58:49
Plášková z levého křídla poslala svůj projektil nad bránu Vítkovic.
58:30
U míčku Chodov, Vítkovice mají vysunutý svůj presink.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:32
Provázková chytla střelu Theimerové k tyči, pěkný zákrok.
57:06
Vítkovice v obrovské šanci, Provázková už byla na zemi, ale jedna z obránkyn stačila střelu do brány přizvednout.
57:00
Rytířky usazeny na polovině Chodova.
56:12
Urbánková poslala na Řepkovou delší přihrávku než by sama chtěla.
55:40
Příleská si našla táhlou střelu Jirákové.
54:35
Krzywak se snažila obtočit kolem tyčky a zakončit, Provázková tam ale žádný prostor nenechala.
53:55
Dnešní utkání sleduje 6753 diváků! Děkujeme!
53:06
Denisa Ferenčíková sama před Provázkovou přestřeluje! Obrovská šance pro rytířky.
53:00
Šponiarová tvrdým projektilem trefila Provázkovou jen do ramena!
52:18
Martináková dostala koňára a jen těžko se sbírá ze hřiště, ale i ona bude v pořádku.
52:09
Koníčková ani Martináková nedokázaly prostřelit Provázkovou.
51:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Daniela Frantíková (2:2).
51:20
Frantíková vyslala fantastický lob napříč celým hřištěm na Belicovou, která si tělem odstavila Theimerovou a vyrovnává!
50:21
Tožičková uzmula míček Enenkelové, která už chtěla střílet.
50:02
Probíhá komerční přestávka.
49:11
Krzywak šla sama na Provázkovou, ale i kdyby Provázková nebyla v bráně, tak to gól nebude, protože Justynin projektil šel daleko od brány.
48:33
Řepková byla zdvojena, a tak nedokázala nic kloudného vymyslet.
47:42
Příleská se štěstím vykopla botou beckend Elišky Vrátné.
47:30
Vítkovice teď měly dvě obrovské šance v rychlém sledu za sebou, ale ani jednu nevyužily.
46:46
Jiráková pálila z velkého brankoviště, ale trefila jen první protihráčku před sebou, od které se míček odrazil k Řepkové, která trefila jen tělo Příleské.
46:42
Chodov se teď tlačí za vyrovnáním, Vítkovice odolávájí.
46:19
Martináková byla těsně bráněna, tak aspoň nahodila kulatý nesmysl na bránu lvic.
45:35
Řepková s Urbánkovou teď prověřují obranu domácích.
45:20
Vrátná nenašla nikoho před bránou.
44:50
Chodov hraje na dvě formace, uvidíme, zda to bude mít nějaký efekt.
43:45
Martináková na velkém brankovišti pálila jen do bot Preisslerové.
43:05
Z následného protiútoku Husková trefila tyč!
43:00
Plášková v obrovské šanci, ale z bezprostřední blízkosti ani nadvrakrát nedokázala prostřelit Příleskou.
42:20
Urbánková se vrátila a zblokovala střelu Žurkové.
41:47
Preisslerová kombinuje s Řepkovou za bránou Vítkovic.
41:28
Na ploše je elitní formace lvic, tak uvidíme, co dokáží vymyslet.
41:01
Urbánková se snažila prodloužit za bránu na Řepkovou, té ale míček utekl.
40:42
Šponiarová zahnala Ďuríkovou až ke svoji bráně.
40:18
Vrbová se dostala k volnému míčku a rozehrává.
40:02
Úvodní buly pro Vítkovice.
40:00
Střela do tyčky hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Druhá třetina nám nabídla velký počet šancí, hlavně tedy na straně Vítkovic. V čase 22:40 po krásné souhře Řepkové s Urbánkovou druhá jmenovaná vyrovnala, ale o necelých 8 minut později po krásné přihrávce Šupákové vrátila Šponiarová náskok Vítkovicím.
40:00
Počet střel v druhé třetině: 8:4
40:00
39:32
Svačinova svým lobem vyšachovala celou obranu Vítkovic, ale Vrátná svým pokusem netrefila zařízení.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Hra se teď odehrává hlavně na polovině Vítkovic.
37:45
Řepková dostala nabito od Vrbové, ale první jmenovaná pálila jen do nohou Příleské.
37:19
Svačinová přizvedla střelu Šponiarové.
37:09
Řepková se neskutečně vrátila a znemožnila Žurkové skórovat.
36:21
Řepková se stále snaží napadat, Vítkovicím to občas činí problémy při rozehrávce.
35:00
Jiráková znemožnila zakončit Enenkelové.
33:53
Preisslerová se obtočila kolem brány a z dobré pozice střílela těsně vedle.
32:22
Halfarová po křižné přihrávce od Žurkové trefila z první jen boční síť.
31:09
Rytířky jsou teď nabuzeny gólem a tak nedávají Chodovu vydechnout.
30:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Ivana Šupáková (2:1).
30:32
Šupáková zpoza brankoviště našla u tyčky Michaelu Šponiarovou, která si ještě vyjela oblouk a střelou na vzdálenější tyč opět dostává rytířky do vedení.
29:56
Suchá se probíjela po pravém křídle, musely ji zastavit až tři soupeřky.
29:13
Hra je zastavena, Enenkelová inkasovala v souboji tvrdý hit a jen těžce se sbírá ze hřiště. Naštěstí bude v pořádku.
28:12
Vrátné se zákrok na její osobu nelíbil, požaduje 2 minuty pro domácí, ale rozhodčí je neústupný.
27:40
Šponiarová se teď hodně zlobí na sebe, ví, že mohla se svojí šanci naložit lépe, když zblízka pálila jen do brankářky lvic.
27:19
Preisslerová nenašla volnou Urbánkovou před bránou.
26:35
Provázková nadvakrát teď uspěšná proti střele Theimerové a následně dorážce Martinákové.
26:05
Když Halfarová prošla přes obránkyně, tak se jí rozhodla vystavit stopku Provázková.
25:25
Jiráková pěknou individuální akcí se zbavila dvou soupeřek.
25:21
Fanoušci teď v hale vytváří neskutečnou atmosféru, když bez přestávky fandí, tleskají, zpívají.
24:40
Provázková teď rukou vytáhla fantastický zákrok při střele Krzywak.
24:05
Halfarová dostala nabito před bránu, ale pálila těsně vedle tyčky.
23:30
Vítkovice teď kombinují na své polovině.
22:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (1:1).
22:40
A máme srovnáno. Urbánková vypíchla míček Žurkové, přihrála na Řepkovou, která ji to vrátila a Urbánková střelou tahem pod břevno nedala Příleské šanci.
22:08
Vrbová odzbrojila Žurkovou.
21:31
Chodov v plném počtu.
20:21
Koníčková dostala kros na levé křídlo, následně vypálila z první, ale trefila jen Šponiarovou do bot.
20:02
Buly pro Vítkovice, kterí stále mají k dispozici přesilovou hru.
20:00
20:00
První třetina nám nabídla šance na obou stranách, zezačátku se hrál opatrný florbal, který se v průběhu třetiny otevřel z obou stran. Po individuální chybě se k míčku dostala Veronika Enenkelová, která zatím určila průběžný stav.
20:00
Střely po první třetině: 6:3
20:00
19:31
Vyloučen hráč Eva Preisslerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
19:31
Preisslerová se teď ohnala po odehrání po jedné hráčce Vítkovic, a tak si Vítkovice zkusí přesilovou hru.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:55
Tožičková plácla do míčku a jen tak tak, že neskončil za brankovou čárou Vítkovic.
18:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová bez asistence (1:0).
18:21
Obrovská chyba Chodova. Řepková se snažila vytočit s míčkem, ale míček ji utekl k volné Enenkelové, která tváří tvář proti Provázkové uspěla. 1:0
18:12
Jiráková dobře podržela míček pro Chodov.
17:40
K Huskové se dostal odražený míček, před ní už byla jen Provázková, ale ani Husková nemířila přesně.
16:36
Enenkelová dostala přihrávku na velké brankoviště, ale správně seředíla mířidla, a tak její projektil nijak neohrozil bránu Chodova.
16:33
Příleská vytáhla dalekosnou střelu Vrbové.
16:00
Vítkovice teď mají více ze hry a tlačí Chodovské lvice.
14:50
Belicová nestihla přihrávku na velké brankoviště.
14:35
Jiráková vystoupila proti střele Krzywak.
13:56
Suchá se drala dopředu jako pravá lvice, byla zastavena nedovoleně a tak u míčku bude i nadále Chodov.
13:20
Další úspěšný zákrok Provázkové proti střele Šponiarové.
12:24
Obrovská šance pro Vítkovice! Krzywak posunula na volnou Žurkovou, která zůstala zcela osamocena před golmankou, ta trefuje pouze její rameno.
11:17
Frantíková střela ze standartky vůbec nesedla.
10:24
Belicová stála zády ke golmance, už chtěla vystřelit, ale Žurková se stihla vrátit.
10:10
Chodovské lvice kombinují na své polovině.
10:00
Řepková to přehnala s presinkem, a tak u míčku budou Vítkovice.
09:27
Provázková chytá střelu Krzywak do ruk.
08:45
Ferenčíková střílí těsně nad bránu Chodova.
08:20
Vítkovicím teď činí problém Chodovský presink.
07:16
Martináková obešla tři protihráčky, následně pálila beckendem mimo.
06:53
Halfarová teď upadla, naštěstí pro Vítkovice se Pláškové nepodařilo zpracovat.
05:55
Řepková z otočky jen do nohou Příleské.
05:05
Krzywak hledala před bránou Halfarovou, ale její přihrávka byla zblokovaná.
04:15
Theimerové odskočil míček, a proto nemohla vyslat do šance Klapítovou.
03:15
Ďuríková hledala Ferenčíkovou, její přihrávka ale adresáta nenašla.
02:45
Řepková zastavila průnik Plánkové, následně se vydala po levém křídle, ale byla zastavena obranou rytířek.
02:15
Pas Tožičkové na Suchou byl zablokován.
01:32
Nedovolený zákrok Šponiarové, rozehrává Chodov na půlce.
01:12
Vrátná poslala na Pláškovou dlouhou přihrávku, kterou druhá jmenová nemohla zpracovat.
00:10
Ďuríková hledala někoho na pravém křídle, ale pouze odevzdala míček lvicím.
00:03
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Johana Vrbová, Nela Jiráková, Tereza Urbánková, Eva Preisslerová, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Ivana Šupáková, Michaela Šponiarová, Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová, Denisa Ferenčíková
00:00
To Chodov přešel přes mětského rivala se ztrátou jedné kytičky, ale i lvice se mohou těšit na dnešní velké Superfinále. Lídrem kanadského bodování v Play - Off je Martina Řepková s 23 body z 9 zápasů.
00:00
Dobré odpoledne dámy a pánové, vítejte u online zápisu SUPERFINÁLE mezi Vítkovicemi a hosty z Chodova.
00:00
Do začátku utkání zbývá 10 minut. Právě probíhá prezentace předešlých vítezů. Kdo to bude dnes?
00:00
Vítkovice v semifinálové sérii proti městkému rivalovi z FBC jasně zvítězily 4:0 na zápasy a tak se mohou těšit na dnešní semifinále. Aktuálním lídrem kanadského bodování z Vítkovického týmu je Natálie Martináková.