1:1
2:3
0:0
- : -
branky (asistence): 18:19 Matěj Černý (Erik Šochman), 24:18 Jiří Krečmer (Adam Klimeš), 39:18 Hynek Plášek
branky (asistence): 07:13 Luděk Ondráček (Jiří Bauer), 32:21 Josef Žižka (Martin Grlický), 35:21 David Sládeček (Jiří Bauer), 36:04 Jiří Bauer (Luděk Ondráček)

Florbal PEGRES Havířov - itelligence Bulldogs Brno 3:4
19. Matěj Černý, 25. Jiří Krečmer, 40. Hynek Plášek - 8. Luděk Ondráček, 33. Josef Žižka, 36. David Sládeček, 37. Jiří Bauer; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Pavel Kotula 28 - Jan Mazánek 34; po třetinách: 1:1, 2:3, 0:0;
60:00
Komentík trenéra hostí David Kyzlink : Přes kopírák stejné utkání jako v Brně. Základní věci jako je obrana, hra s míčkem děláme v režimu lážo plážo a proto se do poslední vteřiny strachujeme o výsledek.
60:00
Počet střel na bránu ve 3. třetině: D - 14 a H - 6
60:00
Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: Myslím si, že dnes jsme hráli daleko lépe než v Brně a je jen škoda, že jsme nedali vyložené šance. SamozřejměBrno jich mělo spousty, ale dnes chytali oba brankáři dobře. Musím pochválit kluky za bojovnost, nasazení a tak by to mělo vypadat v každém utkání. Děkujeme našim fantastickým divákům za podporu a děkuji soupeři za hru.
60:00
59:03
Havířov má volný úder od mantinelu, který byl rozehráný střelou Krečmera do Mazánka.
58:40
Varta střílí z první, ale Mazánek byl ve střehu.
58:06
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
57:01
Havířov hraje po svém timeoutu power-play.
56:51
Timeout Florbal PEGRES Havířov
55:37
Obránci Havířova předvedli výbornou práci, jelikož odstřelili míček 2 hráčům Brna, kteří se pokoušeli o proniknutí ke Kotulovi.
53:57
Dlouhou dobu si Brno pouze nahrává okolo Havířova a čeká na vhodnou příležitost.
52:14
Před bránou Mazánka došlo k několika šancím pro Havířov, ale štěstí stálo na straně Brna.
50:38
Kadlecovi neprošel jeho cross na Kolačného, protože mu do něho vběhl Kučera.
49:01
Kožušník přerušil rozběhnutého Sládečka.
47:23
Pláškovi byl odpískán faul za bránou hostů a hosté mají rozehrávku.
46:40
Akce 3 na 2 ve prospěch Havířova byla vychytána Mazánkem.
45:10
Kloza přestřeluje bránu před Mazánkem.
44:33
Hra 4 na 4 je pro diváky mnohem záživnější a rychlejší.
43:59
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
43:59
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
43:56
Kozlík nahrává před bránu na Klimeše, který měl 2 střely na Mazánka, ale to mu nestačilo a Mazánek si nechává míček pro sebe.
42:51
Bauer trefuje míček ze vzduchu, který putuje do Vlacha.
41:43
Havířov využívá nepovedených skákacích nahrávek Brna ve svůj prospěch.
40:54
Mazánek během minuty předvedl 2 úspěšné zákroky.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým itelligence Bulldogs Brno.
40:00
40:00
Počet střel na bránu ve 2. třetině : D - 12 a H - 16
40:00
39:18
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Hynek Plášek bez asistence (3:4).
39:18
Plášek na nic nečekal a hned vypálil svůj legendární příklep.
38:39
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
36:43
Kraus prošel přes 2 hráče a nahrává před bránu Mazánka, odkud byl míček ihned ostřelen ven z hřiště.
36:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval Luděk Ondráček (2:4).
36:04
Bauer střílí do prázdné brány po obdržení crossu od Ondráčka.
35:52
Vyloučen hráč Tomáš Kozlík družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
35:21
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Jiří Bauer (2:3).
34:21
Havířov tlačil na Brno, ale tlak byl přerušen Kolačným, který vystřelil míček pryč.
32:21
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval Martin Grlický (2:2).
31:31
Kotula výborně vystřelil svou ruku do místa, kde střílel Kolačný a míček se mu podařilo vyrazit.
30:16
Havířov přežil oslabení bez obdržení gólu a dokonce měl i nějaké šance.
29:11
Peřka se dostal s míčkem před Mazánka, který mu jeho kličku vychytal.
28:01
Vyloučen hráč Jakub Kuttler družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
27:02
Michálek doslova proletěl kolem Klimeše a poté je jeho střela chycena Kotulou.
26:34
Mžyk ubránil útok na Kotulu a po získání míčku se řítí dopředu, kde trefuje nohu Mazánka.
25:10
Mžyk prochází podél mantinelu a zakončuje střelou mimo bránu.
24:18
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Adam Klimeš (2:1).
23:01
Havířov začal napadat soupeře a znepříjemňovat jim rozehrávku.
21:43
Žižka střílí tahem od mantinelu mimo bránu.
21:18
Kotula skočil po míčku a zabránil gólu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým itelligence Bulldogs Brno.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D - 11 a H - 10
20:00
19:15
Bauer se perfektně obtočil kolem 2 hráčů Havířova a trefuje Kotulu.
18:19
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Erik Šochman (1:1).
17:58
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
16:49
Plášek dokázal skrz střed projít a nahrát na Krause, který střílí z první.
15:28
Grlický prošel přes 3 hráče Havířova a zakončil mimo bránu.
13:29
Beneš vyrazil Kolačnému míček, jenž stál před bránou Havířova.
12:23
Kotula štěstím zachytil nohou míček střelený po zemi.
11:04
Hronek střílí nečekanou střelu z otočky, ale Kotulu to nijak nezaskočilo.
08:45
Havířov po obdrženém gólu je pod stálým tlakem Brna. Sype se na ně jedna střela za druhou.
07:24
Juhaňák doráží míček před bránou, ale rozhodčí mu odpískává vstup do malého brankoviště.
07:13
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jiří Bauer (0:1).
05:49
Krečmerova nahrávka přes celé hřiště na Černého a ten do zbroje Mazánka.
04:44
Mžyk vlítl do rozehrávky obránců Brna, ale rychle k němu přistoupil Sládeček a odtlačil ho k mantinelu.
04:04
Mráz se pokusil zezadu sebrat míček Vlachovi, ale míček netrefil a Havířov má volný úder.
03:22
Vlach s Klozou dokázali přesunout hru na polovinu hostů.
02:47
Kuttler je za bránou zdvojen a ztrácí míček.
02:12
Rychlý protiútok rozběhl Krečmer, který střílí do helmy Mazánka.
02:00
Brno zatím nepustilo Havířov k míčku.
00:32
První střelu Brna si připisuje Sládeček.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým itelligence Bulldogs Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Petr Kadlec, Jiří Bauer, David Sládeček, Luděk Ondráček, Petr Voltner
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk