0:2
1:0
3:2
1:0
branky (asistence): 28:06 Jiří Vlček (Filip Geisler), 44:05 Vojtěch Bureš (Ondřej Hušek), 56:08 Ondřej Hušek (Jonáš Mědílek), 59:24 Jan Čečetka (Jonáš Mědílek), 66:36 Vojtěch Bureš (Ondřej Hušek)
branky (asistence): 13:06 Matěj Hronek (Jan Vojtíšek), 14:31 Tomáš Brom (Filip Kejík), 50:54 Jan Grábl (Tomáš Brom), 53:11 Jan Vojtíšek (Tomáš Brom)

Florbal Primátor Náchod - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:4p
29. Jiří Vlček, 45. Vojtěch Bureš, 57. Ondřej Hušek, 60. Jan Čečetka, 67. Vojtěch Bureš - 14. Matěj Hronek, 15. Tomáš Brom, 51. Jan Grábl, 54. Jan Vojtíšek; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 4 + David Kaválek 5:8; využití: 2:1; diváků: 192; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 22 - Filip Kejík 21; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:2, 1:0;
70:00
Komentář trenéra hostů Fialy: Ve třech slovech faktory, které dnes rozhodly v náš neprospěch - produktivita, disciplína, brankář domácích. Díky za zápas.
70:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešnáka: Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl a soupeř to dokázal potrestat. Od druhé třetiny to bylo dobývání urputné obrany soupeře. Ve třetí třetině jsme díky totálnímu morálu vyrovnali. V prodloužení jsme rozhodli díky pokračujcí aktivitě a nasazení. Díky opět fantastickým divákům, kteří nás celý zápas podporovali. Teď se jdem připravovat na zítřek.
66:36
66:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Hušek (5:4).
66:10
Andrle těsně minul zadní tyč.
65:53
Kaválek po několika soubojích vybojoval balonek v rohu.
65:05
Máčkovu střelu ze středu zblokoval Kaválek.
60:42
Vyloučen hráč Jakub Andrle družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
59:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Jonáš Mědílek (4:4).
59:24
Čečetka se trefil k odkryté bližší tyči.
59:05
Hosté netrefili prázdnou branku.
58:50
Domácí zkouší hru v šesti.
57:30
Maotulkovu střelu z otočky pokryl Kejík těsně rukou.
56:24
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval Jonáš Mědílek (3:4).
55:48
Noskova střela do šibenice byla ukázkově pokryta.
55:18
Noskova parádní střela z náběhu od mantinelu.
54:10
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
54:10
Po své parádní šanci, kdy mu Skalický na poslední chvíli skočil k odkryté tyčcce si jde Hronek odpočinout.
53:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Tomáš Brom (2:4).
53:11
Vojtíšek umístil k zadní tyči.
52:50
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Tomáš Brom (2:3).
50:54
Potom co Skalický s obráncem pokryli střelu, Grábl dorazil do odkryté kasy.
50:40
Hra se přelévá z jedná strany na druhou.
46:58
Nosek od mantinelu těsně minul šibenici.
46:06
Geisler opět minul šibenici, ovšem druhou.
45:41
Bureš těsně minul odkrytou šibenici.
45:30
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
45:29
Matoulkova backendová střela do Kejíkovi nohy.
44:40
Bureš přestřil po přihrávce z rohu.
44:05
44:05
Bureš dorazil odražený balonek a je vyrovnáno!!
42:06
Domácí v plném počtu, ubránili celých dramatických 5 minut.
40:01
Buly pro hosty, kteří stále hrají přesilovou hru.
37:06
Vyloučen hráč David Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za sekání.
36:49
Drama na strraně Náchoda, míček se odrazil od posunuté tyče.
36:30
Hušek ztečoval nához do boční sítě.
34:20
Vlčkovu střelu z půlky vyrazil Kejík nohou za mantinel.
31:18
Matoulkova střela od mantinelu do Kejíkovi hrudi.
29:39
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
28:46
Další fantastický Skalického zákrok, kdy naskočil do Fuchosvi střely.
28:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Filip Geisler (1:2).
27:26
Vyloučen hráč Vojtěch Smutný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
26:17
Četka po Skalického tečil odpálil míček těsně před brankovou čarou.
25:40
Fuchs netrefil odkrytou kasu.
25:38
Bromovu střelu pokryl Skalický.
24:43
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
24:43
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
24:38
Další Skalického zákrok ramenem.
24:17
Gáblovu střelu k tyči Skalický pokryl rukou.
23:58
Vyloučen hráč Ondřej Nosek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
22:34
Malich střelu za letu Branvůrně vychytal Skalický.
21:19
Mědílkova přihrávce ze zabranky před branku na obsazeného Dítěte, který si s míčkem neporadil.
19:25
Po Geislerově křižné přihrávce strefuje mědílek Kejíkovu nohu.
14:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Filip Kejík (0:2).
14:31
Poté co si Brom cestou z rohu prohodil dva hráče umístil do branky.
14:07
Hosttujcí golman nahodil balonek před domácí kasu, ovšem Brom ji ovšem netrefil.
13:54
Vyloučen hráč Vít Máček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
13:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Jan Vojtíšek (0:1).
13:06
Hronek proběhl hřiště a umístil do bližší šibenice.
12:15
Matoukovu střelu do šibenice vychytal Kejík konečny prstů.
10:38
Geislerovu střelu odrazil obránce za hřiště.
10:17
Vyloučen hráč Jakub Andrle družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
09:59
Fuchsovu střelu z předbrankového prostoru vytáhl Skalický svou rukou.
08:07
Burešův protiútok skončil střelou za mantinel.
08:03
Brom před brankou trefil skalického nohu.
06:40
I přes několik pěkných šancí jsou střeli 0:0.
06:24
Hronek střílí daleko nad kasu.
05:30
Broumovi se nepodařilo zpracovat balonek, když stál sám před odkrytou brankou.