4:1
0:1
0:4
- : -
branky (asistence): 08:34 Radek Hanák (David Štěpka), 09:30 Radek Hanák (David Štěpka), 16:07 Jan Procházka (Vít Strouhal), 17:08 David Štěpka (Vít Strouhal)
branky (asistence): 06:18 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 36:39 Lukáš Fiala (Daniel Kučera), 46:29 Daniel Kučera (Petr Linc), 49:21 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 55:36 Petr Linc, 56:02 Ondřej Kopp (Adam Smetana)

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Chomutov 4:6
9. Radek Hanák, 10. Radek Hanák, 17. Jan Procházka, 18. David Štěpka - 7. Vít Andrle, 37. Lukáš Fiala, 47. Daniel Kučera, 50. Ondřej Bejček, 56. Petr Linc, 57. Ondřej Kopp; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2 + Radek Kulhan ČK2 + 5:0; využití: 0:1; diváků: 124; zásahy brankářů: Radek Kulhan ?, Josef Macek ? - Jan Vlček 31; po třetinách: 4:1, 0:1, 0:4;
60:00
Střely: ŠTÍŘI- 9, CHOMUTOV- 16
60:00
Komentář trénéra hostí (Martin Bocian)- Domácí dnes začli velmi dobře a nám trvalo celou první třetinu, než jsme se s tím srovanli. Dnes opět rozhodl týmový duch a odhodlání, díky kterým jsme vybojovali cennou výhru. Zítra se musíme vyvarovat slabého začátku. Děkujeme soupeři za zápas a skvělým divákům za podporu.
60:00
Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Mohla to být pohádka pro Štíry, ale na konec z toho mají pohádku hráči Chomutova. Tak uvidíme co nabídne zítřejší duel.
60:00
Komentář trénéra domácích (Lukáš Malý)- První půlku jsme Chomutov mačkali, přidali další góly. Pak tlačil Chomutov a nechali jsme se zbytečně vyloučit, inkasovali rozhodující gól. Zítra přijdeme, vyhrajeme, příští víkend obrat v Chomutově dokonáme.
60:00
59:59
Konec.
59:44
Malý netrefuje tutovku.
59:31
Další vyloučení, to se nám to tu zvrhlo.
59:29
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
58:58
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Macek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
58:58
Vyloučen hráč Radek Kulhan družstva FBC Štíři Č. Budějovice do konce utkání.
58:58
Vyloučen hráč Radek Kulhan družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za nesportovní chování.
58:58
Fůů, tak tu máme čékáčko, kdo by to byl čekal.
58:37
Máme tady další přesilovku, zbytečné vyloučení.
57:54
Skvělá obrana Chomutova.
56:26
Štíři zkoušejí hru v 6, ale moc jim to nevychází co si budem.
56:02
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
56:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Adam Smetana (4:6).
56:02
Kopp takovou dělovku, která ozvučila celopu halu a je z toho gól.
55:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc bez asistence (4:5).
55:36
Linc to zandal a vymyslel.
55:36
Času do konce je ještě dost, tak nechme se překvapit jak to celé dopadne.
54:21
Přesilovka pro Chomutov, tak co vymyslí? Nechme se překvapit.
54:20
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
52:57
NESKUTEČNĚ Kulhan! Hodně dobře on.
51:08
Stále se spíše za zvýšením skóre ženou hosté.
49:41
Úžasných 124 diváků, ale divácká podpora, jak kdyby byla plná sportovka.
49:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Ondřej Kopp (4:4).
49:21
Bejček zbejčil a promlomil to. Stav vyrovnaný 4:4.
49:07
Timeout Florbal Chomutov
49:07
Timeout pro Chomutov, tak vymyslí, jak prolomit střeleckou smůlu?
47:29
Chomutov se snaží vstřelit branku o sto šest, ale Kulhan zase podržel.
46:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Petr Linc (4:3).
46:29
Kučera už se trefil! Tohle bude ještě drama.
45:36
Štěpka kouzelníkem.
44:42
Štírská obrana se docela zapotí.
44:18
Problémky s časomírou. Ale nás zkušený pořadatelský tým to s přehledem vyřešil.
43:36
Štěpka vybojoval míček, ale Vlček připraven klasicky.
43:14
Froněk prozkoušel Vlčka, ale ten byl připraven.
42:08
Hráči i míček lítají sem tam.
40:22
Nepřesné přohrávky Chomutova.
40:00
40:00
Úspěšnější v této třetině byl Chomutov, ale na výsledku to skoro nic nemění. Na vítězné vlně se stále drží domácí Štíři.
40:00
Střely: ŠTÍŘI- 6, CHOMUTOV- 10
40:00
38:31
Dneska je to zde pro Chomutov zakleté. Ostřelují Kulhana ze všech stran, ale jakoby nic.
36:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Daniel Kučera (4:2).
36:39
Že by to Fiala prolomil? A našel recept jak na to? Hmm tak uvidíme.
35:07
Štěpka kouzlí, pocem kam jdeš a tak.
34:49
Domácí pod velkým tlakem, ale Kulhan drží.
32:19
Kučera jel sám na Kulhana, ale míček mu uskočil.
31:31
Si z toho koukání sem tam, tam sem zablokuju krk.
29:57
Závar před Štírskou brankou, ale ne a ne vstřelit branku.
29:16
Chomutov měl přečíslení 3 na 1, ale Strouhal svým blokem celou situaci zachránil.
27:17
Vlček neskutečně zakročil! Dobře on.
26:02
Štěpka zabral jak Bolt, ale branku netrefil. Tolik škody pro Štíry, ale tolik štěstí pro Chomutov.
24:09
Kulhan čapá.
23:10
Chomutov jakože Barcelona, ale Štíři skvěle brání.
21:41
Chomutovský hráč to schytal přímo, no nic příjemného asi.
20:26
Míčku se ujímá hnedka Chomutov, co si budem má co dohánět že.
20:00
20:00
Střely: ŠTÍŘI- 9, CHOMUTOV- 9
20:00
Mohli jsme vidět třetinu plnou gólů, ale i spousta neproměněných šancí. Zatím jsou na vítězné vlně Štíři, uvidíme jestli jim to vydrží a nebo jestli Chomutov skóre obrátí.
20:00
19:06
Kulhan svojí svatyňi stráží víc než dobře.
18:01
Chomutov spíše brání.
17:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Vít Strouhal (4:1).
17:08
Strouhal, Štěpka zkušeně si počkal a předvedl svoje kouzla, Štíři si vytvořili náskok. Tak uvidíme jak s tím kdo naloží.
16:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Vít Strouhal (3:1).
16:07
Strouhal na Procházku a ten vyslal bombu.
15:34
Chomutov drží míček na polovině Štírů a kombinují.
14:19
Kučera o pár čísel branku minul.
13:04
Štěpka na Hanáka, ale Hanák netrefuje míček.
11:36
Hra trochu přehodila na jiný režim a to na režim klidný.
10:21
Nyní si Chomutov bere míček do svých rukou.
09:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval David Štěpka (2:1).
09:30
Zas a znovu. Chomutov zaspal.
08:34
08:34
Hanák po Štěpkovo přihrávce do úniku a Hanák nezklamal a branku div nezbořil.
06:43
Procházka s Hanákem se hnali hned za vyrovnáním, ale Procházka minul branku.
06:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (0:1).
06:18
Štíři si nepohlídali tyčku a míček tam prošel jak nůž máslem a je z toho první gól zápasu.
04:24
Co si budem docela závar před tou Štírskou brankou.
03:42
Kudláček dobře zablokoval.
02:08
Další šance Chomutova, naštěstí pro Štíry šel míček tak o půl metru vedle, dobrý.
01:41
Hra je aktivní, střely vidíme na obouch stranách.
00:28
První střelu si připisují domácí, ale hned vzápětí se míčku zhostil Chomutov a prozkoušel Kulhana.
00:01
Zápas začal a úvodní buly v prospěch Chomutova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Petr Linc, Daniel Kučera, Lukáš Fiala, Daniel Jäschke
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Ondřej Havelka, Václav Hejplík, Lukáš Froněk, Lukáš Malý, Václav Staněk
00:00
Zdrávíme vás u dnešního přímého přenosu z Českých Budějovic. Minulý zápas dopadl kladně pro Chomutov v podobě 9:1, tak uvidíme, kdo dnes bude lepší a odnese si vítězství.