2:4
0:2
1:1
- : -
branky (asistence): 03:58 Linda Detková (Hana Štěrbová), 14:35 Nikola Domonkosová (Linda Detková), 44:22 Anna Bachratá (Nikola Domonkosová)
branky (asistence): 04:50 Jitka Drápalová (Eva Smutná), 11:31 Tereza Mošťková (Veronika Vývodová), 13:45 Monika Dundelová (Monika Léblová), 13:55 Petra Grufíková (Kristýna Pospíšilová), 28:41 Kamila Pravcová (Petra Grufíková), 32:11 Martina Valehrachová (Lucie Machů), 50:09 Martina Indrová (Aneta Federselová)

itelligence Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice 3:7
4. Linda Detková, 15. Nikola Domonkosová, 45. Anna Bachratá - 5. Jitka Drápalová, 12. Tereza Mošťková, 14. Monika Dundelová, 14. Petra Grufíková, 29. Kamila Pravcová, 33. Martina Valehrachová, 51. Martina Indrová; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 17, Markéta Marková 8 - Lenka Remešová 21; po třetinách: 2:4, 0:2, 1:1;
60:01
Komentář trenéra hostí Jiřího Starého: Z naší strany dnes velmi laxní začátky všech třetin, soupeř nás za náš přístup naštěstí nepotrestal a rozhodly pasáže v polovině první a druhé třetiny kdy jsme se dokázali gólově prosadit. Děkujeme divákům za parádní atmosféru a soupeři za zápas.
60:01
Komentář trenéra Roberta Honce: První část zápasu jsme velice špatně pokrývali soupeřky v okolí našeho velkého brankoviště a soupeř tak získal pohodlný náskok hned v 1. třetině. Ze zápasu je pro nás důležitá 3. třetina, kdy jsme se soupeřem hráli vyrovnaně - od této hry se musíme odrazit a navázat v neděli. Soupeři gratulujeme, zítra se těšíme na 3. zápas.
58:35
Střela Detkové z otočky, Remešová chytá.
57:18
Další střela Bulldogs, tu ale zablokovala obrana Židenic.
55:49
Nepřesná rozehrávka buldoček, na míčku opět Židenice.
50:09
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Aneta Federselová (3:7).
49:54
Hra se vyrovnává, buldočky častěji střílejí a vytvářejí si více šancí.
47:05
Od mantinelu vysoko nad bránu Žáková.
44:22
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá, asistoval Nikola Domonkosová (3:6).
44:22
Oba týmy se střídají v rozehrávce, na míčku nyní buldočky a po povedené akci trefuje pouze Remešovou Koláčková.
42:10
Židenice na začátku třetiny více na míčku, z brejku ale zahrozila Detková, její střelu Remešová chytá.
40:01
Střídání brankáře. Nový brankář Markéta Marková družstva itelligence Bulldogs Brno
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Bulldogs : Židenice - 7:8
40:00
39:49
Dobrý zákrok Remešové po střele Domonkosové z rohu.
38:54
Po nahrávce na hranici velkého brankoviště střílí hráčka Židenic nad bránu.
35:56
Střelu Bachraté od půlky Remešová s přehledem chytá
32:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Valehrachová, asistoval Lucie Machů (2:6).
29:04
V dobré šanci teď Žáková, ale Remešová její střelu chytá.
28:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Petra Grufíková (2:5).
28:41
Pravcová od půlky prostřeluje Dvořáčkovou a navyšuje náskok Židenic už na 3 góly.
24:08
Po střele Domonkosové zvoní tyč !
22:55
Střela Detkové z dobré pozice, ale Remešová dobrým zákrokem podržela svůj tým.
21:57
Kombinace Dostálová - Žáková, druhá jmenovaná střílí z první nad.
21:15
Po úvodním tlaku Židenic se nyní dostávají do tlaku buldočky.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Bulldogs:Židenice - 6:15
20:00
18:10
Grufíková šla sama na gólmanku, ale ta se nenechala překvapit a i její kličku chytá.
17:15
Hostující hráčky se řítily 2 na 1, ale nepříliš povedenou nahrávku jim bere domácí gólmanka.
16:06
Opět dobrý zákrok Dvořáčkové, vyrazila dorážku z velkého brankoviště.
14:35
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Linda Detková (2:4).
14:35
Bulldogs stahují náskok Židenic na 2 góly
13:58
Timeout itelligence Bulldogs Brno
13:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková, asistoval Kristýna Pospíšilová (1:4).
13:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Dundelová, asistoval Monika Léblová (1:3).
12:17
Střela Žákové z dobré pozice ze středu, ale vedle.
11:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Veronika Vývodová (1:2).
11:31
Vývodová našla na středu úplně volnou Mošťkovou a ta neměla problém překonat Dvořáčkovou.
08:57
Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden tým si po úvodních gólech nevytváří větší šance.
06:58
Skvělý zákrok Dvořáčkové po střele z velkého brankoviště
04:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Eva Smutná (1:1).
04:50
Podobná situace jako při gólu buldoček, hostující hráčky využívají přečíslení 2 na 1 a vyrovnávají.
03:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Hana Štěrbová (1:0).
03:40
Hra se zatím obešla bez větších šancí, více na míčku jsou ale Židenice
01:01
První střela domácích, pouze do připravené obrany Židenic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Kamila Pravcová, Lucie Machů, Petra Grufíková, Martina Indrová
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Monika Zamazalová, Anna Bachratá, Linda Detková, Hana Štěrbová, Nikola Domonkosová
00:00
Vítáme online diváky u utkání baráže o extraligu žen mezi domácími Itelligence Bulldogs Brno a hostujícími K1 Florbal Židenice. Utkání začne v 18:00.