2:1
1:3
0:3
- : -
branky (asistence): 02:21 Vojtěch Bureš (Ondřej Nosek), 18:23 Ondřej Hušek (David Kaválek), 20:55 Tomáš Matoulek
branky (asistence): 19:14 Tomáš Brom (Jakub Andrle), 33:36 Jan Grábl (Jakub Andrle), 36:35 Tomáš Brom (Jakub Andrle), 38:09 Tomáš Brom, 40:34 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 46:54 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 59:48 Adam Klimeš (Tomáš Brom)

Florbal Primátor Náchod - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:7
3. Vojtěch Bureš, 19. Ondřej Hušek, 21. Tomáš Matoulek - 20. Tomáš Brom, 34. Jan Grábl, 37. Tomáš Brom, 39. Tomáš Brom, 41. Marek Fuchs, 47. Marek Fuchs, 60. Adam Klimeš; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:3 + Jan Grábl 10; využití: 0:1; diváků: 177; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 28 - Filip Kejík 24; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešnáka: Další těžký zápas pro náš mladý tým, díky takovým zápasům můžeme růst a zlepšovat se. I přesto že v posledhních zápasech nesbíráme výhry, tak se tým zlepšuje. Příštý týden zase předvedeme o pár procent lepší výkon, Díky týmu za předvedené výkony v posledních domácích zápasech sezóny a taky díky těm nejlepším fanouškům v republice za podporu v celé sezoně.
60:00
Komentář trenéra hostů Fialy: I přesto, že se zápas vůbec nevyvíjel podle našich přredstav a naše hra byla hodně křečovitá, zaslouží celý tým velkou pochvalu za morál, kterým se vrátil zpátky do zápasu a zaslouženě dokráčel k vítězství. Čeká nás týden práce, abychom se na domácí utkání dobře připravili. Soupeři děkujeme za zápas a zároveň pochvala pro domácí publikum.
60:00
59:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klimeš, asistoval Tomáš Brom (3:7).
59:48
Nadšením z golu do prázdné branky málem proletěl stěnou naši plecharény.
55:42
Hronek si přehodil několik hráčů a vystřelil do přesně postaveného Skalického.
55:15
Vlčkův golf od mantinelu skončil v obráncích.
54:41
Po několika přihrávkách Matoulek trefil tyč.
54:15
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
52:34
Fuchsovi sjela střela v těsné vzdálenosti.
51:04
Zíbr trefil z těsné vzdálenosti břevno.
48:30
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
48:30
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 10 minut za nesportovní chování.
48:30
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
48:21
Matoulkova střela skončila v helmě ležícího golmana hostí.
46:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (3:6).
46:51
Z velkého brankoviště umístil nad Skalického ramena.
39:58
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom bez asistence (3:4).
37:09
Z rohu doputoval až za brankovou čáru.
37:01
Skalický pokryl akci hostí, kdy se po křižné přihrávce se ukázkově přemístil.
36:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jakub Andrle (3:3).
36:35
Brom po crosové přihrávce posílal balon za záda Skalického, je vyrovnáno.
35:00
Bromova střela z otočky skončila za mantinelem.
33:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Jakub Andrle (3:2).
33:36
Po několika odraženích míček přeletěl i Skalického.
31:34
Hušek nejdřív z náběhu vystřelil, ale poté mu ani jeho dorážka nevyšla.
31:10
Fuchs trefil boční síť.
26:51
Hosté hrají v plném počtu.
24:51
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
23:28
Máčkova střela končí v rukou Skalického.
22:55
Mědílek si prohodil několik hráčů, ovšem Matoulek po výběhu z rohu netrefil kasu.
21:28
Térovu střelu Zíbr nestihl dorazit do prázdné kasy.
20:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek bez asistence (3:1).
20:55
Matoulkův výběh středem přes celé hřiště skončil přelobnutím golmana.
19:58
Volný úder Náchoda před kasou hostí, Bureš přihrál na Noska, který umístil k tyči, kterou Kejík pokryl rukou.
19:14
19:14
Brom z výběhu umístil k zadní tyči.
18:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval David Kaválek (2:0).
17:52
Po Kaválkově přihrávce si Hušek nadhodil balonek a umístil.
17:52
Noskova přihrávka na volného Bureše před brankou skončila odrazem za mantinelem.
16:15
MAtoulkova střela z výběhu před kasou skončila v bránícím hráči.
14:00
Bromova střela od mantinelu skončila za kasou.
12:18
Hronek vystřelil ke stropu místní arény.
11:40
Další Bromovu střelu ze středu zachytil obránce.
10:53
Bromova střela od mantinule skončila vyražením za mantinel.
09:30
Taušova střela z půlky do Skalického hrudi.
09:03
Kaválek vybojoval míč v rohu.
06:58
Dítě před odkrytou brankou netrefil letící balonek, .
05:18
2 šance na straně hostí.
02:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Nosek (1:0).
02:21
Po Hušově backendové náhravce, se po dorážce ve vzduchu Náchod ujímá vedení.
00:01
Úvodní buly pro Náchod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, David Hauser, Jan Grábl, Marek Fuchs
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: František Donaj, David Kaválek, Ondřej Hušek, Ondřej Nosek, Vojtěch Bureš
00:00
Vítejte u online přenosu třetího kola baráže o první ligu ČFBU. Kde skóre série je 1:1. Kdo z týmů bude mít příští týden ten pomyslný míček na své straně? To se v následujích 2 hodinách dozvíme.