0:1
2:3
3:1
- : -
branky (asistence): 22:27 Daniel Budáč (Jakub Ších), 24:15 Patrik Koníček (Daniel Budáč), 37:20 Jakub Hlaváček (František Novotný), 38:20 Marek Houska (Jakub Ších), 39:09 František Novotný (Martin Tůna), rozhodující nájezd František Novotný
branky (asistence): 02:44 Martin Tomek (Jan Vacek), 25:26 Martin Tomek (Jan Vacek), 25:50 Miroslav Neumann (David Musil), 29:47 Jan Vacek (David Musil), 43:15 Martin Tomek (Ondřej Hamerník)

Floorball Club FALCON - FbK WILDCATS Praha 6:5pn
23. Daniel Budáč, 25. Patrik Koníček, 38. Jakub Hlaváček, 39. Marek Houska, 40. František Novotný, N František Novotný - 3. Martin Tomek, 26. Martin Tomek, 26. Miroslav Neumann, 30. Jan Vacek, 44. Martin Tomek; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Tomáš Hájek ?; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:1;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč František Novotný a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FbK WILDCATS Praha hráč Miroslav Neumann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč František Novotný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK WILDCATS Praha hráč Martin Skalický a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Daniel Budáč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Marek Houska , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK WILDCATS Praha hráč Jan Vacek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:15
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Tomek, asistoval Ondřej Hamerník (5:5).
41:39
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:09
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil František Novotný, asistoval Martin Tůna (5:4).
38:20
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Marek Houska, asistoval Jakub Ších (4:4).
37:20
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hlaváček, asistoval František Novotný (3:4).
37:05
Vyloučen hráč Miroslav Neumann družstva FbK WILDCATS Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:47
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Jan Vacek, asistoval David Musil (2:4).
25:58
Vyloučen hráč Jakub Hlaváček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
25:50
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Miroslav Neumann, asistoval David Musil (2:3).
25:26
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Tomek, asistoval Jan Vacek (2:2).
24:15
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček, asistoval Daniel Budáč (2:1).
22:27
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč, asistoval Jakub Ších (1:1).
20:29
Vyloučen hráč Jakub Trmota družstva FbK WILDCATS Praha na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:44
Vyloučen hráč Vít Novotný družstva FbK WILDCATS Praha na 2 minuty za sekání.
05:16
Vyloučen hráč Marek Houska družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování hokejky.