0:2
3:1
1:2
- : -
branky (asistence): 13:52 Marek Ryba (Radek Brunner), 14:19 Ondřej Vojtěch (Jan Rázga), 19:04 Radek Brunner (Tomáš Bejček), 26:10 Daniel Brát (Tomáš Rázga)
branky (asistence): 00:15 Michal Kulhánek (Lukáš Zámostný), 05:58 Michal Kulhánek (Vít Vrtiška), 16:07 Daniel Kubát (Lukáš Zámostný), 31:00 Jan Urbanec (Lukáš Zámostný), 35:59 Michal Kulhánek (Daniel Kubát)

FBC Hornets Praha B - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 4:5
14. Marek Ryba, 15. Ondřej Vojtěch, 20. Radek Brunner, 27. Daniel Brát - 1. Michal Kulhánek, 6. Michal Kulhánek, 17. Daniel Kubát, 32. Jan Urbanec, 36. Michal Kulhánek; rozhodčí: Jakub Kubašovský - Ondřej Otáhal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Srba ? - Ondřej Slaba ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 1:2;
36:00
35:59
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Michal Kulhánek, asistoval Daniel Kubát (4:5).
35:59
Neuvěřitelné! Hosté jdou do vedení vteřinu před koncem a berou tak dnes vítězství.
35:10
Domácí to zkoušejí v šesti, atmosféra by se dala krájet.
34:21
Další granát Vojtěcha, golman hostí byl ale pozorný.
33:25
Timeout FBC Hornets Praha B
32:14
Vojtěch opět vypálil neskutečnou pumelici, bohužel mimo.
31:00
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jan Urbanec, asistoval Lukáš Zámostný (4:4).
31:00
Nedáš, dostaneš.
30:54
Vojtěch předložil Šindelářovi prázdnou bránu, avšak ten odmítl ve stylu Tomáše Novotného
26:10
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Daniel Brát, asistoval Tomáš Rázga (4:3).
24:00
24:00
20:44
Vojtěch během přesilovky připravuje svým spoluhráčům jednu lahůdku za druhou, nicméně zatím bez úspěchu
19:39
Vyloučen hráč Michal Kulhánek družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:04
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Radek Brunner, asistoval Tomáš Bejček (3:3).
18:34
Atmosféra houstne.
16:07
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Daniel Kubát, asistoval Lukáš Zámostný (2:3).
14:19
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Ondřej Vojtěch, asistoval Jan Rázga (2:2).
13:52
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Marek Ryba, asistoval Radek Brunner (1:2).
12:00
12:00
05:58
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Michal Kulhánek, asistoval Vít Vrtiška (0:2).
00:15
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Michal Kulhánek, asistoval Lukáš Zámostný (0:1).