3:0
- : -
Sport Kolín
Sport Kolín
branky (asistence): 04:03 Lukáš Svoboda (Martin Musil), 06:59 Lukáš Pěkný (Michal Miĺo), 28:37 Michal Miĺo (Lukáš Pěkný), 28:43 Lukáš Svoboda (Martin Musil), 34:52 Martin Musil
branky (asistence): 13:48 Jakub Pak (Vilém Bodlák), 17:52 David Balla (Michal Doležal)

Sport Kolín - Prague Tigers E 5:2
5. Lukáš Svoboda, 7. Lukáš Pěkný, 29. Michal Miĺo, 29. Lukáš Svoboda, 35. Martin Musil - 14. Jakub Pak, 18. David Balla; rozhodčí: Daniel Fišer - David Hertz; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Lukáš Spal ? - Pavel Dundr ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 3:0;
36:00
34:52
Branku družstva Sport Kolín vstřelil Martin Musil bez asistence (5:2).
34:33
Timeout Sport Kolín
33:06
Trestné střílení družstva Sport Kolín neproměnil David Svoboda.
33:06
Vyloučen hráč Petr Matoušů družstva Prague Tigers E na 2 minuty za bránění ve hře.
28:43
Branku družstva Sport Kolín vstřelil Lukáš Svoboda, asistoval Martin Musil (4:2).
28:37
Branku družstva Sport Kolín vstřelil Michal Miĺo, asistoval Lukáš Pěkný (3:2).
24:00
24:00
22:31
Vyloučen hráč Vilém Bodlák družstva Prague Tigers E na 2 minuty za sekání.
17:53
Neuvěřitelná střela a Balla předskakuje Nováka v Kanadě. Posíláme pozdravy do Itálie. ;*
17:52
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil David Balla, asistoval Michal Doležal (2:2).
16:32
Vyloučen hráč Ondřej Čada družstva Sport Kolín na 2 minuty za blokování hokejky.
13:48
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Jakub Pak, asistoval Vilém Bodlák (2:1).