2:1
2:2
0:1
- : -
branky (asistence): 00:16 Jan Sláma (Petr Brimus), 02:27 Jan Sláma, 12:57 Ondřej Pavelec (Lukáš Klíma), 21:16 Jan Sláma
branky (asistence): 01:18 Petr Šváb (Ondřej Šváb), 18:23 Petr Urban, 23:56 Petr Urban (Martin Kovář), 35:47 Petr Urban (Tomáš Růžička)

BLACK ANGELS D DYNAMO - Noxa TJ Ruzyně A 4:4
1. Jan Sláma, 3. Jan Sláma, 13. Ondřej Pavelec, 22. Jan Sláma - 2. Petr Šváb, 19. Petr Urban, 24. Petr Urban, 36. Petr Urban; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Barbora Šimonková ? - Vladimír Čížek ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:1;
36:00
35:48
Po obrovském závaru vyrovnáná Petr Urban svým třetím gólem zápasu!!!
35:47
Branku družstva Noxa TJ Ruzyně A vstřelil Petr Urban, asistoval Tomáš Růžička (4:4).
35:28
Vypadá to, že se chystá hra bez gólmana.
35:17
Timeout Noxa TJ Ruzyně A
35:17
Hraje se za brankou Noxy, což k vyrovnání asi nepovede.
34:10
Martin Kovář v úniku nedokázal vstřelit gól. To byla šance!
33:50
Hráč Noxy, David Borovský, odstupuje ze zápasu s blíže nespecifikovaným zraněním dolní končetiny.
32:55
Vyloučení teď otupuje tlak Noxy.
32:54
Vyloučen hráč Michal Schneider družstva Noxa TJ Ruzyně A na 2 minuty za držení.
32:54
100% šanci domácích zastavil famózní Čížek
32:20
Nebezpečná standardní situace. Po rozehrávce Ondřeje Švába pálí jeho bratr a střela je zablokovaná.
32:00
Série šancí Noxy. Hráči teď tlačí, ale obrana domácích spolu s kvalitní gólmankou drží.
31:20
Šanci Noxy teď zastavila hra vysokou holí, kterou ale bohužel rozhodčí neviděli.
30:48
Noxa bez větších problémů přežila oslabení a dokonce sama zahrozila.
30:10
Pomalou křižnou přihrávku unikajícího Petra Švába na Michala Schneidera, která měla být střelou, si obránce Angels málem srazil do vlastní branky.
28:42
Vyloučen hráč Tomáš Růžička družstva Noxa TJ Ruzyně A na 2 minuty za hrubost.
28:35
Po nenápadné střele ze strany se míček vykutálel zpod gólmana Noxy a jen se štěstím jej obránce dokázal uklidit.
28:26
Hezká střela Davida Borovského končí v náručí gólmanky Angels.
27:30
Hra se přelévá ze strany na stranu. Hráči Angels zkouší především nabídky na teč, jejich soupeři se snaží přes těsnou obranu probít do vyložených šancí.
25:10
Další střela z dálky po teči skončila jen těsně od pravé odkryté tyčky Noxy.
24:30
Nabídka z dálky pro Jana Slámu (Angels), s pomocí od Šimona Hejdy gólman Noxy kryje.
24:00
24:00
23:57
Těsně před koncem ztráta míče domácích na středu pole a protiakci 3 na 2 zakončil nekompromisní ranou do zpola odkryté branky snajpr Petr Urban!
23:56
Branku družstva Noxa TJ Ruzyně A vstřelil Petr Urban, asistoval Martin Kovář (4:3).
23:44
Ondřej Šváb střílí nebezpečně takřka z nulového úhlu a konečně hrajeme opět 5 na 5.
21:20
Hosté si stěžují, že branka je neregulérní, protože soupeři po autu vystřelili velmi rychle. Dle rozhodčího je vše dle pravidel a branka platí.
21:16
Branku družstva BLACK ANGELS D DYNAMO vstřelil Jan Sláma bez asistence (4:2).
20:45
Pokračujeme 4 na 4. Emoce proudí.
20:38
Vyloučen hráč Tomáš Zídek družstva BLACK ANGELS D DYNAMO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:10
Ondřej Šváb proklouznul mezi obránci, obhodil si gólmanku a jeho střelu zastavila až tyčka!!
19:27
Vyloučen hráč Michal Schneider družstva Noxa TJ Ruzyně A na 2 minuty za sekání.
19:27
Vyloučen hráč Michal Schneider družstva Noxa TJ Ruzyně A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:27
Dlouhá přesilovka pro Black Angels.
19:10
David Borovanský pálí nepříjemně z pravé strany a trefuje gólmanku do masky!
18:24
Krásnou střelou pod levou ruku gólmanky domácích se prosazuje neproduktivnější hráč Noxy a možná i celé soutěže.
18:23
Branku družstva Noxa TJ Ruzyně A vstřelil Petr Urban bez asistence (3:2).
18:05
Standardní situace i na druhé straně po faulu na Tomáše Růžičku. Petr Urban střílí do clonících hráčů a celá akce končí střelou vysoko nad.
17:50
Zajímavá standardní situace domácích končí střelou mimo.
17:00
Nebezpečná střela z levé strany od Petra Brimuse (Angels). Čížek kryje.
15:52
Petr Heteš (Noxa) teď zablokoval tutovku soupeře.
15:19
Tomáš Zídek (Angels) se jen těžko zveda po drsném osobním souboji.
14:50
Pasáž s mnoha přerušeními a drobnými fauly.
13:30
David Borovanský a Martin Tuma měli možnost hned odpovědět, ale gólmanka domácích obě střely zneškodnila.
12:57
Branku družstva BLACK ANGELS D DYNAMO vstřelil Ondřej Pavelec, asistoval Lukáš Klíma (3:1).
12:31
Noxa se ubránila.
12:25
Petr Urban teď zablokoval nebezpečnou střelu oránce domácích.
12:01
Ještě 30 vteřin přesilové hry pro Black Angels.
12:00
12:00
11:43
Ondřej Pavelec (Black Angels) měl teď odkrytou obranku, ale střela šla vysoko nad.
10:30
Kapitán družstva, Ondřej Šváb (Noxa), poslal soupeře daleko za mantinely a byl potrestán menším trestem. Konec třetiny bude pro Noxu náročný.
10:29
Vyloučen hráč Ondřej Šváb družstva Noxa TJ Ruzyně A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:20
David Borovský (Noxa) se teď dral do úniku jako za mlada, jež síly již bohužel nestačily a obránci jej dokázali zablokovat.
08:35
Šimon Hejda nebezečně stříli. Následoval závar před brankou, který gólem neskončil.
06:33
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva BLACK ANGELS D DYNAMO na 2 minuty za sekání.
06:33
Krásná střela do růžku v síti neskončila. Vladimír Čížek chytil.
05:10
Krásně rozehraná situace. Po přihrávce Urbana zakončoval Růžička, ale již byl příliš blízko gólmana.
04:00
Dvě rychlé střely teď lapil mág v brance Noxy!
03:30
Vypadá to, že Noxa bude dnes tlačit a soupeř bude vyrážet do rychlých protiútoků.
03:10
Branky padají jak na běžícím pásu. Dnes asi uvidíme velmi zajímavé utkání.
02:27
Branku družstva BLACK ANGELS D DYNAMO vstřelil Jan Sláma bez asistence (2:1).
01:19
Střelou z dálky se prosazuje ofenzivní obránce Noxy!
01:18
Branku družstva Noxa TJ Ruzyně A vstřelil Petr Šváb, asistoval Ondřej Šváb (1:1).
00:17
Utkání začalo z ostra a již padla první branka sřelou z levé strany.
00:16
Branku družstva BLACK ANGELS D DYNAMO vstřelil Jan Sláma, asistoval Petr Brimus (1:0).