0:0
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 16:59 Jaroslav Šimek (Petr Veselý), 27:48 Evžen Teringl (Jan Vrba), 31:40 Petr Veselý (Jaroslav Šimek)
branky (asistence): 16:41 Tomáš Kumhera (Jan Gonda), 33:19 Tomáš Kumhera (Jiří Horáček), 35:42 Vojtěch Sýkora (Tomáš Kumhera)

TJ Sokol Dobříš B - F.C. Vorms Praha 3:3
17. Jaroslav Šimek, 28. Evžen Teringl, 32. Petr Veselý - 17. Tomáš Kumhera, 34. Tomáš Kumhera, 36. Vojtěch Sýkora; rozhodčí: Jakub Machů - Dominik Hrubý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Petr Bláha ? - Peter Varga ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:2;
36:00
35:59
Děkujeme všem divákům a těšíme se zase příště.
35:43
Krásná akce a je vyrovnáno!
35:42
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Vojtěch Sýkora, asistoval Tomáš Kumhera (3:3).
35:32
Akce skončila srážkou po níž zůstavá hráč Sokola ležet. Vše je v pořádku a bude se brzy pokračovat.
35:32
Vorms hrají bez gólmana!
35:10
Běží poslední minuta!
34:23
Hraje se za bránou Vormsů, přesně tam, kde to Sokolu vyhovuje..
33:20
To je branka z čista jasna! A zápas dostává nové dimenze.
33:19
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Kumhera, asistoval Jiří Horáček (3:2).
33:00
Zatím to vypadá, že si Sokol výsledek pohlídá.
32:00
Tak to je rána pro hosty. Uvidíme zda se ještě dokáží namotivovat k závěrečnému tlaku.
31:40
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Petr Veselý, asistoval Jaroslav Šimek (3:1).
31:33
Jaroslav Šimek (Sokol) se teď přešvihem málem postaral o nucenou návštěvu u zubaře pro svého protihráče.
31:08
Sledovali jsme teď neurovnanou pasáž s mnoha ztracenými míčy.
29:40
Teď musejí opět hrát Vorms a opravdu zabírají a stupňují svůj tlak. Soupeře ale pouští do nebezpečných protiútoků.
27:48
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Evžen Teringl, asistoval Jan Vrba (2:1).
27:40
Utkání, zdá se, se lehce přiostřuje.
27:05
Dlouhý výhoz gólmana domácích poslal Dominika Boučka do úniku. Peter Varga šanci vychytal.
25:40
Jakub Brabec (Sokol) předvedl efektní i efektivní kličku na středu pole, ale k šanci to bohužel nevedlo.
24:02
Zdravíme všechny fanoušky doma či v občerstvovacích podnicích a těšíme se na závěrečnou třetinu tohoto dramatického zápasu.
24:01
Ani veliký tlak Sokola na konci druhé třetiny branku nepřinesl.
24:00
24:00
22:35
Michal Kolář (Sokol) se na moment ocitl sám před prázdnou branou, ale nedokázal zakončit.
21:15
Nadějná standardní situace domácích skončila střelou mimo tři tyče.
19:30
Šance se střídají a hra se přeléva z jedné strany na druhou. V klíčových momentech zatím střelci netrefili bránu.
18:20
Máme za sebou polovinu utkání a sledujeme velmi vyrovnaný zápas.
17:10
Hráč Sokola si poranil koleno a hřiště opustil jen s podporou spoluhráčů.
16:59
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Jaroslav Šimek, asistoval Petr Veselý (1:1).
16:41
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Kumhera, asistoval Jan Gonda (0:1).
12:01
Máme za sebou první část, jejíž začátek patřil domácím ale postupem času se čím dál více prosazovali i hosté. Konec třetiny byl již zcela v jejich režii a jen dobré zákroky gólmana zatím zachraňují vyrovnané skóre.
12:00
12:00
10:10
Další série šancí hostů.
09:17
F.C. Vorms v úniku dva na gólmana. Vše skončilo nepřesnou přihrávkou a z šance nebylo nic.