2:3
1:3
3:1
- : -
branky (asistence): 04:00 Jan Vrabec (Lukáš Malý), 10:26 Lukáš Burian (Tomáš Vrabec), 22:25 Lukáš Burian (Jiří Bábek), 26:43 Lukáš Burian (Jiří Bábek), 28:25 Lukáš Burian, 30:29 Jiří Bábek (Lukáš Malý)
branky (asistence): 04:48 Tomáš Hruška (Jiří Machala), 05:22 Jan Vítkovský (Jaroslav Rendla), 07:44 Jiří Machala, 14:53 Jan Vítkovský (Jaroslav Rendla), 17:26 Jan Vítkovský (Tomáš Karbusický), 18:09 Jiří Krotký (Tomáš Hruška), 27:22 Jaroslav Rendla (Marek Häusler)

FKMP Praha B - FLORBAL RIDERS 6:7
5. Jan Vrabec, 11. Lukáš Burian, 23. Lukáš Burian, 27. Lukáš Burian, 29. Lukáš Burian, 31. Jiří Bábek - 5. Tomáš Hruška, 6. Jan Vítkovský, 8. Jiří Machala, 15. Jan Vítkovský, 18. Jan Vítkovský, 19. Jiří Krotký, 28. Jaroslav Rendla; rozhodčí: Matěj Beneš - David Hertz; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Martin Sluka ? - Marek Černý ?; po třetinách: 2:3, 1:3, 3:1;
35:55
Riders vítězí!
35:41
Riders drží balonek!
34:55
Lebeda odpálil balon i soupeře mimo mantinely!
34:11
Timeout FKMP Praha B
30:29
Timeout FLORBAL RIDERS
30:29
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Jiří Bábek, asistoval Lukáš Malý (6:7).
28:25
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Lukáš Burian bez asistence (5:7).
27:22
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jaroslav Rendla, asistoval Marek Häusler (4:7).
26:43
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Lukáš Burian, asistoval Jiří Bábek (4:6).
24:00
24:00
22:25
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Lukáš Burian, asistoval Jiří Bábek (3:6).
22:25
Kšiltovky na plac? Ne! Burian odmítl Hattrick nájezdem a tím pádem ze hry dva zářezy na tuto poctu nestačí.
22:11
čekal bych nápor, ale nic z toho.. je tu hluchá část, kterou ruší timeout FKMP
21:50
Rendla! Nová hůl to je pán! Kličky, stahovačky, jen mu chybí štěstíčko! Jardo my to fandíme!
21:07
Slyšel jsem, že je originální psát recepty, bohužel neumím vařit ani prát a tak nenapíšu nic
20:25
FKMP ve 4 ve předu, bez úspěchu, Černý se těší na pivko a párek o přestávce, další dotaz, je pivo doping?
19:57
Boj o každý míček, kousek placu a kdybych tam hodil pizzu tak bych to nechtěl vidět, to by bylo na krev
19:22
Další zdemolovaný míček na hřišti.. Kde na to má klub brát?
18:29
A Jura se vrací do hry předčasně.. Za faul se platí
18:09
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jiří Krotký, asistoval Tomáš Hruška (2:6).
18:09
Dva slepené góly a RIDERS dominují !!! Po předchozím prohraném zápase v bílém, zvolili černý outfit a proti bílým se jim daří.. že by barvy hráli roli?
17:26
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jan Vítkovský, asistoval Tomáš Karbusický (2:5).
17:16
Jura měl nedostatek svého jména v onlinu a tak se musel připomenout dvěma minutami
17:00
Vyloučen hráč Juraj Michajlov družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za bránění ve hře.
16:55
Pro nezaujaté diváky a hlavně divačky, kdyby jste chtěli vidět stavěné jinochy v květnatých dresech, jak hrají o postup, zveme vás srdečně 5.5. do haly Kotlářka v Pražských Dejvicích, kde Las Plantas "A" odehrají zápas o postup do vyšší ligy a následně odehrají zápas proti játrům ve večerních hodinách
16:55
Tak na záchodě hecovačka a Burian dává 4tý fík
16:05
Vyloučen hráč Jakub Reich družstva FKMP Praha B na 2 minuty za sekání.
16:05
Ta sedla a tak tu máme vyloučení
16:00
Venku zapadá slunce, stejně jako v hale tepmo tohoto utkání a energie pořadatelské služby. Ceníme si všech co zůstali vydrželi a podporují se vstříc dlouhému dni a zítřejšímu pracovnímu nasazení.
15:22
Jarda RENDLA!!!
14:53
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jan Vítkovský, asistoval Jaroslav Rendla (2:4).
14:53
Když to nejde obouruč, použij jen jednu ruku a dej gól, easy z pohledu diváka, ale provedení na 5 bludišťáků = gól
14:43
Tak jsem na záchodě Buráka vyhecoval (každý si představte co chcete) a je tu HATTRICK!!
14:00
Okresní přebor!!!! Oblíbený film hráčů FKMP zřejmě, dlouhé "nahazované balony" a trefovat zařízení.. zase bez úspěchu. Pepa Hnátek by se zlobil
12:49
Jak Německá armáda Francouzkou defenzivou proběhl Jura, ale bohužel, jeho snaha byla zastavena faulem.
12:10
O přestávce proběhla vložka Dj Oriho, ale jeho hudební prosby nebyli vyslyšeny..
12:01
Na youtube není žádná píseň o Berounu. Škoda, přestávkový program byl tím pádem chudý. Zkusíme jejich rodáka Leoše Mareše?
12:00
12:00
11:35
Taktika týmu FKMP je jednoduchá, slovy hráče ze střídačky "pošli to do ..." V jednoduchosti je krása!
10:40
Zase na drama zaděláno, neuhlídaná dorážka a stav se mění na 2.3 z pohledu domácích
10:26
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Lukáš Burian, asistoval Tomáš Vrabec (2:3).
08:35
Trestné střílení družstva FKMP Praha B neproměnil Lukáš Burian.
08:35
Vyloučen hráč Tomáš Karbusický družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
08:35
Černý na "pánka" a tímto si zasluhuje další zapsání v našem onlinu! Máro, skauti z 8mé ligy si brousí zuby!!
08:35
EMOCE!!! ne, nařízený nájezd a uvidíme co bude..
07:44
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jiří Machala bez asistence (1:3).
07:44
Gooool, na kterém má velký podíl gólman FKMP Slluka, který se bohužel nevejde do národního týmu trenéra Jarolíma a svou "šajtli" směřuje do své vlastní branky..
06:45
Většina času utkání se hraje na polovině FKMP. Černý stojí v brance, opřený o tyče, a ústí to v ..
05:22
05:22
Ofenzivní posila mohla zakončit, ale co by to byl lídr kanadského bodování týmu, kdyby vzal vše na sebe.. Nádherně předložil míček spoluhráči, který s díky rozvlnil síť domácího družstva
04:48
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Jiří Machala (1:1).
04:48
Spadlo to tam jako hruška ze stromu a aktuální stav je 1:1
04:00
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Jan Vrabec, asistoval Lukáš Malý (1:0).
04:00
"Ještě jednou"... a i když slyšitelný a viditelný signál byl zřejmý všem, tak FKMP se ujímá vedení
03:05
Gólman FKMP (ano zvládl jsem to po minutě napsat) si zahrál na frajera a přítomným divákům a pořadatelům nabídl skvělý jistě plánovaný trik s lovením balonku v rozkroku. Ne jedna žena či chlapec by si tímto pohledem kochali do aleluja!
02:00
Riders ofenzivně laděni z prvního utkání proti Kladnu zatím zatěžují obranu týmu jehož zkratku nedokáži napsat ..
00:02
Ze zákulisních informací, které se nám naskytli dříve než idnes.cz víme, že Marek "díra" Černý chytá i přes to, že ho čeká operace kolene! Velký respekt a nervy jeho přítelkyni, která jistě kousající si nehty čte tento online (ano je zadaný dámy !!)
00:01
Na druhý zápas přijel ofenzivu Riders vypomoci Jaroslav "shooter" Rendla, tak věříme, že se k večeru na palubovce v Černošicích otevře ofenzivní smršť!