1:1
- : -
FBC Majklar
FBC Majklar
branky (asistence): 08:34 Tomáš Procházka (Michal Urbánek), 14:23 Lukáš Borovka (Michal Urbánek), 20:05 Tomáš Procházka (Tomáš Sväty), 29:30 Tomáš Procházka
branky (asistence): 32:21 Ondřej Válek (Tomáš Vendl)

FBC Majklar - SOKOL CHODOV 4:1
9. Tomáš Procházka, 15. Lukáš Borovka, 21. Tomáš Procházka, 30. Tomáš Procházka - 33. Ondřej Válek; rozhodčí: Matěj Beneš - David Hertz; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: David Štědrý ? - Jan Kasper ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1;
36:00
35:22
Exploze hráče Sokola Chodov číslo 18 byla nevídaná, hala v Černošicích se otřásla v základech.
34:37
Zatím perfektní práce pořadatelů týmu Las Plantas.
33:42
32:41
Zápas opravdu není pro slabší povahy. V přímém přenosu na CT4 Sport by se jistě vysílalo až po desáté hodině.
32:21
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Ondřej Válek, asistoval Tomáš Vendl (4:1).
32:09
čas letí, čas běží a hráči Sokola dávají goól.
31:28
Hráč číslo 18 Sokola opět do prvního.
29:30
Branku družstva FBC Majklar vstřelil Tomáš Procházka bez asistence (4:0).
29:30
Taková pumelice se v této lize nevidí každý den. Balón plachtil asi 7 vteřin vzduchem
28:07
Zdravíme hráče Kubánského klanu a fanynku Elišku :-)
26:46
Hráč číslo 18 týmu Sokol Chodov neudržel nervy na uzdě a explodoval.
22:07
Vyloučen hráč Tomáš Procházka družstva FBC Majklar na 2 minuty za blokování hokejky.
20:05
Timeout SOKOL CHODOV
20:05
Branku družstva FBC Majklar vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Tomáš Sväty (3:0).
14:23
Branku družstva FBC Majklar vstřelil Lukáš Borovka, asistoval Michal Urbánek (2:0).
13:02
Vyloučen hráč Ondřej Himmer družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
08:34
Branku družstva FBC Majklar vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Michal Urbánek (1:0).