0:2
1:0
3:2
- : -
branky (asistence): 21:00 Petr Kminiak (Matouš Tichý), 34:58 Pavel Šusta, 37:44 Adam Rýdl (Lukáš Fiala), 44:49 Jonáš Pavlík (Matěj Halouska)
branky (asistence): 06:52 Tomáš Večeřa (Teodor Bodlák), 08:20 Jakub Horáček (Zbyněk Pšenička), 32:28 Martin Kulle (Tomáš Novotný), 32:52 Adam Čížek (Teodor Bodlák), 45:00 Bohuslav Novák, rozhodující nájezd Bohuslav Novák

IBK Kubánský Klan - Prague Tigers B 4:5p
22. Petr Kminiak, 35. Pavel Šusta, 38. Adam Rýdl, 45. Jonáš Pavlík - 7. Tomáš Večeřa, 9. Jakub Horáček, 33. Martin Kulle, 33. Adam Čížek, 46. Bohuslav Novák, Bohuslav Novák; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Lukáš Vlasatý ? - Alexandr Ščiklin ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:2;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč Jonáš Pavlík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Bohuslav Novák a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč Matěj Halouska a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Teodor Bodlák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč Pavel Šusta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Jan Fencík , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bohuslav Novák z trestného střílení (4:4).
45:00
44:49
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jonáš Pavlík, asistoval Matěj Halouska (4:3).
38:07
Vyloučen hráč Jiří Kroulík družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
37:44
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Adam Rýdl, asistoval Lukáš Fiala (3:3).
35:27
Vyloučen hráč Tomáš Večeřa družstva Prague Tigers B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:58
Timeout IBK Kubánský Klan
34:58
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta bez asistence (2:3).
32:52
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Adam Čížek, asistoval Teodor Bodlák (1:3).
32:28
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Martin Kulle, asistoval Tomáš Novotný (1:2).
30:00
30:00
27:22
21:00
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Petr Kminiak, asistoval Matouš Tichý (1:1).
19:48
Vyloučen hráč Adam Čížek družstva Prague Tigers B na 2 minuty za blokování hokejky.
15:25
Trestné střílení družstva Prague Tigers B neproměnil Tomáš Večeřa.
15:25
Vyloučen hráč Lukáš Vlasatý družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za hra na zemi.
15:00
15:00
14:30
Vyloučen hráč Adam Čížek družstva Prague Tigers B na 2 minuty za bránění ve hře.
08:20
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Jakub Horáček, asistoval Zbyněk Pšenička (0:1).
06:52
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Večeřa, asistoval Teodor Bodlák (0:0).