1:3
2:2
4:2
- : -
branky (asistence): 04:49 Tomáš Habrnál (Vojtěch Šimík), 17:24 Tomáš Habrnál (Adam Korček), 23:50 Vojtěch Šimík (Adam Korček), 27:18 Vojtěch Šimík (Tomáš Petr), 28:29 Vojtěch Šimík (David Fridrich), 32:05 Vojtěch Šimík (Martin Klieščik), 35:47 Tomáš Habrnál (Martin Klieščik)
branky (asistence): 04:06 Dušan Soušek (Jakub Mynář), 06:11 Lukáš Frydrych (Tomáš Skoupil), 09:42 Šimon Borik (Vojtěch Sedlák), 15:24 Šimon Borik, 16:51 Rostislav Pavlíček (Šimon Borik), 31:06 Rostislav Pavlíček (Šimon Borik), 31:15 Dušan Soušek

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBS Olomouc A 7:7
5. Tomáš Habrnál, 18. Tomáš Habrnál, 24. Vojtěch Šimík, 28. Vojtěch Šimík, 29. Vojtěch Šimík, 33. Vojtěch Šimík, 36. Tomáš Habrnál - 5. Dušan Soušek, 7. Lukáš Frydrych, 10. Šimon Borik, 16. Šimon Borik, 17. Rostislav Pavlíček, 32. Rostislav Pavlíček, 32. Dušan Soušek; rozhodčí: Dominik Pustówka - Roman Sasín; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Tomáš Petr 17 - Jiří Kvapil 17; po třetinách: 1:3, 2:2, 4:2;
36:00
V poslední třetině byl poměr střel na bránu 13:8.
36:00
35:47
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Martin Klieščik (7:7).
35:38
Timeout FBS Olomouc A
35:38
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil Tomáš Habrnál.
35:38
Vyloučen hráč Lukáš Frydrych družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za bránění ve hře.
34:57
V obrovské šanci Habrnál, který se dostal do brejku a o pár sekund později znovu. Poprvé jej brankář vychytal a podruhé přestřelil bránu.
34:25
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
34:25
Vyloučen hráč Vojtěch Šimík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
32:33
Frýdek bojuje v útočné třetině, ale Olomouc mu moc prostoru nenechává.
32:05
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Martin Klieščik (6:7).
31:19
Frýdek má ještě necelých 5 minut na zlepšení skóre.
31:15
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek bez asistence (5:7).
31:06
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Šimon Borik (5:6).
30:11
Vyloučen hráč Tomáš Blažek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
28:29
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval David Fridrich (5:5).
27:18
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Tomáš Petr (4:5).
26:52
Jak v první třetině byli vidět více hráči z Olomouce, tak ve třetí už je to spíše naopak.
25:39
Dnešnímu utkání přihlíží 80 diváků.
24:00
24:00
Poměr střel na bránu v druhé třetině byl 7:5.
24:00
23:50
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Adam Korček (3:5).
23:47
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za hra bez hokejky.
23:00
Hráči působí poněkud přemotivovaně, protože na hřišti to teď vypadá jako by míček viděli poprvé v životě a chtěli si ho osahat.
21:03
Domácí jsou v plném počtu.
19:37
Šimík pobíhá s míčkem na straně soupeře a dává domácím naději.
19:03
19:00
Hráči jdou do soubojů opravdu hodně ostře.
17:24
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Adam Korček (2:5).
16:51
16:47
Že Frýdečtí narazili na těžšího soupeře je vidět i na individuálních kličkách, kterými si jsou domáci jistí, ale proti Hanákům neprochází.
15:31
V ochozech jsou domácí zřetelnější než na hřišti.
15:24
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Šimon Borik bez asistence (1:4).
14:24
V této části je hra malinko rozháraná a týmy se perou o míček.
12:54
Frýdek má problémy dostat se do větších šancí, tak zkouší alespoň nečekané střely z dálky. Však jednou to určitě vyjde.
12:00
12:00
Poměr střel na bránu v první třetině je 4:11.
12:00
11:11
Olomouc rozehrává na své polovině a rozjíždí jednu z posledních akcí třetiny.
10:18
Nečekanou střelu z dálky zkusil Morys, ale nemířil přesně.
09:42
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Šimon Borik, asistoval Vojtěch Sedlák (1:3).
09:12
Šimík zkouší střelu z dálky, ale je tečovaná a míří mimo tři tyče.
08:10
Mynář leží na hřišti a už se k němu řítí zdravotník.
06:50
Při útoku dva na jednoho se Habrnál rozhodl sám vystřelit. Gólman jeho střelu vykryl.
06:11
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Lukáš Frydrych, asistoval Tomáš Skoupil (1:2).
05:49
Hráči se nebojí jít do soubojů ostře tělem.
04:49
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Vojtěch Šimík (1:1).
04:06
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek, asistoval Jakub Mynář (0:1).
02:03
První střelu na bránu vyslal Mynář, ale Petr jej vychytal.
01:02
Olomouc se drží míčku, ale zatím neobsazují nebezpečné pozice.
00:01
Utkání začalo a míčku se chopili hráči z Olomouce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Jakub Kořenek, Vojtěch Sedlák, Tomáš Skoupil, Pavel Matějů, Lukáš Frydrych
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Tomáš Habrnál, Jan Kostka, Martin Klieščik, Vojtěch Šimík, Adam Korček