1:1
1:1
3:1
- : -
branky (asistence): 06:35 Aleš Klemš (David Roflík), 20:39 Ondřej Baloun (Matěj Velc), 30:20 Marek Bláha (Ondřej Bureš), 37:43 Matěj Adámek (Jakub Smetana), 38:58 Marek Bláha (Vojtěch Jedlička)
branky (asistence): 03:47 Josef Vaníček (Jakub Petrus), 21:51 Josef Vaníček (Vojtěch Knápek), 41:03 Jakub Doleček (Josef Vaníček)

FBC SION DDM Nová Generace -muži - FBC TJ Draci Lanškroun 5:3
7. Aleš Klemš, 21. Ondřej Baloun, 31. Marek Bláha, 38. Matěj Adámek, 39. Marek Bláha - 4. Josef Vaníček, 22. Josef Vaníček, 42. Jakub Doleček; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Eršil 16 - Vojtěch Knápek 6; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1;
45:00
43:47
Timeout FBC TJ Draci Lanškroun
43:47
Vyloučen hráč Ondřej Bureš družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hrubost.
41:03
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Jakub Doleček, asistoval Josef Vaníček (5:3).
41:01
Vyloučen hráč Matěj Velc družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hrubost.
38:58
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Bláha, asistoval Vojtěch Jedlička (5:2).
37:43
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Matěj Adámek, asistoval Jakub Smetana (4:2).
30:20
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Bláha, asistoval Ondřej Bureš (3:2).
30:00
30:00
29:49
Vyloučen hráč Michal Kuklík družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
24:30
Vyloučen hráč David Roflík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za bránění ve hře.
21:51
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Josef Vaníček, asistoval Vojtěch Knápek (2:2).
20:39
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval Matěj Velc (2:1).
15:00
15:00
06:35
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Aleš Klemš, asistoval David Roflík (1:1).
03:47
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Josef Vaníček, asistoval Jakub Petrus (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun:
00:00
Line-up domácích FBC SION DDM Nová Generace -muži:
00:00
Dámy a pánové vítejte na dnešním play-up zápase mezi Lanškrounem a Hradcem Králové.