0:1
0:3
- : -
branky (asistence): 03:49 Magda Fejfarová, 10:38 Natálie Kuželová
branky (asistence): 02:54 Nikola Kramperová (Veronika Kopecká), 07:42 Mariana Býčková (Veronika Kopecká), 09:57 Kateřina Fousová (Veronika Kopecká), 14:43 Mariana Býčková, 25:18 Michaela Mechlová (Kateřina Fousová), 27:29 Markéta Prontekerová (Kateřina Fousová), 30:22 Mariana Býčková (Veronika Kopecká)

KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice 2:7
4. Magda Fejfarová, 11. Natálie Kuželová - 3. Nikola Kramperová, 8. Mariana Býčková, 10. Kateřina Fousová, 15. Mariana Býčková, 26. Michaela Mechlová, 28. Markéta Prontekerová, 31. Mariana Býčková; rozhodčí: Vojtěch Škvrna - Filip Ryant; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Tereza Chlumská ? - Markéta Antalová ?; po třetinách: 2:3, 0:1, 0:3;
36:00
30:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Veronika Kopecká (2:7).
27:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Kateřina Fousová (2:6).
25:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Kateřina Fousová (2:5).
24:00
24:00
15:18
Vyloučen hráč Sára Čelišová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vražení zády.
14:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková bez asistence (2:4).
12:00
12:00
10:38
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová bez asistence (2:3).
09:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Veronika Kopecká (1:3).
07:42
03:49
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Magda Fejfarová bez asistence (1:1).
02:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Nikola Kramperová, asistoval Veronika Kopecká (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Škvrna a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Adéla Košvancová, Klára Zelinková, Markéta Prontekerová, Natálie Houžvičková, Anežka Pěnkavová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Tereza Chlumská; hráči v poli: Šárka Egrtová, Adéla Kmošková, Magda Fejfarová, Natálie Kuželová, Sára Čelišová