- : -
Česko WU19
Norsko WU19
Česko WU19
branky (asistence): 00:08 Lucie Cholinská (Lucie Řezáčová), 00:27 Lenka Faltusová (Lucie Želízková), 08:01 Lenka Faltusová (Barbora Sedláčková), 12:17 Marie Wolf (vlastní branka), 18:16 Barbora Husková, 35:40 Lucie Cholinská (Eliška Jurečková), 45:15 Barbora Husková (Eliška Planková), 48:07 Eliška Planková (Barbora Husková), 49:57 Barbora Husková (Michaela Kubečková)
Norsko WU19

Česko WU19 - Norsko WU19 9:0
1. Lucie Cholinská, 1. Lenka Faltusová, 9. Lenka Faltusová, 13. Marie Wolf, 19. Barbora Husková, 36. Lucie Cholinská, 46. Barbora Husková, 49. Eliška Planková, 50. Barbora Husková; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 334; zásahy brankářů: Pavla Lišková 5 - Christine Mejbo 14; po třetinách: 5:0, 1:0, 3:0;
60:00
Střely po 3. třetině: CZE 6; NOR 2
60:00
Střely celkem: CZE 23; NOR 5
60:00
49:57
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková, asistoval Michaela Kubečková (9:0).
48:07
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Planková, asistoval Barbora Husková (8:0).
45:15
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (7:0).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: CZE 7; NOR 1
40:00
35:40
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Eliška Jurečková (6:0).
33:47
Vyloučen hráč Sandra Craig družstva Norsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: CZE 10; NOR 2
20:00
18:16
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková bez asistence (5:0).
12:17
Vlastní branku družstva Norsko WU19 vstřelil Marie Wolf (4:0).
08:01
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Barbora Sedláčková (3:0).
00:27
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Lucie Želízková (2:0).
00:08
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Lucie Řezáčová (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Norsko WU19: brankář: Christine Mejbo; hráči v poli: Rikke Ingebrigtsli Hansen, Marie Wolf, Sandra Craig, Sofie Kristiansen, Nora Benedicte Norheim
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikol Pekárková, Lucie Cholinská, Lucie Řezáčová, Lenka Novotná