3:0
4:0
2:1
- : -
branky (asistence): 00:52 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 04:32 Tomáš Brom (Marek Fuchs), 07:53 Tomáš Brom (Jan Grábl), 24:41 Tomáš Brom (David Hauser), 36:05 Matěj Hronek (Jonáš Kůra), 36:42 Jan Grábl (Tomáš Brom), 38:49 Jonáš Kůra (Jan Grábl), 51:14 Adam Klimeš (Matěj Hronek), 53:02 Jiří Blaha (Adam Tauš)
branky (asistence): 58:40 Ondřej Hušek (Jan Čečetka)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Primátor Náchod 9:1
1. Marek Fuchs, 5. Tomáš Brom, 8. Tomáš Brom, 25. Tomáš Brom, 37. Matěj Hronek, 37. Jan Grábl, 39. Jonáš Kůra, 52. Adam Klimeš, 54. Jiří Blaha - 59. Ondřej Hušek; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Filip Kejík 8 - Vlastimil Skalický 20, Matěj Stuchlík 1; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí 2 ze 2, pana Tomáše Třešnáka: Jako nováček NL jsme dokázali ovládnout základní část a projít playoff až do finále. Máme mladý tým, který získal spoustu zkušeností a ty v budoucích sezónách zúročíme. Ještě jednou děkuji hráčům, klubu a fanouškům za parádní sezónu.
60:00
Komentář trenéra hostí 1 ze 2, pana Tomáše Třešnáka: Nejprve bych rád zhodnotil dnešní utkání, výsledek nejvíce ovlivnil náš nepovedený začátek, kdy jsme dostali 3 rychlé góly a tím jsme dopřáli soupeři klid a psychickou výhodu. I přes to bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří na dnešní zápas přijeli a bojovali za Náchod. Rád bych se ještě vyjádřil k celé sezóně, která pro nás byla extrémně úspěšná.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Marka Fialy: Dnešní zápas jsme si pohlídali a po přesvědčivém výkonu zaslouženě doputovali k vítězství. Sezóna plná zápletek a překvapení ze které si věřím odneseme všichni to pozitivní a zkušenosti, které přinesla zúročíme v následujících letech. Hráčům, vedení a všem kteří nás podporovali děkujeme za celou sezónu.
60:00
Střely za třetí třetinu: 14:4, celkem 30:9.
60:00
58:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval Jan Čečetka (9:1).
58:40
Hušek ještě kosmeticky upravuje skóre.
55:03
Vojtíšek si při střetu s protihráčem zlomil hokejku.
53:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Blaha, asistoval Adam Tauš (9:0).
53:02
Blaha navyšuje náskok Hattricku skvělou střelou pod víko.
51:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Hronek (8:0).
46:20
Hattricku se přesilovka moc nedaří, většinu času drží míček hosté.
44:37
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:37
Geisler zbořil Klimeše, který se snažil dorážet a jde si na dvě minuty odpočinout.
44:35
Blahovu střelu, i Klimešovu dorážku chytil Skalický.
43:12
Náchod hraje s velkou frustrací a fauluje hráče Hattricku.
42:32
Hronek se dostal na střed, ale vystřelil pouze do Skalického.
40:34
Hauserova střela, i následná Gráblova dorážka byly zblokovány.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu: 10:2 pro domácí.
40:00
38:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Jan Grábl (7:0).
38:49
Kůra propálil Skalického.
37:41
Brom vystřelil pouze do hrudi Skalického.
37:26
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.
37:16
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Marek Fuchs.
37:16
Teď z toho byl po chybě v obraně Náchod málem vlastní gól, nakonec je z toho "pouze" trestné střílení.
36:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Tomáš Brom (6:0).
36:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Jonáš Kůra (5:0).
36:05
Hronek dorazil míček do poloodkryté branky.
35:52
Kejík musel asi po deseti minutách zasahovat. Zvládl to výborně.
34:19
Grábl z malé vzdálenosti trefil jen Skalického.
32:52
Ve druhé třetině se na branku vystřelilo jen čtyřikrát. Třikrát Hattrick a jednou Náchod.
31:32
Náchod se nedostal přes obranou polovinu už dobré dvě minuty.
29:18
Mladá lajna Hattricku si teď vytvořila velký tlak.
28:21
Další šance Hattricku, tentokrát to je Malich kdo mířil těsně vedle branky.
27:17
Fuchs míří těsně mimo.
24:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval David Hauser (4:0).
24:41
Brom navyšuje náskok Brna střelou na vzdálenější tyč.
24:28
Kejík skočil pod nohy Matoulkovi, ten mu shodil helmu.
23:37
Náchod musel Broma zastavit faulem.
22:39
Náchod zatím nenachází recept na překonání obrany domácích.
20:59
Po zmatku na brankovišti domácích má míček v ruce Kejík.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 6:3 pro Hattrick.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:27
Hattrick v plném počtu.
17:27
Grábl vybojoval faul na útočné polovině.
16:54
Kejík teď podržel Hattrick fantastickým zákrokem.
16:27
Polovinu oslabení Hattrick přežil bez problémů.
14:27
Vyloučen hráč Adam Tauš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
14:27
Vyloučen hráč Adam Tauš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
14:27
Náchod si teď zahraje čtyřminutovou přesilovku.
13:56
Máček opět těsně míjí branku soupeře.
11:54
Hronek prošel celé hřiště, pak ale nenašel Fuchse.
09:51
Grábl trefil pouze Fuchse ve výskoku, rozehrávat tedy bude Náchod.
07:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jan Grábl (3:0).
07:53
Skalický nejprve skvěle vychytal Broma, pak ale míček nějak doskákal do branky.
06:38
Taušovo nahození tečoval Blaha pouze do hrudi Skalického.
04:58
Brom zavěsil k bližší tyči.
04:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (2:0).
04:14
Blaha uspěl ve sprinterském souboji a získal míček pro svůj tým.
03:25
Hušek zkusil rozehrát rychle, ale střela se mu nepovedla.
02:03
Náchod měl standardní situaci ve slibné vzdálenosti od branky, Nosek pouze minul.
01:55
Máček těsně minul soupeřovu branku.
00:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (1:0).
00:52
Fuchs se nejlépe zorientoval v předbrankovém prostoru a skóroval.
00:01
Úvodní buly pro Hattrick.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: František Donaj, Jan Světlík, David Kaválek, Ondřej Hušek, Ondřej Nosek
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, David Hauser, Jan Grábl, Marek Fuchs