6p
3:1
3:5
1:0
branky (asistence): 00:07 Ladislav Pekárek (Ondřej Kopič), 04:32 Lukáš Janeček (vlastní branka), 10:56 Ondřej Kopič (Antonín Stárek), 15:17 Ondřej Kopič (Antonín Stárek), 24:10 Antonín Stárek (Ondřej Kopič), 24:19 Ondřej Kopič (Antonín Stárek), 32:51 Oliver Brodský (Ladislav Pekárek)
branky (asistence): 14:40 Adam Denisov (David Kozelka), 18:29 Ondřej Váně (Lukáš Janeček), 24:01 Ondřej Váně (Vojtěch Mrvik), 25:11 Ondřej Váně (David Kozelka), 27:10 Ondřej Váně (David Kozelka), 28:32 David Štorch (Lukáš Fučík)

FBC Česká Lípa - FBC ROKYCANY 7:6p
1. Ladislav Pekárek, 5. Lukáš Janeček, 11. Ondřej Kopič, 16. Ondřej Kopič, 25. Antonín Stárek, 25. Ondřej Kopič, 48. Oliver Brodský - 15. Adam Denisov, 19. Ondřej Váně, 25. Ondřej Váně, 26. Ondřej Váně, 28. Ondřej Váně, 29. David Štorch; rozhodčí: Martin Jirka - Lukáš Polanský; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka ? - Martin Štochl ?; po třetinách: 3:1, 3:5, 1:0;
31:01
32:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Ladislav Pekárek (7:6).
31:03
Mohlo být rozhodnuto, ale Ondřej Kopič nařízené trestné střílení neproměňuje.
31:01
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil Ondřej Kopič.
31:01
Vyloučen hráč David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:00
Dvě velké šance na straně Rokycan!
30:01
V základní hrací době se nerozhodlo a budeme svědky dalšího prodloužení.
30:00
30:00
29:19
Diváci Rokycan bouřlivým skandováním ženou své svěřence kupředu a pobízí k dalšímu gólu. Atmosféra v hale je nyní skvělá!
28:35
Vyrovnáno! Rokycanský David Štorch napřáhl a jeho střela proletěla českolipskému gólmanovi mezi rukou a tyčkou brány do sítě.
28:32
Timeout FBC Česká Lípa
28:32
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Štorch, asistoval Lukáš Fučík (6:6).
27:20
Rokycany využívají další přesilovku a přidávají pátý gól, utkání se opět dramatizuje.
27:10
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval David Kozelka (6:5).
26:52
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:13
A Rokycany opět odpovídají gólem, hra nyní nabrala na obrátkách a můžeme vidět spoustu akcí na obou stranách.
25:11
24:23
Na gól Rokycan ale bleskově zareagoval domácí Antonín Stárek, který zvyšuje vedení České Lípy, po několika sekundách přidává gól jeho spoluhráč Ondřej Kopič. Česká Lípa vede o tři branky.
24:19
Timeout FBC ROKYCANY
24:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Antonín Stárek (6:3).
24:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ondřej Kopič (5:3).
24:02
Rokycany využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl jediné branky.
24:01
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Vojtěch Mrvik (4:3).
23:42
Utkání sleduje 64 diváků, děkujeme.
23:31
Vyloučen hráč Patrik Volný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
23:23
Jedovatá střela českolipského Patrika Volného skončila na horní síťce branky.
20:19
Hra se začíná poněkud vyostřovat, hráč České Lípy skončil pádem přes mantinel téměř u pořadatelského stolku. Za faul na něj si vykoledoval dvouminutový trest rokycanský Ondřej Váně.
20:18
Vyloučen hráč Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:30
Rokycany ale nic nevzdávají a Ondřej Váně snižuje na dvoubrankový rozdíl.
18:29
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Lukáš Janeček (4:2).
15:18
Česká Lípa vtrhla do druhé poloviny zápasu jako uragán a střílí další gól.
15:17
15:00
15:00
14:41
Hráč České Lípy se provinil bráněním ve hře a Rokycanští využívají ponechanou výhodu, stav zápasu je 3:1
14:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Adam Denisov, asistoval David Kozelka (3:1).
12:15
A nyní několik šancí na straně Rokycan, Jiří Levý ale mířil pouze do domácího gólmana.
10:57
A Česká Lípa navyšuje vedení zásluhou Ondřeje Kopiče.
10:56
04:32
Vlastní branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Janeček (2:0).
04:32
Rokycany nyní darovaly gól soupeři, když si "vlastňáka " dal Lukáš Janeček.
03:35
Utkání se hraje ve vysokém tempu ze strany na stranu za bouřlivého povzbuzování diváků
02:07
Obrovská šance hostů, která ale končí mimo bránu.
00:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Ondřej Kopič (1:0).
00:07
A Česká Lípa se bleskově ujímá vedení po brance Ladislava Pekárka.
00:01
Sledujeme třetí osmifinálové utkání mezi Českou Lípou a Rokycany. Kdo bude šťastnější a zajistí si postup do čtvrtfinále?