6:0
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 02:57 Jakub Stejskal (Jonáš Rais), 05:26 Lukáš Macháč (Vojtěch Wiener), 06:21 Jakub Stejskal (Filip Kapitán), 07:08 Filip Smutný (Daniel Sedláček), 08:27 Filip Kapitán (Jakub Stejskal), 12:34 Jakub Stejskal (Filip Kapitán), 13:46 Jakub Horník (Lukáš Macháč), 23:39 Filip Smutný (Šimon Stránský), 24:13 Šimon Stránský (Jakub Stejskal), 24:25 Martin Kašínský (Filip Smutný), 25:38 Šimon Šteinfest (Jonáš Rais), 26:08 Šimon Stránský (Jonáš Rais), 26:58 Vojtěch Janeček (Daniel Sedláček)
branky (asistence): 00:18 Pavel Rous (Tomáš Hrubý)

FBC Liberec - Hippos Žďár n/S. 13:1
3. Jakub Stejskal, 6. Lukáš Macháč, 7. Jakub Stejskal, 8. Filip Smutný, 9. Filip Kapitán, 13. Jakub Stejskal, 14. Jakub Horník, 24. Filip Smutný, 25. Šimon Stránský, 25. Martin Kašínský, 26. Šimon Šteinfest, 27. Šimon Stránský, 27. Vojtěch Janeček - 1. Pavel Rous; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Andreas Vogt ? - Adam Sochor ?, Daniel Pelikán ?; po třetinách: 7:1, 6:0;
30:00
29:54
Vyloučen hráč Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
27:25
Utkání přihlíží 59 diváků, děkujeme.
26:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Daniel Sedláček (13:1).
26:25
Liberec přidává ve sledu několika minut další čtyři góly a suverénně kráčí do čtvrtfinále.
26:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Jonáš Rais (12:1).
25:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Šteinfest, asistoval Jonáš Rais (11:1).
24:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Kašínský, asistoval Filip Smutný (10:1).
24:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Jakub Stejskal (9:1).
23:59
Po pohledné akci tří hráčů před bránou Žďáru Liberec navyšuje v přesilové hře své vedení.
23:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Šimon Stránský (8:1).
22:09
Vyloučen hráč František Hrouda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
21:54
Zápas běží v poklidném tempu,domácí kontrolují svůj náskok.
15:01
Hostující tým zkouší štěstí do druhé poloviny zápasu s novým gólmanem.
15:00
15:00
13:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Lukáš Macháč (7:1).
12:35
Domácí navyšují vedení a nad Žďárem vedou již o 5 branek.
12:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Filip Kapitán (6:1).
11:50
Ve velké šanci žďárský Lukáš Krčál ale trefuje pouze domácího gólmana.
08:30
Po úvodním gólu Žďáru následuje smršť Liberce, který po osmi minutách vede rozdílem 4 branek
08:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Kapitán, asistoval Jakub Stejskal (5:1).
07:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Daniel Sedláček (4:1).
06:21
05:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Vojtěch Wiener (2:1).
02:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Jonáš Rais (1:1).
00:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Tomáš Hrubý (0:1).