- : -
Finsko WU19
Česko WU19
Finsko WU19
branky (asistence): 13:09 Milja Saarikoski, 37:22 Iina Latvala (Matilda Lindström), 52:01 Taru Nordman (Matilda Lindström), 58:48 Maura Paajanen (Milja-Maaria Rastas)
Česko WU19
branky (asistence): 44:42 Eliška Jurečková

Finsko WU19 - Česko WU19 4:1
14. Milja Saarikoski, 38. Iina Latvala, 53. Taru Nordman, 59. Maura Paajanen - 45. Eliška Jurečková; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 495; zásahy brankářů: Elsi Kangasharju 39 - Pavla Lišková 15; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1;
60:00
Střely po 3. třetině: FIN 4; CZE 14
60:00
58:48
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Maura Paajanen, asistoval Milja-Maaria Rastas (4:1).
52:01
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Taru Nordman, asistoval Matilda Lindström (3:1).
50:10
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Česko WU19 na 2 minuty za bránění ve hře.
44:42
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Jurečková bez asistence (2:1).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: FIN 4;CZE 14
40:00
37:22
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Iina Latvala, asistoval Matilda Lindström (2:0).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: FIN 11; CZE 12
20:00
13:09
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Milja Saarikoski bez asistence (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikol Pekárková, Lucie Cholinská, Kristýnka Otcovská, Lenka Novotná
00:00
Line-up domácích Finsko WU19: brankář: Elsi Kangasharju; hráči v poli: Taru Nordman, Milja Saarikoski, Jenni Torkki, Salla Ranta, Anniina Levälampi