0:2
3:1
2:1
- : -
branky (asistence): 18:13 Tomáš Hanák (Šimon Borik), 19:11 Tomáš Skoupil (Vojtěch Sedlák), 21:31 David Kotek (Dušan Soušek), 25:23 Tomáš Skoupil (Lukáš Frydrych), 29:37 Tomáš Hanák (Šimon Borik)
branky (asistence): 06:01 Tomáš Habrnál (Jan Kostka), 07:17 Tomáš Habrnál (Ondřej Svoboda), 19:03 Jan Kostka (Vojtěch Šimík), 29:00 David Fridrich (Tomáš Habrnál)

FBS Olomouc A - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 5:4
19. Tomáš Hanák, 20. Tomáš Skoupil, 22. David Kotek, 26. Tomáš Skoupil, 30. Tomáš Hanák - 7. Tomáš Habrnál, 8. Tomáš Habrnál, 20. Jan Kostka, 30. David Fridrich; rozhodčí: Radek Šiška - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Jiří Kvapil ? - Tomáš Petr ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:1;
36:00
35:59
V posledních vteřinách ještě rozehrávali domácí z rohu hřiště. Rozehrávky se ujal Hanák, na kterého vystartovalo hned 5 hostujících hráčů a zcela zbytečně do něj zatlačili v okamžiku, kdy už neměli naději se zápasem nic moc udělat. Frustrace a vyčerpání, kvůli kterému zranili hráče v posledních vteřinách. Každopádně nezbývá než Frýdku- Místku poděkovat za pěkné dvě utkání, které po sportovní stránce snesly opravdu vysoké měřítko.
35:52
Timeout FBS Olomouc A
35:52
8 vteřin do konce a domácí rozehrávají za bránou soupeře.
35:13
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
34:48
Jakoby hosté úplně rezignovali. Neběhají jen čekají, co domácí v přesilové hře vymyslí. Takhle se to už asi chlapcům vyrovnat nepodaří.
33:48
Vyloučen hráč Ondřej Karas družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
31:53
Hosté teď mačkají olomoucké hráče jako citron, ale nedaří se jim ani dostat ke střele.
31:05
Vyloučen hráč Jakub Kořenek družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
29:37
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Šimon Borik (5:4).
29:37
A Olomouc jde opět do vedení. Hanák zavěsil přesně a dává domácím do posledních minut výhodnější pozici.
29:00
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil David Fridrich, asistoval Tomáš Habrnál (4:4).
29:00
Po tomto přestupku rozehrál Habrnál přesně na hůl Fridricha, který už jenom uklidil míček do volné klece.
28:58
Šiman zůstal úplně zapomenutý za domácí obrannou, která si pomohla už jen za pomoci faulu.
27:10
Po standardní situaci ze středu hřiště vypálil Šimík, ale Kvapil uzamknul klec a nedovolil hostům srovnat.
25:23
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Lukáš Frydrych (4:3).
25:23
A domácí otáčejí zápas a jdou do vedení. Frydrych našel před bránou Skoupila, který se právě proměnil v mistra spasitele pro olomoucký florbal, když se trefil přesně na místo určení.
24:28
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za hrubost.
24:28
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
24:01
Třetí třetina je už také zahájena u míčku jako první hostující mančaft.
24:00
24:00
23:33
Dvě dobré šance za sebou nejprve Borik našel Hanák, který v dobré pozici netrefil bránu. Poté ještě vybojoval míček Frydrych, ale jeho ránu ze zátahu vytáhl Petr výtečným zákrokem.
22:02
Vyloučen hráč Vojtěch Šimík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra na zemi.
21:31
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil David Kotek, asistoval Dušan Soušek (3:3).
21:31
A je vyrovnáno! Domácí fanoušci už byli ve varu, který ještě podpořil pěknou ránou do šibenice Kotek. Olomouc je zpět ve hře a zápas je znovu otevřený.
20:42
Atmosféra v hale je na úrovní, kterou dorostenecká liga zažije opravdu snad jenom jednou ročně a zápas tomu odpovídá, protože v těchto okamžicích se hraje opravdu ve vysokém tempu.
19:11
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Vojtěch Sedlák (2:3).
19:11
Tak utkání nabírá nebývalý spád. Nejprve se trefil za hostující tým Kostka, ale pouhých 8 vteřin poté odpověděl přesnou ránou Skoupil a vrací domácí na dostřel jediného gólu.
19:03
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Vojtěch Šimík (1:3).
18:13
18:13
Trpělivost růže přináší a olomoucký celek se přeci jenom dočkává branky. Borik našel z rohu před bránou volného Hanáka, který už jen zavěsil do odkryté klece.
17:49
Hanák předvedl efektivní vytočení z útočného rohu až na střed hřiště, ale byl zablokován hostujícím obranným valem.
17:05
Míček se odrazil do dobré pozice ke Gilarovi, ale jeho rána nebyla zrovna nejpřesnější, takže mířila jenom do hrudi připraveného Kvapila v bráně.
14:27
Zajímavá olomoucká šance, do které se hrnul Prchla, ale jeho rána mířila pouze do obranného bloku.
13:04
Nalijme si čistého vína, tato šance byla z pohledu Fridricha z hostujícího celku vyloženě zahozená, když jeho rána mířila vysoko nad.
12:16
Po chybě v olomoucké defenzívě se do šance dostal Habrnál, ale ve velké šanci pouze přestřelil Kvapilovu bránu.
12:01
Druhá část už je také zahájena. U míčku jako první Frýdek-Místek.
12:00
12:00
10:42
Pěkná kombinace na domácí straně. Borik mladší vybojoval míček a hledal před bránou Hanáka. Ten ve snaze trefit míček trefil pouze Petra do ruky.
09:13
Velmi efektní nahrávku předvedl Šimík, když našel před bránou Habrnála, ale ten se nedokázal trefit přesně.
08:00
Habrnál zahodil šanci na hattrick, když se pěkně vymotal v malém brankovišti ze sevření, ale v klíčový okamžik mu míček ujel z čepele.
07:17
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Ondřej Svoboda (0:2).
07:17
Tak toto už nevypadá pro domácí dobře. Domácí obrana nechala za sebou volného Habrnála, který nasadil proti Kvapilovi kličku do forhendu a uspěl na výbornou.
06:01
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Jan Kostka (0:1).
06:01
Velmi pěkná přesilovková kombinace hostí. Kostka shodil míček na Habrnál, který zatáhl kulatou věc za sebe a trefil přesně.
04:45
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za bránění ve hře.
04:10
Skoupil z vrchu přesilovkového rozestavení vypálil svoji klasickou ránu, která skončila mimo bránu.
03:37
Vyloučen hráč Tomáš Blažek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:32
Excelentní kombinace olomouckých starších žáků. Mynář našel na středu volného Souška, který tváří v tvář nepřekonal Petra.
03:03
Dlouhý zátah ukázal elitní bek Pavlíček, ale jeho rána skončila pouze v obranném bloku.
02:08
Nahození Frýdku z velké dálky zkoušel ještě tečovat před Kvapilem Šimík, ale jeho teč mířila mimo bránu domácích.
01:24
V první zajímavé šanci Gilar přestřelil Kvapilovu bránu.
00:01
Utkání je zahájeno u míčku jako první hostující mančaft.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Matěj Pecuš; hráči v poli: Tomáš Habrnál, Ondřej Svoboda, Jan Kostka, Vojtěch Šimík, Adam Korček
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc A: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Jakub Kořenek, Vojtěch Sedlák, Tomáš Skoupil, Pavel Matějů, Lukáš Frydrych