1
6:0
7:1
- : -
branky (asistence): 05:58 Vojtěch Kún (Filip Píše), 07:09 Vojtěch Kún (Vojtěch Kučera), 07:14 Lukáš Pravda (Jan Kubec), 09:50 Martin Pretl (Vojtěch Klápa), 12:49 Filip Píše (Vojtěch Kučera), 14:50 Matyáš Padevět (Filip Píše), 16:39 Jan Kubec, 17:24 Vojtěch Kučera (Matyáš Padevět), 21:39 Bohumil Piskáček (Jiří Procházka), 23:14 Vojtěch Klápa (Bohumil Piskáček), 25:04 Martin Pretl (Bohumil Piskáček), 28:27 Filip Píše (Matyáš Padevět), 29:58 Vojtěch Klápa (Bohumil Piskáček)
branky (asistence): 18:40 Ladislav Pekárek (Ondřej Kopič)

Tatran Střešovice - FBC Česká Lípa 13:1
6. Vojtěch Kún, 8. Vojtěch Kún, 8. Lukáš Pravda, 10. Martin Pretl, 13. Filip Píše, 15. Matyáš Padevět, 17. Jan Kubec, 18. Vojtěch Kučera, 22. Bohumil Piskáček, 24. Vojtěch Klápa, 26. Martin Pretl, 29. Filip Píše, 30. Vojtěch Klápa - 19. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Martin Jirka - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 119; zásahy brankářů: Ondřej Pelech ? - Vojtěch Jirka ?; po třetinách: 6:0, 7:1;
29:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Bohumil Piskáček (13:1).
29:30
Tatran opravdu neponechává nic náhodě a navyšuje počet gólů na 12.
29:12
Vyloučen hráč Jonáš Mareš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
28:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Píše, asistoval Matyáš Padevět (12:1).
25:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Bohumil Piskáček (11:1).
24:37
A máme tu dvouciferný počet gólů. Tatran využívá další přesilovou hru a dává desátý gól.
23:14
23:05
Hráč České Lípy Patrik Volný si zopakuje svůj trest, když z stejný přestupek dostává opět dvouminutový trest. Tatran opět hraje přesilovou hru.
22:05
Vyloučen hráč Patrik Volný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
21:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Jiří Procházka (9:1).
19:50
19:45
Po dalších dvou gólech Tatranu s gólově probouzí také Česká Lípa a střílí svou první branku v tomto utkání.
18:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Ondřej Kopič (8:1).
17:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kučera, asistoval Matyáš Padevět (8:0).
16:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Kubec bez asistence (7:0).
15:01
V první polovině utkání jsme byli svědky gólového nášupu domácího Tatranu. Uvidíme, co přinese následující polovina a zda Česká Lípa nějak zareaguje.
15:00
15:00
14:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Filip Píše (6:0).
13:00
Tatran následně přidává další dvě branky a Lípě odskakuje se skóre 5:0.
12:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Píše, asistoval Vojtěch Kučera (5:0).
09:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Vojtěch Klápa (4:0).
07:42
V rychlém sledu následují další dvě branky a Tatran se ujímá tříbrankového vedení.
07:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Pravda, asistoval Jan Kubec (3:0).
07:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kún, asistoval Vojtěch Kučera (2:0).
06:00
Tatran se po gólu Vojtěcha Kúna ujímá vedení v zápase.
05:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kún, asistoval Filip Píše (1:0).