- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 05:13 Kryštof Obadal, 11:58 Jaroslav David (Erik Kouřil)
FBC Liberec
branky (asistence): 00:34 Jakub Stejskal (Filip Kapitán), 06:26 Šimon Stránský (Filip Kapitán), 18:45 Jakub Stejskal (Šimon Stránský), 22:23 Vojtěch Wiener (Vojtěch Janeček), 24:47 Filip Kapitán, 28:25 Vojtěch Wiener (Šimon Stránský)

1. AC eFlorbal Uherský Brod - FBC Liberec  2:6
6. Kryštof Obadal, 12. Jaroslav David - 1. Jakub Stejskal, 7. Šimon Stránský, 19. Jakub Stejskal, 23. Vojtěch Wiener, 25. Filip Kapitán, 29. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Jan Strnad - Filip Leibl; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 92; zásahy brankářů: Ondřej Buráň ? - Mikuláš Futschik ?; po třetinách: 2:2, 0:4;
30:00
28:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Šimon Stránský (2:6).
27:59
Timeout FBC Liberec
27:59
Vyloučen hráč Kryštof Obadal družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
24:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Kapitán bez asistence (2:5).
22:23
Timeout 1. AC eFlorbal Uherský Brod
22:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Vojtěch Janeček (2:4).
21:27
Vyloučen hráč Karel Man družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
18:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Šimon Stránský (2:3).
15:01
První polovina nabídla několik skvělých šancí , skóre zatím vyrovnané 2:2.
15:00
15:00
12:00
Máme opět vyrovnáno zásluhou domácího Jaroslava Davida.
11:58
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Jaroslav David, asistoval Erik Kouřil (2:2).
10:30
Liberecký gólman Futschig vytáhl několik skvělých zákroků proti střelám soupeře.
07:05
Liberec využívá přesilovou hru a bere si zpět na svou stranu vedení v utkání
06:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Filip Kapitán (1:2).
05:38
Brod vyrovnává zásluhou Kryštofa Obadala. Tentýž hráč ale zahrál nyní vysokou holí a půjde si odsedět dvouminutový trest.
05:19
Vyloučen hráč Kryštof Obadal družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:13
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Kryštof Obadal bez asistence (1:1).
00:35
A Liberec se po půl minutě hry ujímá vedení, když se trefuje Jakub Stejskal.
00:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Filip Kapitán (0:1).