1:2
2:2
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 09:05 Šimon Soukup (Daniel Chatrný), 19:02 Daniel Chatrný (Adam Mikoláš), 23:56 Daniel Chatrný (Petr Vítovec)
FBC Liberec
branky (asistence): 01:44 Daniel Sedláček, 13:32 Martin Kašínský (Daniel Sedláček), 16:44 Jonáš Rais (Jakub Stejskal), 18:48 Vojtěch Wiener (Vojtěch Janeček)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBC Liberec  3:4
10. Šimon Soukup, 20. Daniel Chatrný, 24. Daniel Chatrný - 2. Daniel Sedláček, 14. Martin Kašínský, 17. Jonáš Rais, 19. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Mikuláš Futschik ?; po třetinách: 1:2, 2:2;
30:00
29:59
Je tu konec. Severočeši si v závěru až moc zkušeně na svůj věk pohlídali postup a mohou vesele skákat v kolečku. Je jisté, že z Prahy si rozhodně odvezou medaili. Na Ostravu čeká duel o bronz. Oboustranně krásný zápas.
29:55
Stránský dostal slušnou masáž v rohu. Tím získal míček i čas pro svůj tým.
29:51
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:51
Vyloučení za nedovolenou vzdálenost. Ostrava musela zahrát na riziko. A je fakt, že byl Chatrný proklatě blízko.
29:49
Skrumáž v rohu, kam Liberec zahrál míček. Bylo tam těsno jak v metru ve špičce.
29:40
Timeout FBC Liberec
29:30
Stránský pálil do prázdné. Trefil však jen hráče před sebou. Ostrava hraje vabank. Nic jiného jí nezbývá.
29:02
Chatrného další "výtoč". A znovu blok Faksy, Trenér Ferdan musí mít z tohohle žáčka velkou radost.
28:40
Tribuny ženou dopředu kluky z Ostravy. Jenže ty trápí koncovka.
28:30
Mikoláš zkusil tahák z půlky. Přestřelil.
28:10
Severomoravané v šesti.
27:45
Soukupovi střela sjela. Jinak by asi trefoval na vzdálenější a do prázdné. Liberec je teď pod solidním tlakem.
26:40
Chatrný znovu vyzkoušel Futschíka. A ten byl znovu dobře postavený.
26:25
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
26:25
Blíží se konec. Přišla na řadu taktická porada Ostravanů. Dočkáme se hry bez brankáře?
25:50
Stránský se s míčkem vymotal. Trma vrma v brankovišti byla nakonec odpálena pryč.
24:55
Stránského úprk po lajně hasil až vyjetý gólman Chalupecký. V roli hasiče uspěl. Gólovku překazil.
23:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Petr Vítovec (3:4).
23:56
Slovy písničky Daniela Landy. Chatrný zamířil, vypálil a svým tahákem úplně přesně trefil cíl. Za tuhle ránu by se nemuseli stydět ani jeho superligoví kolegové.
23:28
Faksovo zkušené zakleknutí. To byl blok jak z učebnice.
23:00
Nejprve ukázkové zdvojení ze strany Liberce, pak totéž z pohledu Ostravy. A na konci byla Kája Bínová. Růže mezi trním se rozhodně nebojí.
22:15
Chatrý si se dvěma soupeři za brankou pohrál jak kočka s myší. Pak ale přišel třetí liberecký myšák a srandu utnul odebráním balónku.
21:45
Kapitána za brankou složili zápasnickým způsobem. To je ale zatím to nejvýraznější, co bylo ze strany Liberec při této přesilovce k vidění.
20:20
Bartoš jde ve za hrubost. Rozhodčí ho nekompromisně vyloučil. Divákům z Ostravy se to pranic nelíbí. Ale to je jediné, co s tím udělají.
20:11
Vyloučen hráč Šimon Bartoš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
19:45
Parádní lakrosová vložka Ostravy. Dva vzdušené pasy za sebou zakončil Mikoláš. Výborně zasáhl liberecký gólman. Velká paráda! A nutno dodat, že naprosto v mezích pravidel.
19:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Adam Mikoláš (2:4).
19:02
No ale ještě to bude drama. Bombu od půlky dobře vystínoval před brankou Pum. Ostrava se vrací do hry.
18:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Vojtěch Janeček (1:4).
18:48
No a z následné rozehrávky a brejku se prosazuje Liberec.
18:40
Magera, jmenovec svého fotbalového kolegy, hledal v předbrankovém prostoru někoho jako je Milan Baroš. Tenhle centr ale neměl šanci na úspěch. A ani sám Baroš by ho do branky nemohl dostat.
18:20
Ostrava má teď problém s rozehrávkou. Ale je to pochopitelné. Do stoje nikdo nikdy nikomu nepřihrál..
16:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Rais, asistoval Jakub Stejskal (1:3).
16:44
Liberecký hráč za brankou zrychlil jak Pendolino u Studénky. Zpoza branky míček zkusil poslat do branky. A přes několikerý odraz skončil míček až v brance - 3:1 pro Liberec.
16:30
Krásný ťukec Liberce, na jehož konci byla bekhendová střela Wienera. K dokonalosti chyběla jen lepší střela, jinak by to nemělo chybu. Takhle to skončilo vedle, finální fázi měl těžkou.
15:17
Stránský při běhu zapádloval způsobem, za který by se nemusel stydět ani kajakář Jirka Prskavec. Soupeře přespurtoval. Nakonec z toho ale nic nebylo. Škoda. Stálo to jistě spoustu sil.
15:01
Proběhla krátká taktická porada. A jde se na to znovu. Jeden z týmů dělí patnáct minut od finále. Anebo možná dvacet, to když by se hrálo prodloužení.
15:00
15:00
14:59
Právě skončil první poločas dnešního utkání. Musím říct, že nezaujatého diváka to musí bavit. Trenéři musí mít infarkt.
13:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Kašínský, asistoval Daniel Sedláček (1:2).
13:32
Kašinský dostal míček po lajně, vystřelil takový padáček na branku. A protože trefil šibenici a gólman nic neviděl, je to 2:1 pro Severočechy.
12:20
Teď se vytáhl gólman Chalupecký. To byl zákrok na zlatou helmu.
12:15
Soukup posouval na spoluhráče florbalkou. Nevyšlo. Zkusil to nohou. Zase nic. Soupeře to přestalo bavit. A tak ho poslal do "beden".
11:38
Sedláček osekáván. Tohle zavánělo vyloučením. Z následné standardky tyč!
11:09
Teď se hraje tak trochu bez obran. Nahoru dolů.
10:55
Pum našel Chatrného. Tomu ve finální fázi míček sjel. Na jeho obranu musím říct, že v plné rychlosti se to proměňuje těžko.
10:20
Wiener se zkoušel protáhnout mezi dvěma soupeři. Prošel. Na třetího už ale nestačil. A ani následná střela mu nevyšla podle představ.
09:42
A další velká šance Severomoravanů. Jsou teď na koni. Jak by řekli u nich doma - jsou v pořádném laufu.
09:06
A je srovnáno. Ostrava dostala výhodu přesilové hry. Soukup se opřel do míčku jak Jirka Šlégr v nejlepších letech a nechytatelnou bombou do šibenice srovnal na 1:1. Futschík mu mohl jen zatleskat.
09:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Daniel Chatrný (1:1).
08:46
Vyloučen hráč Šimon Šteinfest družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
08:30
My o vlku a vlk... Fauluje. Bínová se se soupeři nemaže.
08:00
Liberec po úvodní aktivitě a náporu trošku ubral a stáhl se do zóny. Aktivitu přebrali kluci ve žlutém. Musím dodat, že i děvče. Kája Bínová by se zlobila. A právem.
07:10
Chatrný vyzoušel Futschíkovu pozornost. Ta rozhodně chatrná není.
06:30
Toman upláchl soupeřům jak zajíc vlkovi v populárním Nu pagadi. Zkoušel blafák, ten mu ale překazil tygřím skokem gólman Futschík.
05:45
Ukázkový batůžek. Nekompromisní hvizd rozhodčího. A rozehra Ostravy. To bylo bránění ve hře jak z učebnice pravidel.
05:20
Soukup dostal nabito do mezikruží. Vypálil z jedničky, ohrozil však víc banner za bránou než gólmana Severočechů.
04:35
Pobořil tak dlouho naháněl svého soupeře, až ho svou telepatií donutil uklouznout a spadnout. Následně ještě přihrál spoluhráči do gólové šance. Ten jeho pobídkou pohrdl.
03:40
Smutný se zčistajasna zjevil ve velkém pokutovém území. Míček mu sjel z čepele..
03:00
Zatím se hraje hodně otevřená bitva. Nahoru dolů. Žádná taktikou svázaná podívaná. Já myslím, že se to přítomým divákům musí líbit.
02:30
Pulščák z křídla vyzkoušel pozornost gólmana Chalupeckého. Ten ramenem vyrazil
01:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Sedláček bez asistence (0:1).
01:44
Ostravský Chatrný vytáhl míček po levé lajně a přihrával spoluhráči. Brejk 2-1 ale zachytila obrana Liberce. A následného protiútoku potvrdila otřepané klišé "nedáš, dostaneš". 1:0 pro Liberec.
00:50
Hned úvod zápasu zdá se být vyhroceným. Jde o hodně. A Liberec může získat náskok v přesilové hře.
00:26
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.