1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 10:32 Radek Zezulka
branky (asistence): 10:25 Ondřej Kopič, 14:04 Ladislav Pekárek (Ondřej Kopič), 15:20 Antonín Stárek (Patrik Volný)

FbC Hradec Králové A - FBC Česká Lípa 1:3
11. Radek Zezulka - 11. Ondřej Kopič, 15. Ladislav Pekárek, 16. Antonín Stárek; rozhodčí: Jan Strnad - Filip Leibl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jiří Malý ? - Vojtěch Jirka ?; po třetinách: 1:2, 0:1;
30:00
29:45
Vyloučen hráč Denis Polák družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hra hlavou.
27:29
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:40
Timeout FbC Hradec Králové A
19:11
Vyloučen hráč Jakub Jakeš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Patrik Volný (1:3).
15:01
Česká Lípa zatím vede o jeden gól. Uvidíme, zda hráčům Hradce Králové pomůže "válečné pomalování" obličejů a skóre zvrátí ku svému prospěchu.
15:00
15:00
14:10
A Česká Lípa strhává vedení opět na svou stranu zásluhou Ladislava Pekárka.
14:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Ondřej Kopič (1:2).
10:35
Hradec Králové ale bleskově odpovídá vyrovnávacím gólem.
10:32
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka bez asistence (1:1).
10:26
Na první gól jsme museli čekat téměř 11 minut, skóre otevřela Česká Lípa
10:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič bez asistence (0:1).
04:48
Vyloučen hráč Oliver Brodský družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
00:01
A máme tu závěrečné utkání druhého hracího dne MČR starších žáků, ve kterém se utkají Hradec Králové s českou Lípou.