Česko WU19
Polsko WU19
branky (asistence): 22:42 Martyna Sumisławska (Weronika Gradzka)
Česko WU19
branky (asistence): 25:19 Lenka Faltusová (Lucie Řezáčová), 38:49 Nikol Pekárková (Kristýnka Otcovská), 57:12 Barbora Sedláčková (Lenka Faltusová)

Polsko WU19 - Česko WU19 1:3
23. Martyna Sumisławska - 26. Lenka Faltusová, 39. Nikol Pekárková, 58. Barbora Sedláčková; vyloučení: 2 + Zuzanna Krzywak 5:3; využití: 0:0; diváků: 1113; zásahy brankářů: Patrycja Bernacka 31 - Pavla Lišková 10; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:1;
60:00
Střely po 3. třetině: POL 4; CZE 11
60:00
57:12
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Lenka Faltusová (1:3).
54:47
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
46:58
Vyloučen hráč Zuzanna Krzywak družstva Polsko WU19 na 5 minut za vysoká hokejka.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: POL 4; CZE 15
40:00
38:49
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Kristýnka Otcovská (1:2).
33:49
Vyloučen hráč Zuzanna Krzywak družstva Polsko WU19 na 2 minuty za sekání.
26:14
Vyloučen hráč Roksana Polańska družstva Polsko WU19 na 2 minuty za špatné střídání.
25:19
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Lucie Řezáčová (1:1).
22:42
Branku družstva Polsko WU19 vstřelil Martyna Sumisławska, asistoval Weronika Gradzka (1:0).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: POL 3; CZE 8
20:00
17:52
Vyloučen hráč Eliška Jurečková družstva Česko WU19 na 2 minuty za držení.
07:14
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikol Pekárková, Lucie Cholinská, Kristýnka Otcovská, Lenka Novotná
00:00
Line-up domácích Polsko WU19: brankář: Patrycja Bernacka; hráči v poli: Zuzanna Krzystyniak, Dominika Buczek, Anna Osmala, Gabriela Pysz, Oliwia Ryszewska