1:0
0:0
- : -
branky (asistence): 19:57 Adéla Feiková (Laura Prusková)
branky (asistence): 01:31 Natálie Houžvičková (Anežka Pěnkavová), 08:21 Adéla Košvancová (Alžběta Synková), 10:13 Karolina Moravcová (vlastní branka)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice 1:3
20. Adéla Feiková - 2. Natálie Houžvičková, 9. Adéla Košvancová, 11. Karolina Moravcová; rozhodčí: Gabriela Žáčková - Kristýna Šedová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Viktorie Karasová ? - Kristýna Janglová ?; po třetinách: 0:3, 1:0, 0:0;
36:00
32:36
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
26:17
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
25:48
Vyloučen hráč Kristýna Chaloupková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vražení zády.
24:00
24:00
19:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Laura Prusková (1:3).
15:20
Vyloučen hráč Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
10:13
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolina Moravcová (0:3).
08:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adéla Košvancová, asistoval Alžběta Synková (0:2).
01:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Natálie Houžvičková, asistoval Anežka Pěnkavová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Gabriela Žáčková a Kristýna Šedová.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Adéla Košvancová, Klára Zelinková, Markéta Prontekerová, Natálie Houžvičková, Anežka Pěnkavová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Terezie Gálová, Viktorie Martináková, Kristýna Chaloupková, Karolína Svobodová, Natálie Hurníková