0:0
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 21:13 Šimon Stránský (Vojtěch Janeček)
branky (asistence): 15:22 Matěj Jambor (Ondřej Valenta), rozhodující nájezd Ondřej Valenta

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:2pn
22. Šimon Stránský - 16. Matěj Jambor, N Ondřej Valenta; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik ? - Ondřej Hnátek ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Šimon Stránský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Lukáš Kafka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Vojtěch Janeček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Ondřej Valenta a vstřelil rozhodující gól (1:2).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Vojtěch Wiener , ale gól nevstřelil.
35:01
Tak tohle finále je opravdové drama Mistra určí až trestná střílení!
35:00
Zahájení trestná střílení.
35:00
34:45
Timeout FBC Liberec
34:45
Posledních 15 vteřin nás dělí od nájezdů, Liberec si vybírá oddechový čas.
32:30
Jsou to opravdu nervy, oba týmy tlačí a snaží se zakončit.
31:10
Liberecký gólman nyní vytáhl skvělý zákrok a drží svůj tým stále ve hře.
30:01
Zbývá několik posledních vteřin do konce základní hrací doby, skóre stále nerozhodné. Dočkáme se prodloužení?
30:00
30:00
29:48
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
29:37
Obrovská šance Liberce, ale gólman Hodík vyráží.
28:18
Chodov nyní tlačí Liberec na jeho polovině.
26:01
Chodov i Liberec se urputně snaží vstřelit další gól, zatím ale marně. Tohle je zápas, který se divákům musí líbit.
25:35
Liberec v plném počtu, Chodov nedokázal početní výhodu využít.
24:45
Liberečtí se zdatně brání a odolávají chodovskému útoku.
22:45
Po faulu Šimona Stránského bude mít Chodov početní výhodu.
22:10
Finálové utkání sleduje 188 skvělých diváků, děkujeme!
21:45
Liberecký Šimon Stránský napravuje své zaváhání z trestného střílení a vstřeluje vyrovnávací branku. Tenhle zápas bude ještě zajímavý.
21:14
Vyrovnáno!
21:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Vojtěch Janeček (1:1).
20:34
A Liberec má díky vyloužení chodovského Jambora početní výhodu. Využije ji k vyrovnání?
19:55
Vojtěch Janeček nyní napřáhl a vyslal jedovatou střelu na chodovského Hodíka
17:45
Liberec nyní zatlačil soupeře na jejich polovině hřiště a ostřeloval chodovskou branku. Leč neúspěšně.
15:25
A máme tu úvodní branku dnešního finálového utkání. Šťastným střelcem je Matěj Jambor, který posílá Chodov do vedení.
15:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor, asistoval Ondřej Valenta (0:1).
15:01
Konec základní hrací doby. 30 minut plných nádherných kombinací a šancí vítěze neurčilo. Následovat bude pětiminutové prodloužení.
15:00
15:00
14:00
Hra se přelévá ze strany na stranu se spoustou šancí, jen ten gól ne a ne přijít.
08:35
Nááádherná střela libereckého Filipa Kapitána nyní orazítkovala brankovou konstrukci.
08:14
Liberec svou šanci nevyužívá, chodovský hráč míří na trestnou lavičku.
08:03
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Šimon Stránský.
08:03
A máme tu samostatný nájezd Liberce!
08:00
Krásná akce Chodova, která končí pouze v náručí gólmana Futschika
02:03
Chodovští jsou opět mocně podporovány několika desítkami svých příznivců v hale.
00:01
A vrchol celého turnaje je tu! O titul mistra České republiky kategorie starších žáků se utká Liberec s Chodovem