0:0
2:1
1:0
- : -
branky (asistence): 10:22 Radka Korbelářová, 12:27 Nicol Trochová (Eliška Pešavová), 25:58 Simona Korbelářová (Eliška Pešavová)
branky (asistence): 11:02 Patricie Suchanová (Martina Špetová)

Výběr HKaPA WU15 - Výběr KVaPL WU15 3:1
11. Radka Korbelářová, 13. Nicol Trochová, 26. Simona Korbelářová - 12. Patricie Suchanová; rozhodčí: Václav Lauda - Ondřej Budek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 10 - Kristína Hudcová 12; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:0;
30:00
25:58
Timeout Výběr KVaPL WU15
25:58
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Simona Korbelářová, asistoval Eliška Pešavová (3:1).
12:27
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Nicol Trochová, asistoval Eliška Pešavová (2:1).
12:27
"Domácí" sice po střele Suchanové vyrovnávají, ale Královehradeckému a Pardubickému kraji vrací vzápětí vedení Trochová
11:02
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Martina Špetová (1:1).
10:22
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Radka Korbelářová bez asistence (1:0).
10:22
Hned v úvodu druhé části hry se dostává Výběr HK a PA do vedení zásluhou Radky Korbelářové
05:57
Hned na úvod přesilovky zahrozil Výběr HK a PA v oslabení, ale samostatný únik z§stal neproměněn
05:51
Vyloučen hráč Eliška Pešavová družstva Výběr HKaPA WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.