0:0
1:2
1:0
0:0
branky (asistence): 18:11 Kateřina Strnadová (Anna Bartušková), 28:07 Karolína Stůjová (Kateřina Vachudová)
branky (asistence): 12:14 Berenika Vrzalová (Simona Pilíková), 14:27 Simona Pilíková (Karolína Janatková), rozhodující nájezd Markéta Lenfeldová

Výběr PHaSČ WU15 - Výběr USaLB WU15 2:3pn
19. Kateřina Strnadová, 29. Karolína Stůjová - 13. Berenika Vrzalová, 15. Simona Pilíková, Markéta Lenfeldová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Miroslav Kuf; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nicola Králová ? - Tereza Pechová ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Výběr USaLB WU15 hráč Markéta Lenfeldová a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Výběr PHaSČ WU15 hráč Kristýna Lechnerová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Výběr USaLB WU15 hráč Lea Veselská a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Výběr PHaSČ WU15 hráč Adéla Niederlová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Výběr USaLB WU15 hráč Eliška Vrzalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Výběr PHaSČ WU15 hráč Anna Bartušková , ale gól nevstřelil.
35:00
Zahájení trestná střílení.
31:22
34:37
Vyloučen hráč Lucie Zavadilová družstva Výběr USaLB WU15 na 2 minuty za špatné střídání.
31:22
Trestné střílení družstva Výběr USaLB WU15 neproměnil Simona Pilíková.
31:22
Vyloučen hráč Anna Bartušková družstva Výběr PHaSČ WU15 na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:07
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Kateřina Vachudová (2:2).
27:45
Timeout Výběr PHaSČ WU15
20:00
20:00
18:11
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Anna Bartušková (1:2).
14:27
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Simona Pilíková, asistoval Karolína Janatková (0:2).
12:14
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Simona Pilíková (0:1).
10:00
10:00
09:26
Vyloučen hráč Adéla Niederlová družstva Výběr PHaSČ WU15 na 2 minuty za špatné střídání.