2:0
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 08:47 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil), 13:18 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil), 22:48 Lukáš Vávra (Adam Štefek), 55:07 Lukáš Vávra, 58:59 Lukáš Vávra (Daniel Šimíček)
branky (asistence): 32:13 Filip Kristek, 51:30 David Žniva (Denis Zimmer)

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Rožnov p/R 5:2
9. Lukáš Vávra, 14. Lukáš Vávra, 23. Lukáš Vávra, 56. Lukáš Vávra, 59. Lukáš Vávra - 33. Filip Kristek, 52. David Žniva; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Jan Klinka 24 - Petr Holčík 12; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině : 4:15
59:59
Střely celkem: 17:26
59:59
Komentář asistenta Barabáše: Na první utkání to bylo hodně opatrné a taktické. Kopřivnice byla lepší v zakončení a zaslouženě vyhrála. Díky soupeři za dobrou a férovou hru a divákům za podporu.
59:59
Komentář trenéra domácích Milana Uvíry: Dnes nám víceméně všechno vyšlo jak jsme chtěli. Jsme rádi za takový vstup do nové sezóny a doufáme, že takto budeme pokračovat i na dále. Děkuji soupeři za utkáni.
59:42
Barabáš trefuje tyč.
59:20
Vávra trefuje tyčku prázdne branky.
58:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Šimíček (5:2).
58:20
Klinka drží kopřivnické.
57:11
Vávra je stále při chuti a chce přidávat další góly, ale Holčík je proti.
56:05
Klinka si připisuje další výborný zákrok.
55:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra bez asistence (4:2).
53:33
Rožnov má dobrou příležitost na srovnání stavu v podobě standartky na hranici velkého brankoviště.
51:31
Žniwa se nejlépe zorientoval v brankovišti a snižuje náskok Kopřivnice.
51:30
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva, asistoval Denis Zimmer (3:2).
50:20
Vyloučen hráč Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
45:53
Kopřivnice hraje své oslabení za brankou Rožnova.
45:14
Vyloučen hráč David Friedel družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
44:13
Vávra v dobré pozici nedokázal vystřelit.
43:33
Soukalovu střelu vyrazil Holčík.
41:50
Lichnovský vybojoval míček pro Kopřivnici.
38:23
Friedel našel krosovou nahrávkou Lichnovského,který si musel srovnat míček na čepel a poté už trefoval pouze připravený blok.
36:10
Opatřil střílel na vzdálenější tyč Holčíkovy brány.
34:04
Hegar vyslal slušnou střelu na Klinku, ale Klinka si jií vychutnal .
33:11
Klinka vytáhl výborný zákrok.
32:13
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Filip Kristek bez asistence (3:1).
31:06
Rožnov bude rozehrávat v útočném rohu.
30:04
Šimíček vybojoval míček pro Kopřivnici na půlce hřiště.
29:10
Vávra netrefuje branku.
27:57
Šarvátku Kubátka s Kosteleckým vyřešil rozhodčí pouze domluvou.
26:34
Kopřivnice šla ve čtyřech proti jednomu, ale další gól nedokázali přidat.
25:36
Barabáš zkusil nachytat Klinku střelou mezi nohy, ale Klinka si střelu pohlídal.
25:21
Momentálně má více ze hry Rožnov.
25:13
Rozehrávka Rožnova na půlce se bude opakovat.
22:49
Štefek naservíroval nahrávku Vávrovi, který umístil střelu pod víko Holčíkovy branky.
22:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Adam Štefek (3:0).
22:48
Vávra kompletuje hattrick.
22:21
Rožnov je trpělivý v rozehře.
20:17
Viktořík trefuje pouze boční síť branky.
18:46
Friedel sólem přes celé hřiště mohl zvyšovat na 3:0, ale rozhodl se nahrávat a jeho nahrávka neprošla přes rožnovský blok.
17:36
Soukal pasem přes celé hřiště našel Vávru, který mohl zkompletovat hattrick, ale netrefil branku.
17:15
Kubátko z dobré pozice pouze do bloku.
15:42
Opatřil trefuje pouze boční síťku.
13:19
Vávra počkal na chybu Rožnova, kterou následně využil.
13:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (2:0).
13:17
Vávra využívá přesilovku.
12:22
Kostelecký šel sám na Klinku, ale Klinka mu nedal šanci .
12:04
Vyloučen hráč David Žniva družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
08:48
Kresta našel vzdušnou nahrávkou Opatřila, který si počkal a poslal nahrávku pod Holčíkem do prázdné Vávrovi.
08:47
07:46
Klinka vytahuje výborný zákrok.
07:14
Rozhodčí Svrček si ujasňuje jednu ze situací z Viktoříkem.
06:35
Šimíčkovu střelu z půlky hřiště chytá Holčík.
05:51
Vávra v samostatném úniku nepřekonal Holčíka.
05:19
Rožnov bude rozehrávat z dobré pozice před Klinkovou brankou.
04:06
Závar před Holčíkovou brankou přerušuje až hvizd rozhodčího Waliczka.
03:51
Kopřivnice má standartku na polovině hřiště.
01:33
Holčík zlikvidoval první střelu kopřivnických.
00:46
Domácí vsází na trpělivou rozehrávku.
00:02
Úvodní buly pro domácí tým.
00:01
Vážení sledující, vítejte u přímého přenosu prvního kola Národní ligy-východ florbalu. První utkání bývají často plná nejistoty z obou stran, ale domácí se jistě budou snažit předvést hned ze startu to nejlepší, co umí. Totéž lze očekávat i na druhé straně hřiště, takže uvidíme vyrovnaný souboj.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Pavel Barabáš, Pavel Žitník, David Žniva, Josef Viktořík, Jakub Kostelecký
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Lukáš Vávra, Adam Štefek, Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil