- : -
Slovensko W
Švýcarsko W
Slovensko W
branky (asistence): 19:06 Michaela Šponiarová (Zuzana Šponiarová), 19:49 Denisa Ferenčíková (Katarína Klapitová), 50:15 Zuzana Šponiarová (Michaela Šponiarová)
Švýcarsko W
branky (asistence): 01:23 Michelle Wiki (Nathalie Spichiger), 05:02 Margrit Scheidegger (Tanja Bühler), 08:39 Michelle Wiki (Nathalie Spichiger), 11:21 Julia Suter (Margrit Scheidegger), 14:35 Katrin Zwinggi, 21:27 Simone Wyss (Katrin Zwinggi), 23:37 Michelle Wiki (Brigitte Mischler), 43:53 Corin Rüttimann (Julia Suter), 46:01 Michelle Wiki (Flurina Marti), 55:14 Corin Rüttimann (Flurina Marti), 56:19 Michelle Wiki (Nathalie Spichiger), 59:33 Géraldine Rossier (Katrin Zwinggi)

Slovensko W - Švýcarsko W 3:12
20. Michaela Šponiarová, 20. Denisa Ferenčíková, 51. Zuzana Šponiarová - 2. Michelle Wiki, 6. Margrit Scheidegger, 9. Michelle Wiki, 12. Julia Suter, 15. Katrin Zwinggi, 22. Simone Wyss, 24. Michelle Wiki, 44. Corin Rüttimann, 47. Michelle Wiki, 56. Corin Rüttimann, 57. Michelle Wiki, 60. Géraldine Rossier; rozhodčí: Timo Järvi - Pertti Kirsilä; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 163; zásahy brankářů: Kristína Hlavatá 6, Karolína Krištofová 13 - Lara Heini 7; po třetinách: 2:5, 0:2, 1:5;
60:00
Střely ve 3. třetině: Slovensko 3 - Švýcarsko 8.
60:00
59:48
Vyloučen hráč Julia Suter družstva Švýcarsko W na 2 minuty za špatné střídání.
59:33
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Géraldine Rossier, asistoval Katrin Zwinggi (3:12).
58:37
Timeout Švýcarsko W
56:19
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Michelle Wiki, asistoval Nathalie Spichiger (3:11).
55:14
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Corin Rüttimann, asistoval Flurina Marti (3:10).
51:40
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva Slovensko W na 2 minuty za sekání.
50:15
Branku družstva Slovensko W vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Michaela Šponiarová (3:9).
46:01
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Michelle Wiki, asistoval Flurina Marti (2:9).
44:27
Vyloučen hráč Klaudia Robová družstva Slovensko W na 2 minuty za bránění ve hře.
43:53
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Corin Rüttimann, asistoval Julia Suter (2:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Slovensko 3 - Švýcarsko 10.
40:00
26:06
Vyloučen hráč Barbora Kocúrová družstva Slovensko W na 2 minuty za bránění ve hře.
23:37
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Michelle Wiki, asistoval Brigitte Mischler (2:7).
21:27
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Simone Wyss, asistoval Katrin Zwinggi (2:6).
20:00
Střela do tyčky hráč Zuzana Šponiarová družstva Slovensko W .
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Slovensko 4 - Švýcarsko 11.
20:00
19:49
Branku družstva Slovensko W vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Katarína Klapitová (2:5).
19:06
Branku družstva Slovensko W vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Zuzana Šponiarová (1:5).
14:35
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Katrin Zwinggi z trestného střílení (0:5).
11:21
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Julia Suter, asistoval Margrit Scheidegger (0:4).
08:39
07:37
Vyloučen hráč Kristína Belicová družstva Slovensko W na 2 minuty za bránění ve hře.
05:02
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Margrit Scheidegger, asistoval Tanja Bühler (0:2).
01:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Timo Järvi a Pertti Kirsilä.
00:00
00:00
Line-up hostů Švýcarsko W: brankář: Lara Heini; hráči v poli: Tanja Bühler, Flurina Marti, Corin Rüttimann, Margrit Scheidegger, Julia Suter
00:00
Line-up domácích Slovensko W: brankář: Kristína Hlavatá; hráči v poli: Katarína Klapitová, Zuzana Šponiarová, Alžbeta Ďuríková, Michaela Šponiarová, Denisa Ferenčíková