0:3
0:3
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - VŠO FLORBAL CHODOV 1:7
2. Laura Vytrhlíková - 1. Alice Novotná, 21. Nela Havlínová, 37. Karolína Kellovská, 39. Kristýna Lechnerová, 43. Kristína Belicová, 48. Hana Chaloupková, 56. Kristína Belicová; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Pavel Váňa; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 32 - Terezie Květoňová 12; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:3;
65:00
Marešová Michaela (VŠO Florbal Chodov) -První třetina odpovídala tomu, že do sezony vstoupil obměněný a mladší kádr.Naštěstí jsme nervozitu brzy sklepali a odehráli slušné utkání a několika opravdu pěknými goly. Soupeři přejeme úspěšnou sezonu.
65:00
Vadim Všetula (SK Bivojky Litvínov) - Chvílemi jsem byl dojat z toho, co se dělo na hřišti. Tým, který je z více než poloviny nový vzdoroval obru. Neuvěřitelné. Škoda některých zbytečných branek.Díky a zítra snad ještě lépe.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 9:6
60:00
59:11
Šalátová byla v obrovské šanci na hraně brankoviště hostí, ale brankářka předvedla opět bezchybný zákrok.
57:31
Kundertová zkoušela rychle přeběhnout celé hřiště, ale u míčku byla dřív brankářka hostí.
56:46
Bivojky střídají, budou rozehrávat za brankou hostí.
55:34
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Nela Havlínová (1:7).
54:30
Další nahození přes hřiště ze strany Bivojek, hráčky hostů se však ihned zmocnili míčku a jdou opět do útoku.
52:19
Svobodová bránila ve střele protihráčky z Chodova a při kontaktu si zlomila hůl.
51:20
Bivojky zkoušejí rozehrávat nahozením přes celé hřiště, ale ani to nenese žádné ovoce.
50:17
Kundertová bojovala o míček za brankou hostí, ale byla tam naprosto sama a tak z toho nic nevzniklo.
47:24
Holky si tentokrát prohodily role, Belicová krásně a přesně rozehrála z rohu na Chaloupkovou, ta zakončila do prázdné branky.
47:23
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Kristína Belicová (1:6).
46:03
Hráčky Chodova i přes velký náskok nepolevují a dávají domácím pořádně zabrat.
44:33
Slavíková opět pouze nahazuje na brankářku hostí z velké vzdálenosti.
43:29
Míček sice skončil v brance domácích, ale rozhodčí už předtím zapískal. Gól tak neplatí.
42:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Hana Chaloupková (1:5).
42:09
Belicová přihrávala napříč brankovištěm, ale nepodařilo se jí prostřelit obranu domácích.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 4:14
40:00
39:53
Belicová vyslala tvrdou střelu, ale domácí brankářka i přes zákryt protihráček míček zneškodnila.
39:00
Zbývá minuta do konce a Bivojky stále nenašli recept na silný útok, ale i obranu hostí.
38:25
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Alice Novotná (1:4).
36:50
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Monika Škorpová (1:3).
36:48
Chodovští mají mnohem důraznější a přesnější přihrávky, domácí si s tím nedokáží poradit.
35:14
Nepřesná rozehrávka Tancošové teď zavařila Bivojkám, naštěstí se Klinerová nedostala ke střele.
32:58
Bivojkám se podařil protiútok po nepovedené rozehrávce, Takácsové však odskočil míček od hokejky a opět z toho nebylo žádné ohrožení.
31:41
Akci Chodova tentokrát ukončovala Belicová, ale přestřelila branku.
29:59
Kellovské zkoušela své štěstí tentokrát z pravé křídla, ale Kotlanová byla proti.
29:00
Kellovská mohla využít přesilovky a vyslat střelu z levého křídla, míček jí ale sjel po čepeli.
28:25
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
27:19
Další střela Škorpové, tentokrát přímo na branku. Domácí gólmanka ale neměla ničím zakrytý výhled a tak míček v klidu chytila.
26:25
Škorpová neúspěšně dorážel míček těsně před brankou domácích.
26:12
Vyloučen hráč Andrea Sára Šulcová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
25:36
I přes hru ve čtyřech se hostům podařilo uniknout a vystřelit na branku. Kotlanová ale tentokrát dobře zasáhla.
24:27
Vyloučen hráč Klára Pabiánová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:31
Hra nám sice přitvrdila, ale stále se odehrává víceméně na jedné straně.
20:54
Kotlanová nedokázala zkrotit střelu z dálky a Havlínová tak posílá Chodov opět do vedení.
20:53
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Monika Škorpová (1:2).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 3:16
20:00
19:38
Vytrhlíková chtěla ještě ohrozit branku hostí, ale míček byl moc dlouhý a skončil v rukou gólmanky Chodova.
18:27
Lechnerová zkoušela proniknout do útoku, ale míček jí vůbec neposlouchal a skončil opět u obrany hostí.
17:01
Hráčky Chodova neúnavně pokračují v tlaku, domácí nedokáží vymyslet žádný protiútok.
14:23
Vytrhlíková zkoušela ohrozit brankářku Chodova, ale míček vyslala téměř z poloviny a to nebyl pro Květoňovou problém.
13:15
Bivojky se již dlouho nedostali k žádné šanci. Útok většinou skončí už na polovině.
11:34
Rumlová po kontaktu zůstala ležet na zemi a spoluhráčky jí museli pomoct ze hřiště. Měla by být v pořádku.
10:52
Odpískán faul domácích. Chodov rozehrával v rohu na straně Bivojek, ale nedokázali ohrozit branku.
09:03
Havlínová se dostala sama před domácí branku, ale Kotlanová dokázala předvést krásný zákrok a podržela Bivojky.
05:23
Akce se bohužel nezdařila a hosté tak pokračují v tlaku na branku Bivojek.
04:48
Poštová zastavila rozehrávku Chodova a Bivojky tak mohou rozjet svojí akci.
03:38
Vytrhlíková sportovně předala míček hostům při rozehrávce, poté co došlo k jeho rozšlápnutí.
02:40
Chaloupková zkoušela opět ohrozit domácí branku, ale míček byl tečován vedle.
01:31
Domácí hned odpovídají přihrávkou Takácsové přes celé hřiště a krásnou střelou ke vzdálenější tyčce Vytrhlíkové.
01:30
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Tereza Takácsová (1:1).
00:53
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Alice Novotná, asistoval Monika Škorpová (0:1).
00:35
Chaloupková se dostala před domácí branku po nahození spoluhráčky, ale nedokázala dorazit míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Anna Fricová, Vanessa Rebecca Keprtová, Karolína Kellovská, Marie Havlíčková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Veronika Kundertová, Kristýna Střihavková, Leona Tancošová, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková