1:3
- : -
TJ Hodonice
TJ Hodonice
branky (asistence): 24:55 Vojtěch Nohava (Libor Šťasta), 27:34 Jakub Sucháček (Pavel Dokulil), 32:27 Libor Šťasta (Roman Moravec)
branky (asistence): 20:19 David Hýsek, 29:10 Dominik Hude (David Hýsek), 31:51 Lukáš Vašínek (Ivan Kebeleš), 33:55 Jakub Vašek, 37:43 Lukáš Vašínek (Jan Slavíček)

TJ Hodonice - Hornets Brno ZŠ Horní 3:5
25. Vojtěch Nohava, 28. Jakub Sucháček, 33. Libor Šťasta - 21. David Hýsek, 30. Dominik Hude, 32. Lukáš Vašínek, 34. Jakub Vašek, 38. Lukáš Vašínek; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaromír Bečka 14 - Tomáš Limberg 13; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:3;
45:00
Počet střel ve třetí třetině: 6:5
45:00
42:36
Timeout TJ Hodonice
40:46
Žlutočerní nevyužili přesilovku a z následného breaku mohli vstřelit kontaktní gól jejich soupeři, avšak střela šla mimo bránu.
38:33
Vyloučen hráč Lukáš Bartůněk družstva TJ Hodonice na 2 minuty za hrubost.
38:33
Horneti si zahrají první přesilovku,
37:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Jan Slavíček (3:5).
33:55
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Vašek bez asistence (3:4).
33:55
Původně přihrávka Jakuba Vaška skončila po odrazu od nohy brankáře v síti.
32:27
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Libor Šťasta, asistoval Roman Moravec (3:3).
31:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Ivan Kebeleš (2:3).
31:51
Povedená rozehrávka Hornets končí přesnou střelou a gólem.
30:00
30:00
Počet střel v druhé třetině: 8:10
30:00
29:12
Až napodruhé využil Dominik Hude situaci 3 na 2.
29:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Dominik Hude, asistoval David Hýsek (2:2).
27:34
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Jakub Sucháček, asistoval Pavel Dokulil (2:1).
24:55
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Vojtěch Nohava, asistoval Libor Šťasta (1:1).
24:55
Po kombinaci na pravém křídle vyrovnává Vojtěch Nohava.
20:19
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil David Hýsek bez asistence (0:1).
20:19
Hodonice měli šanci skórovat, hra se však přesunula a podle pravidla "Nedáš, dostaneš" otevřel skóre David Hýsek.
15:00
15:00
Počet střel v první třetině: 3:3
15:00
13:49
Ikdyž je hra na obou stranách velmi útočná, gólu se nejspíš v první třetině nedočkáme,
09:40
Hodonice nevyužili přesilovku.
07:40
Vyloučen hráč Petr Plodík družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
07:40
Horneti se dostávali víc útočného prostoru, teď ale budou hrát 2 minuty v oslabení.
03:33
Hra začíná nabírat na tempu.
01:20
Oba týmy začínají velice opatrně, nikdo nechce udělat chybu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Ondřej Dobrovolný, Petr Plodík, Vojtěch Hovora, David Hýsek, Dominik Hude
00:00
Line-up domácích TJ Hodonice: brankář: Jaromír Bečka; hráči v poli: Roman Moravec, Lukáš Bartůněk, Pavel Dokulil, Jakub Sucháček, Libor Šťasta