2:1
0:2
0:1

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB 4:5p
6. Matěj Kostka, 11. Lukáš Kvapil, 27. Lukáš Volek, 33. František Vykopal - 3. Jaromír Ekl, 40. Milan Tomašík, 44. Jan Natov, 55. Jan Jelínek, 63. Jiří Curney; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 326; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 24 - Lukáš Bauer 8; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:2, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení 0:6.
65:00
Střely celkem 12:29.
65:00
Komentář trenéra hostů Jan Pazdery: "Těžký zápas, který jsme čekali. Výpadek v první desetiminutovce druhé třetiny, kdy nám soupeř odskočil na 4:1 nás stál 3 body. Tým musím pochválit za předvedenou hru, při které jsme si vytvořili velké množství šancí v druhé polovině zápasu."
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: "Byl to velice těžký zápas, který jsme čekali. Naše hra oproti nedělnímu zápase se hodně zlepšila, předvedli jsme konečně nasazení a bojovnost, musíme ještě zvýšit důraz v osobních soubojích. Soupeř se přitáhl dvěma důležitými přesilovkami a prodloužení už rozhodl. Přesto děkuji týmu za vynikající předvedený výkon. Soupeři gratuluji a přeji šťastnou cestu domů."
62:40
62:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (4:5).
62:40
Je rozhodnuto, jak jinak, než střelou ze středu a střelce byste taky uhodli.
62:25
Pešat nejdříve netrefil prázdnou bránu (Bolka klasicky zkouší powerplay) a následně špatně došlápl, zdá se, že sám momentálně stát nemůže.
62:04
Curney to zkusil zatím 5x, vždy z toho vyšel vítězně Michajlovič.
60:00
60:00
Střely ve třetí 4:10 pro MLB. Z toho je patrné, kdo měl k vítězství v normální hrací době blíž. Nicméně jdeme do prodloužení.
60:00
59:56
4 sekundy před koncem předvedl Michajlovič další famózní zákrok, tentokrát proti dalekonosné střele Tomašíka.
59:00
Chyby Panterů v závěru dávají naději Bolce.
55:24
Tokoš centroval před bránu a div, že se míček neodrazil do Pacinovy svatyně. Celkově dnes sledujeme spoustu záludných odrazů kolem obou brán.
54:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jan Natov (4:4).
54:30
Jelínek trefuje ze středu a je vyrovnáno.
54:00
Můžu znovu konstatovat, že vidíme oboustranné chyby, což ale možná dělá zápas ještě zajímavější.
53:04
Pešat to rozběhl směrem dopředu, dával na Jurčíka a ten zatím mířidla neseřídil.
52:47
Jelínek zblízka nad.
52:00
Nagy jako správný kapitán podržel míček a získal cenné sekundy.
50:53
Timeout Technology Florbal MB
49:46
Tomašík dostal míček z pozice, odkud se góly dávají, ovšem obrana domácích byla rychlejší. Na druhé straně sprintoval opět Volek, backhandem netrefil.
48:39
Natovovi se v momentě, kdy měl času dost, nepovedla střela zdaleka tak, jak by chtěl.
47:32
Standardka opět z nebezpečné pozice pro Boleslav, ale jako už několikrát, i tahle skončila jako zablokovaná.
46:17
Gál dostává hodně míčů na pravé křídlo, ale zatím se mu z toho nepovedlo nic vymyslet.
44:50
Středočeši chytli tempo a momentálně šelmy moc ke hře nepouštějí.
43:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (4:3).
43:21
Vyloučen hráč Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
43:02
Kvapil teď ztečoval mimo po chybě jednoho ze spoluhráčů.
42:35
Pluhař v další příležitosti přestřelil.
41:30
Boleslav v tlaku, ale má chvílemi trochu mezírky v obraně.
40:21
Nagy rychle rozehrát na Gála, který vzápětí hledal Zapletala, ale náhra už byla moc dlouhá.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 5:7 pro MLB.
40:00
Budeme zvědaví, jestli ve třetí třetině uvidíme i nadále urputný florbal a nebo i nějaké ty krásné akce a hru nahoru - dolů.
40:00
39:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Jan Jelínek (4:2).
39:45
Tomašík zkušeně trefuje.
39:12
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
38:20
Natov obešel svého strážce, nahrávka ale nikoho nenašla, následně Curney ani Pluhař nepřekonali Pacina, teď se muž v domácí bráně vyznamenal.
36:31
Míček se tam teď záhadně odrážel, ale naštěstí pro domácí se opět odrazil vedle.
35:46
Bolka teď roztáčela kolotoč, ale Curney v šanci trestuhodně přestřelil.
32:56
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Lukáš Volek (4:1).
32:55
Dnešní představení musím prohlásit za životní zápas Lukáše Volka.
32:26
Gál vybojoval míček, ale v šanci byla jeho střela zblokována. Bauer získal míček a hned vyhazoval na Curneyho, ale i jeho střela byla zblokována.
31:11
Kvapil sice nahrávkou poslal Szwedu do rohu, ale u následného pasu před bránu chyběl kousek, aby to našlo adresáta.
30:00
Tokoš s Tomašíkem vypadají, že jsou nyní ve formaci spolu, tohle bude asi zábava bránit.
27:50
Gál krásně přenechal Zapletalovi, jehož backhand neprošel.
26:14
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Volek, asistoval Lukáš Pešat (3:1).
26:14
Lukáš Volek mění náskok na dvougólový.
25:20
Pešat místo odkryté klece trefil boční síť.
24:55
Vidíme na hřišti bitvu o každý centimetr, ale zároveň s množstvím nepřesností, zajímavá kombinace.
24:19
Ze souboje v rohu vyšel nejhůře Rožnovják, hrající proti svému bývalému týmu, momentálně je ošetřován.
22:52
Tygří skok Michajloviče proti střele z dálky, dorážku následně forvard Bolky neprocpal.
21:56
Tokoš si neprohodil beka a zahnal se tím pádem do rohu.
20:05
Zdá se, že na druhou třetinu se nám probrali i diváci.
20:00
20:00
Střely v první 3:6 pro MLB.
20:00
19:45
Na závěr jsme viděli pár sporných situací, ale nic k dvojce nevedlo.
18:43
Tentokrát nebezpečná standardní situace pro domácí, ale Boleslav úspěšně blokovala.
18:21
Bína mohl jít do šance, ale zpracovával nad hranicí kolen.
17:55
Standardka z nebezpečné pozice, střela hostí ale šla těsně vedle.
17:32
Petřík nejdříve čistě zabránil jednomu z hostí v zakončení, dalšího muže v černém vychytal Michajlovič.
16:40
Pešat se v tísni nenechal obrat dvojicí Tokoš - Ekl.
15:00
I tak jsou ale boleslavští více na míčku.
13:55
Domácí jsou mnohem živější než na začátku a Středočechům to dělá potíže.
12:39
Curney byl možná sám překvapený, že se k němu míček dostal a netrefil ideálně.
12:07
Gál byl volný na středu, jeho pokus na vzdálenější Bauer měl.
10:25
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Lukáš Volek (2:1).
10:24
Skóre je otočeno a Panteři vedou.
09:41
Ekl chtěl počkat a překvapit nahrávkou místo střely, což nevyšlo.
08:22
Kříž do prava hostům zas vyšel a vzhledem k dalším odrazům mohli být domácí rádi, že opět neprohrávají.
06:40
Ani jednu situaci jsem bohužel neviděl, ale Šelmy potrestaly první trest zápasu.
05:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Petřík (1:1).
05:09
Vyloučen hráč Tomáš Kadlec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
04:35
Tokoš netrefil skákavý míček před bránou, štěstí pro Pantery.
03:26
Šelmy se za tři a půl minuty zatím pořádně nedostaly k míčku.
02:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Milan Tomašík (0:1).
02:10
Nedorozumění domácích vede ke gólu z dorážky.
01:08
Zakonov to zkusil drze středem, následovalo zakončení Natova, jež bylo zblokováno.
00:38
Hosté v černém zatím u míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Martin Rožnovják, Pavel Jurčík, Martin Szweda, Lukáš Petřík
00:00
Zdravím z Otrokovic, Panteři se ve třetím utkání potkají se svým oblíbeným soupeřem z Mladé Boleslavi. V předcházejících dvou zápasech smetli Brno 11:3 a potom prohráli v Kutné Hoře se Spartou 5:2. Díky zvláštnímu rozpisu je tohle naopak pro Středočechy první představení ročníku.
00:00
Avizuji, že zápas by měl začít zhruba v 19:20 h z důvodu dopravních komplikací a tím pádem pozdního příjezdu hostujícího týmu.