4:3
1:3
2:2
- : -
branky (asistence): 01:04 Jan Hněvkovský (Jan Kopecký), 07:37 Jakub Renčín (Jakub Boček), 13:06 Matěj Boček (Jan Pícha), 15:49 Jakub Boček (Matěj Boček), 24:12 Jan Pícha (Jan Kopecký), 51:43 Jan Kopecký (Jakub Nachtmann), 53:27 Jan Pícha (Jakub Hromada)
branky (asistence): 00:45 David Žáček, 06:24 Jan Kourek (Martin Zozulák), 19:58 Jan Kourek, 24:47 Jan Savický (David Petržela), 28:22 Petr Černý (Ondřej Hušek), 37:46 Patrik Petr (Martin Zozulák), 46:46 Adam Šmíd (Martin Zozulák), 57:56 Martin Zozulák (Adam Šmíd)

BLACK ANGELS - Sokol Pardubice 7:8
2. Jan Hněvkovský, 8. Jakub Renčín, 14. Matěj Boček, 16. Jakub Boček, 25. Jan Pícha, 52. Jan Kopecký, 54. Jan Pícha - 1. David Žáček, 7. Jan Kourek, 20. Jan Kourek, 25. Jan Savický, 29. Petr Černý, 38. Patrik Petr, 47. Adam Šmíd, 58. Martin Zozulák; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 6:3 + David Žáček 5 + ČK1; využití: 2:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 34 - Jakub Levínský 31; po třetinách: 4:3, 1:3, 2:2;
60:00
Střeli po 3. třetině BA 15:13 PCE.
60:00
Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla: Z naší strany trápení. V první třetině jsme byli zřejmě ještě na cestě. Pozitivní pro nás je to, že jsme dokázali výsledek otočit a zápas vyhrát a že se nikdo nezranil. Je před námi spousta práce .
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Janečka: Zápas rozhodl vlažnější vstup a hlavně množství vyloučení ve druhé třetině. Třetí třetinu jsme byli jasně lepší, bohužel jsme využili jen dvě vyložené šance. Děkujeme za nové zkušenosti a divákům za podporu.
60:00
59:41
Timeout BLACK ANGELS
59:41
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
58:30
Domácí v 6ti...
57:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Adam Šmíd (7:8).
57:20
Pardubice hrozí, ale domácí začali dobře blokovat střely.
54:30
Perfektní příprava před sezónou. Diváci se dostávají do varu. Pardubice stahují sestavu na dvě pětky. Domácí točí tři.
53:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Hromada (7:7).
53:27
Pícha odčiňuje své prohřešky a srovnává utkání.
53:04
Domácí po ztrátě míčku agresivně napadají a Pardubice si neví rady.
51:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jakub Nachtmann (6:7).
51:43
Kopec si postaru sešlapal čepel a hned to jsou jiné šíbry!
48:17
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jakub Renčín.
47:50
Hodně agilný Kopecký v každém střídání ohrozí branku, ale střelám chybí kvalita.
46:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Martin Zozulák (5:7).
45:19
Další dobrá střela Kopeckého, z následného brejku Pardubice neohrozili branku domácích.
44:46
První lajna domácích byla dlouho přilepená na vlastní polovině a Pardubice si zkušeně na balónu došli pro gólovou střelu.
44:17
Ježek minul prázdnou branku. Mohl odčinit svou špatnou druhou třetinu, bohužel.
43:03
Pardubice z brejku zahrozili. Gólový zákrok Matiáška.
42:12
Další šance domácích. Kopecký vyprášil betonu Levínskému.
40:31
První lajna domácích zle zatápí sokolům. Ale brankář hostí pozorný.
40:00
40:00
Statistika střel po 2. třetině BA 12:16 PCE
40:00
37:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Martin Zozulák (5:6).
37:46
Parubice využívájí. Aby ne měli dost příležitostí.
36:19
Timeout Sokol Pardubice
36:19
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
36:19
Opět ten Ježek. Musí ubrat plyn jinak nedohraje.
35:15
Pardubice nastřelují v přesilové hře tyč.
34:51
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
34:51
Pícha nejprve neustál čistý souboj u mantinelu jeho vendeta rozhodčím neunikla a jde si opět odpočinout. Rabiát.
32:41
32:41
Zvířecí akce. Ježek vystřelil Sokola.
32:37
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
32:14
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:29
Domácí to ustáli a jde se hrát 5na5.
30:25
Domácí teď srdnatě bojují a Pardubice mají problém uzamknout domácí.
29:11
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vražení zády.
28:22
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Ondřej Hušek (5:5).
28:22
Laciná branka pro domácí, Sokolové to teď měli jednoduché.
28:01
Pardubice jsou velmi efektivní. Dostávají se ke střelám, domácí neblokují.
24:47
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval David Petržela (5:4).
24:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jan Kopecký (5:3).
24:12
Píchavka poslal svoje dělo od poloviny hřiště, krásná branka!
23:32
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:32
Renčín si výborně pokryl míček a Šmíd musel sáhnout k nedovolenému zákroku.
22:30
Pěkné kontry na obou stranách.
21:11
Pardubice začali hrát ve větším nasazení. A je to vidět. Hra se výrazně zrychlila.
20:00
20:00
Statistika střel po 1. třetině BA 11:13 PCE.
20:00
19:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek bez asistence (4:3).
19:58
Když už se hráči připravovali na přestávku, Pardubice střílí klasického "šatňáka" a snižují.
17:52
Kapitán Hněvkovský netrefil úplně odkrytou branku. Domácí utahují oprátku.
15:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (4:2).
15:49
Tentokrát motal na středu Matěj Boček a předkládá do prázdné bráchovi.
13:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jan Pícha (3:2).
11:09
Hluchá pasáž utkání. Pardubice dobře brání. Blekové si nevědí rady s postupným útokem.
09:18
Další důležitý zákrok Ondry Matiáška v brance.
07:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (2:2).
07:37
Bóča vybojoval míček a pak si pohrál s obráncem a Riči se stěstím vsítil.
07:01
Ondra Matiášek v brance domácích v plném nasazení. Pardubice zatápí pod kotlem.
06:24
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Martin Zozulák (1:2).
06:24
Sokolové využívájí zkrácenou přesilovou hru a jdou do vedení.
04:23
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
04:23
Morče sestřelil Sokola a jde pykat.
03:21
Domácí mačkají soupeře. Využijí ji přesilovou hru k dalším brankám.
01:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jan Kopecký (1:1).
01:04
Rychlé využití početní výhody. Nový kapitán se uvedl výstavní střelou.
00:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček bez asistence (0:1).
00:45
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokol Pardubice na 5 minut za neuvedení v sestavě.
00:45
Vyloučení pro družstvo Sokol Pardubice do konce utkání.
00:45
Premiéra bez papírových zápisů se nepovedla hostujícím, kdy hráč co vstřelil branku nebyl v zápise. Pětiminutovka pro domácí.
00:01
Úvodní buly pro domácí BA.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Lukáš Prix, Jan Bílý, Martin Zozulák, Adam Šmíd, Jan Kourek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Tomáš Straka, Jan Pícha, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín