4:1
4:0
1:1
- : -
branky (asistence): 04:29 Jakub Burian (Michal Zeman), 14:13 Milan Garčar (Ondřej Svatoš), 14:37 Jan Marvánek (Marek Zouzal), 18:32 Robert Košir (Milan Garčar), 33:20 Jan Marvánek (Milan Garčar), 34:36 Milan Garčar (Michal Kareš), 36:59 Milan Garčar (Radim Křenek), 39:53 Michal Kareš (Ondřej Svatoš), 59:19 David Čermák (Michal Zeman)
branky (asistence): 07:25 Jan Zavadil (Daniel Nicklas), 57:24 Michal Strachota (Daniel Kalaš)

AC Sparta Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 9:2
5. Jakub Burian, 15. Milan Garčar, 15. Jan Marvánek, 19. Robert Košir, 34. Jan Marvánek, 35. Milan Garčar, 37. Milan Garčar, 40. Michal Kareš, 60. David Čermák - 8. Jan Zavadil, 58. Michal Strachota; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 11 - Václav Zavadil 21; po třetinách: 4:1, 4:0, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině - 5:6. Střely celkem - 30:13
60:00
Komentář trenéra hostů pana Petra Pánka: Byla to pro nás velká škola florbalu a získané zkušenosti. Sparta potvrdila kvalitu. My s ní vydrželi hrát v součtu půl zápasu. Gratuluji k zasloužené výhře.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Ondřeje Kašpárka: První ostrý zápas v sezoně jsme zvládli, i když v prvních 10 ti minutách jsme na hřišti moc nebyli. Jsme rádi za vítězství, i za to, že jsme potěšili naše mladé sparťany. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně zdaru do sezony.
60:00
59:55
Konec utkání provází standing ovation od malých sparťanských fanoušků
59:50
Zápas se dohrává na polovině Sparty
59:19
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil David Čermák, asistoval Michal Zeman (9:2).
57:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Daniel Kalaš (8:2).
51:55
Trestné střílení družstva AC Sparta Praha neproměnil Jan Lang.
51:55
Sparťanské Langborghini v karlovarské garáži po trestném střílení nekončí
49:55
Kareš místo teče svatošovy střely nadskočil jako SuperMario a pobavil diváky
47:14
Vary předvedly hezkou kombinaci, ale proti drsné obraně sparty se prosadit nedokázaly
39:53
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Ondřej Svatoš (8:1).
39:53
Na druhý pokus už Karešova střela končí v brance
39:41
Kareš se dostal skoro sám před gólmana hostí, ale ani hlavou nedokázal rozvlnit síť
36:59
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Radim Křenek (7:1).
36:59
Garčar dostal pass jako na zlatém podnose a vymetá pavučinky
34:36
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Michal Kareš (6:1).
34:30
Banda malých sparťanů boří tribuny královodvorské haly
33:20
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Milan Garčar (5:1).
33:20
Marvánek posílá granát ze středu do brány soupeře, jeho druhá branka v zápase
32:10
Sparta zabydlena na polovině soupeře
31:59
Vyloučen hráč Arťom Ňorba družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
18:32
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Milan Garčar (4:1).
17:58
Vyloučen hráč Jiří Mutínský družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.