1:1
2:3
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 38:37 Jakub Krupica (Pavel Vlček), 40:21 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 43:01 Dan Semerád (Václav Vavruška)
FBC Liberec
branky (asistence): 05:50 Tomáš Marek (Prokop Ferdan), 11:35 Radek Valeš (Prokop Ferdan), 17:34 Tomáš Marek (Radek Valeš), 26:15 Patrik Rozkovec (Adam Balatka), 48:47 Prokop Ferdan (Petr Salát), 56:06 Petr Salát (Jakub Kopecký), 58:40 Radek Valeš (Vít Vaníček)

Florbal Ústí - FBC Liberec 3:7
39. Jakub Krupica, 41. Viktor Kopecký, 44. Dan Semerád - 6. Tomáš Marek, 12. Radek Valeš, 18. Tomáš Marek, 27. Patrik Rozkovec, 49. Prokop Ferdan, 57. Petr Salát, 59. Radek Valeš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 174; zásahy brankářů: Karel Čáp 20 - Vít Vaníček 23; po třetinách: 0:3, 1:1, 2:3;
60:00
Vyjádření trenéra týmu FBC Liberec: Přijeli jsme unavení, ale podařilo se zápas nakopnout. Naše pasivita v půlce zápasu přinesla menší drama, ale nakonec odvážíme postup. Díky soupeři.
60:00
Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Marka Vojty: Dnes vlažný výkon, jenž neměl odpovídající hodnotu pro nás i fanoušky. Pozitivním bylo, že i když jsme hráli mizerně, tak jsme mizerně hráli nejlépe, jak jsme mohli a proto jsme se drželi v zápase. Pokud máme ambice na úspěch a znovu se pokusit o postup do vyšší ligy, musíme tu vyšší ligu hrát už teď. Ve všem a v každé situaci. Děkuji soupeři a fanouškům.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta zápasu
58:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Vít Vaníček (3:7).
56:53
Domácí zkousí hru bez v šesti
56:06
Timeout Florbal Ústí
56:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Jakub Kopecký (3:6).
55:10
Vaníček překazil Semerádovi jeho šanci na gol
52:14
Ústí zatím přečkává oslabení v klidu
51:07
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:22
Poloprutský si pujde spočnout na trestnou lavici
48:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Petr Salát (3:5).
47:58
Čáp neskutečně drží Ústí
47:33
Tři liberecké střely mimo
46:58
Vyloučen hráč David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
43:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Václav Vavruška (3:4).
43:01
Naznačení rameny, stahovačka a míček leží v liberecké brance. Neskutečná koupelna od Semeráda
40:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (2:4).
38:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica, asistoval Pavel Vlček (1:4).
31:59
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:32
Esterka chybuje, svoji chybu ale napravuje, následně Kolstrunk fauluje a Ústí se opět strachuje.
26:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Adam Balatka (0:4).
20:48
Novák se po exkluzivním uvolnění neprosazuje.
17:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Radek Valeš (0:3).
17:34
Balonek se odrazil od azdního mantinelu do předbrankového prostoru, kde byl Marek a dostal balonek za záda Čápa
11:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Prokop Ferdan (0:2).
10:03
Milimetry dělily Vítka od střely, protiútok pro Liberec
08:20
Stummer se prosmýkl kolem hráčů Liberce, jeho prúnik skončil faulem Kroupy
06:40
Kroupa se provinil vysokou holí, volný úder pro domácí. Ke střele se dostal Fuchsig, jeho střela ale Vaníčka příliš neprověřila.
05:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Prokop Ferdan (0:1).
05:00
Štorek blokuje střelu soupeře
04:03
Semerád se dostal do střelecké pozice, střela byla zblokovaná soupeřem.