1:1
3:1
2:0
- : -
branky (asistence): 08:01 David Coufal (David Sládeček), 21:30 Luděk Ondráček (David Sládeček), 23:27 Matěj Hronek (Jonáš Kůra), 29:14 Matěj Hronek (Dominik Dvořák), 46:29 Dominik Dvořák (Lukáš Jalový), 57:52 Jan Grábl (Luděk Ondráček)
branky (asistence): 02:35 Matěj Surkoš (Martin Fajt), 27:32 Tomáš Pešek (Lukáš Mráz)

FBŠ Hattrick Brno - Bulldogs Brno 6:2
9. David Coufal, 22. Luděk Ondráček, 24. Matěj Hronek, 30. Matěj Hronek, 47. Dominik Dvořák, 58. Jan Grábl - 3. Matěj Surkoš, 28. Tomáš Pešek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 204; zásahy brankářů: Filip Kejík 25 - Filip Kuhn 31; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině 15:10 pro domácí.
59:59
Trenér domácích Marek Fiala: Zápas měl velký náboj kvůli rošádách v přestupech. Zápas rozhodly zkušenosti. Připravili jsme se na hru v presu a z proti útoků jsme dokázali vstřelit branky. Soupeři děkujeme za dobrou přípravu na sezónu.
59:59
Trenér Bulldogs: Pro nás dobrý zápas, abychom se připravili na ligovou soutěž. Dvě branky jsme dostali z oslabení a dvě z našeho špatného střídání. V zápase jsme měli dobé momenty, ale nedokázali jsme je využít ke vstřelení více branek. Děkuji soupeři za zápas.
59:04
Timeout Bulldogs Brno
57:52
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Luděk Ondráček (6:2).
57:52
Hattrick teď předvedl krásnou kombinaci, kterou zakončil Grábl.
57:07
Coufal se po souboji omylem vrátil na střidačku Bulldogs.
54:27
Coufal zůstal ležet za bránou Bulldogs, po chvíli však vstal a vypadá to, že bude pokračovat.
53:47
Začíná být vidět nervozita Bulldogs.
53:10
Tlak Bulldogs začíná nabírat na obrátkách.
50:30
Kejík teď předvedl krásný zákrok a drží Hattrick
48:31
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
46:29
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Lukáš Jalový (5:2).
46:29
Dvořák potrestal zbytečný faul Fajta.
45:16
Vyloučen hráč Martin Fajt družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
44:10
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:30
Hattrick se teď s rozehrávkou nikam nežene
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 10:8 pro domácí.
37:52
Bulldogs vybojovali zajímavou standartku, ze které však nic nevytvořili.
34:34
Utkání přihlíží 204 diváků, jedná se tak o zátěžový test Domácí haly Hattricku.
33:17
Hosté již hrají v plném počtu, tlak Hattricku, ale stále trvá
31:41
Domácí kombinují, nemohou se však dostat k žádné nebezpečné střele.
30:39
Vyloučen hráč Lukáš Michálek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
29:14
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Dominik Dvořák (4:2).
27:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Mráz (3:2).
27:23
Pešek pěknou střelou od mantinelu překonal Kejíka.
23:27
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Jonáš Kůra (3:1).
23:27
Kůra zadovkou našel Hronka, který střelou těsně nad nohou překonal golmana hostů
21:30
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (2:1).
21:30
Sládeček poslal dlouhý lob z obrany, který krásně ze vzduchu trefil Ondráček.
20:00
20:00
19:59
první třetina se hrála ve vysokém tempu, zatím se hraje velmi atraktivní florbal.
19:59
Střely po první třetině 12:9 pro domácí
17:00
Na obou stranách teď byly velké šance, golmani však své celky drží.
13:58
Hronek elegantně prešel přes obranu hostu a řítil se sám na bránu, Kuhn však střelu chytil.
12:53
Brom sice překonal golmana hostů, ale tyč zachránila Bulldogs.
10:23
Domácí se usadili na půlce hostů. Z tlaku však nic nebylo.
08:01
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (1:1).
08:01
Domácí rychle využili přesilovku po ráně Coufala
07:51
Vyloučen hráč Martin Žák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
06:00
Po pěkné souhře první lajny Hattricku, Coufal prověřil golmana hostů.
05:00
Domácí mají problémy s rozehrávkou pod napadáním hostů.
02:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Surkoš, asistoval Martin Fajt (0:1).
02:35
Po rychlé souhře hostů, do odkryté branky doklepl míček Surkoš.
00:29
Domácí vyhráli buly a Grábl vyslal první střelu utkání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Matěj Surkoš, Tomáš Kadavý, Martin Fajt, Lukáš Mráz, Tomáš Pešek
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Sládeček, Adam Tauš, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal