2:1
2:1
3:3
- : -
branky (asistence): 08:19 Matyáš Krebner (Vojtěch Zezulka), 14:14 Matyáš Krebner (Patrik Kieler), 23:38 Patrik Kieler (Vojtěch Zezulka), 32:39 Pavel Čihák (Tomáš Kindl), 42:35 Matyáš Krebner (Pavel Čihák), 47:22 Vojtěch Zezulka (Patrik Kieler), 59:59 Patrik Kieler
branky (asistence): 17:00 Jiří Mutínský (Jan Běloch), 29:32 Jaromír Lisa (Miroslav Šnajdr), 53:13 Daniel Nicklas, 55:10 Vilém Vopelák (Daniel Nicklas), 59:51 Daniel Nicklas (Michal Klápa)

FbŠ Bohemians - FB Hurrican Karlovy Vary 7:5
9. Matyáš Krebner, 15. Matyáš Krebner, 24. Patrik Kieler, 33. Pavel Čihák, 43. Matyáš Krebner, 48. Vojtěch Zezulka, 60. Patrik Kieler - 18. Jiří Mutínský, 30. Jaromír Lisa, 54. Daniel Nicklas, 56. Vilém Vopelák, 60. Daniel Nicklas; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 17 - Václav Zavadil 19; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: 9:10
60:00
Střely celkem: 25:22
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Pánka: Děkujeme soupeři za zápas. Utkání se muselo divákům líbit. Už se těšíme na ostrý start sezóny.
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Brosche: Z naší strany místy dobrý zápas, ale samozřejmě únava a ztráta koncentrace se projevila v závěru a soupeř v závěru pozlobil.
60:00
59:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler bez asistence (7:5).
59:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (6:5).
58:15
Vary to zkouší v šesti hráčích v poli.
57:49
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
56:49
Hraje se aktivní florbal. Vary spalují velké množství šance. To je může mrzet.
55:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Daniel Nicklas (6:4).
55:10
Vary opět napadají a snižují.
54:30
Zlomená hokejka hostujícího Lisy prolétla přes půlku haly.
53:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas bez asistence (6:3).
53:13
Chybu v domácí rozehrávce potrestal Nicklas
51:12
Chudina pouze do břevna. Pěkně mu nabíjel Kindl.
50:49
Klápa v obrovské šanci netrefuje po přihrávce Lisy.
48:27
Některé zákroky hokejkou připomínají spíše zápas v šermu.
47:23
Po pěkné kombinaci se prosazuje Zezulka
47:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Patrik Kieler (6:2).
45:15
Po sekání Adama Růžka, hrají Vary přesilovku.
45:13
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
44:17
Vary začaly aktivně napadat. Bohemka si zatím bez problému poradila. Následně byl Miščík v rohu faulován.
42:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Pavel Čihák (5:2).
42:35
Po přihrávce Čiháka, Krebner střelou z první kompletuje hattrick.
41:59
Vašíčkova střela nenašla cíl. Letěla několik metrů mimo.
41:04
V sestavě domácích dochází ke změně. Adam Růžek v útoku, naopak Mikuláš Forman v obraně.
40:16
V první šanci hostující Klápa. Následně těžkou přihrávku nezpracoval Čihák.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 10:5
40:00
39:45
Třetina se dohrává na míčku obránci Varů.
38:18
Střela nové posily Chudiny nenašla svůj cíl
37:17
Klápa z výběhu jen do Hyršla. Pěkná akce Varů.
36:05
Kindlovi to dnes nelepí. Po přihrávce Miščíka ho vychytal Zavadil.
34:36
Vary drží míček na své polovině. Při pokusu o útok o něj hned přichází zásluhou Zezulky.
32:40
Přesilovku využívá Čihák po přihrávce Kindla
32:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Tomáš Kindl (4:2).
31:51
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
30:23
Další nebezpečná střela Varů. Hyršl pozorný.
29:36
Vary svojí přesilovku využívají. Trefuje se Lisa, Hyršl se za střelou jen ohlédl.
29:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Miroslav Šnajdr (3:2).
29:03
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:11
Kindl je při chuti a opět střílí do bloku. Bohemka nehraje svojí přesilovku špatně
26:46
Vyloučen hráč Jaromír Lisa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:10
Kindl pohrdl úplně prázdnou brankou
23:39
Zezulkovu přihrávku z první trefuje Kieler
23:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Vojtěch Zezulka (3:1).
17:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Běloch (2:1).
17:00
Pěkná kombinace Varů končí v brance Bohemky
16:17
Hraje je často přerušována drobnými fauly
14:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Patrik Kieler (2:0).
14:14
Po pěkné přihrávce Kielera se trefuje Krebner
14:00
Vary dobře drží míček na svých hokejkách a šetří čas
12:55
Pěkná sekera, zaslouženě potrestána. Bohemka hraje přesilovku. Růžek právě chytil gól.
12:34
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
11:12
Karlovy Vary se postupným útokem dostávají do šancí. Bohužel pro ně bez gólového efektu.
09:52
Ze hry mají více Bohemians. Vary trpělivě brání a hrozí z protiútoků
08:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Vojtěch Zezulka (1:0).