0:1
0:1
- : -
FBC Texas
branky (asistence): 02:57 Martin Miletínský (Michel Soběhart), 04:53 Michel Soběhart (Jakub Engl)
FBC Texas
branky (asistence): 09:02 David Musil (Ladislav Hrma), 15:24 David Musil (Ladislav Hrma), 32:11 David Musil (Michal Sládek)

FBC FORSEE PLZEŇ - FBC Texas 2:3
3. Martin Miletínský, 5. Michel Soběhart - 10. David Musil, 16. David Musil, 33. David Musil; rozhodčí: Anna Bejčková - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jaroslav Anton 8 - Martin Murín 32; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:1;
45:00
40:34
Timeout FBC FORSEE PLZEŇ
32:11
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Michal Sládek (2:3).
30:00
30:00
23:03
Vyloučen hráč Tomáš Künstner družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za blokování hokejky.
18:45
Vyloučen hráč Michel Soběhart družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za blokování hokejky.
15:24
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Ladislav Hrma (2:2).
15:00
15:00
09:02
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Ladislav Hrma (2:1).
04:53
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Michel Soběhart, asistoval Jakub Engl (2:0).
02:57
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Martin Miletínský, asistoval Michel Soběhart (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas: brankář: Martin Murín; hráči v poli: Michal Sládek, Jiří Petr, Ladislav Hrma, Martin Vichnar, David Musil