1:2
- : -
FBC SLAVKOV
FBC SLAVKOV
branky (asistence): 00:45 Michal Drápal (Dominik Horák), 25:59 Michal Drápal (Jan Smelik), 29:33 Jan Trávníček (Petr Fiala), 31:22 Petr Fiala (Michal Drápal)
branky (asistence): 20:39 Adam Horňák (Filip Pazderka), 37:12 Martin Kaňa (Filip Němec), 44:44 Adam Horňák (Filip Pazderka)

FBC SLAVKOV - Orel Dolní Bojanovice 4:3
1. Michal Drápal, 26. Michal Drápal, 30. Jan Trávníček, 32. Petr Fiala - 21. Adam Horňák, 38. Martin Kaňa, 45. Adam Horňák; rozhodčí: Jiří Obalil - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Horák 13 - Filip Hubačka 9; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2;
45:00
Počet střel ve třetí třetině: 5:7
45:00
44:44
Timeout FBC SLAVKOV
44:44
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Filip Pazderka (4:3).
42:50
Timeout Orel Dolní Bojanovice
37:12
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa, asistoval Filip Němec (4:2).
35:01
Vyloučen hráč Michal Šopík družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:22
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Petr Fiala, asistoval Michal Drápal (4:1).
30:00
30:00
Počet střel ve třetí třetině: 7:8
30:00
29:33
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Jan Trávníček, asistoval Petr Fiala (3:1).
25:59
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Michal Drápal, asistoval Jan Smelik (2:1).
20:39
15:30
Vyloučen hráč Filip Němec družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za hra na zemi.
15:00
15:00
Počet střel v první třetině: 6:6
15:00
00:45
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Michal Drápal, asistoval Dominik Horák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Dolní Bojanovice:
00:00
Line-up domácích FBC SLAVKOV: brankář: Ondřej Horák; hráči v poli: Jan Smelik, Michal Drápal, Jan Trávníček, Dominik Horák, Petr Fiala