0:1
2:0
4:1
- : -
branky (asistence): 17:22 Michael Pražák (Jan Novotný), 22:31 Miroslav Joza (Šimon Perek), 35:02 Tomáš Kolík (Petr Štumbauer), 40:33 Libor Nápravník (Petr Štumbauer), 42:43 Jakub Malecha (Miroslav Joza), 44:35 Šimon Perek (Jan Procházka)
branky (asistence): 01:23 Tomáš Jelínek (Lukáš Průcha), 40:18 Tomáš Jelínek (Michal Truneček)

FA Č. Budějovice - VŠSK PaedF UK Praha 6:2
18. Michael Pražák, 23. Miroslav Joza, 36. Tomáš Kolík, 41. Libor Nápravník, 43. Jakub Malecha, 45. Šimon Perek - 2. Tomáš Jelínek, 41. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Procházka ? - Jana Taušová ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 4:1;
45:00
44:35
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Jan Procházka (6:2).
44:15
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
42:43
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Miroslav Joza (5:2).
40:33
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Libor Nápravník, asistoval Petr Štumbauer (4:2).
40:18
Branku družstva VŠSK PaedF UK Praha vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Michal Truneček (3:2).
35:02
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Tomáš Kolík, asistoval Petr Štumbauer (3:1).
30:00
30:00
27:34
Vyloučen hráč Tomáš Kolík družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
22:35
Vyloučen hráč Šimon Perek družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za špatné vybavení.
22:31
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Miroslav Joza, asistoval Šimon Perek (2:1).
17:22
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Michael Pražák, asistoval Jan Novotný (1:1).
15:00
15:00
12:46
Vyloučen hráč Roman Tauš družstva VŠSK PaedF UK Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
07:02
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
01:23
Branku družstva VŠSK PaedF UK Praha vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Lukáš Průcha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠSK PaedF UK Praha:
00:00
Line-up domácích FA Č. Budějovice: brankář: Jan Procházka; hráči v poli: Tomáš Troják, Šimon Perek, Tomáš Holický, Jakub Malecha, Miroslav Joza