3:1
3:0
1:2
- : -
branky (asistence): 01:24 Roman Dostál (Štěpán Novák), 02:50 Miloš Macháček (Pavel Hellmann), 14:13 Štěpán Novák (Jakub Moravec), 16:16 Štěpán Novák (Roman Dostál), 20:46 Pavel Hellmann (Miloš Macháček), 25:23 Pavel Hellmann (Miloš Macháček), 44:57 František Lahučký (Miloš Macháček)
branky (asistence): 05:48 Václav Fučík, 35:55 Jan Brothánek, 43:45 Vojtěch Mozr (Luděk Charouzek)

FBŠ Všestary - Spartak Pelhřimov 7:3
2. Roman Dostál, 3. Miloš Macháček, 15. Štěpán Novák, 17. Štěpán Novák, 21. Pavel Hellmann, 26. Pavel Hellmann, 45. František Lahučký - 6. Václav Fučík, 36. Jan Brothánek, 44. Vojtěch Mozr; rozhodčí: Libor Štěcha - Jan Máca; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Ježek ? - Jakub Kuchař ?, Ondřej Kocián ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:2;
45:00
44:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Miloš Macháček (7:3).
43:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vojtěch Mozr, asistoval Luděk Charouzek (6:3).
40:05
Vyloučen hráč Jakub Měsíček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
35:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek bez asistence (6:2).
31:53
Vyloučen hráč David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:23
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (6:1).
20:46
16:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Roman Dostál (4:1).
15:00
15:00
14:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Jakub Moravec (3:1).
05:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík bez asistence (2:1).
03:49
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
02:50
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Pavel Hellmann (2:0).
01:24
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Štěpán Novák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Jan Máca.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Volenec, Jan Freiberg, Štěpán Novák, Miloš Macháček, Pavel Hellmann